Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Değişik bir sorum var kızar :/ Ameliyattan sonra bir ay solaryum yasak diye okumuştum. Ameliyatıma bir ay var solaryuma girsem sorun olur mu sizce?

Benim gün belli olmadığı için hazır olmalıyım hastaneye ne götürdün sütyen konusunda doktor bişey demedi nasıl olcak
Canım gencay bey dediki medikalciler getiriyor 150 tl ama sen daha uygun bulabilirsen al sporcu südyeni dedi.bende doremi mağazasından 25 tl ya aldım onu takdı karar senin istersen gencay beye bırak o silikonla beraber getirttirsin.aklıma takılan ne varsa vapsaptan sordum gencay bey hep cevapladı o sana yardımcı emin ellerdesin gönlünü ferah tut.hastaneye önden düğmeli pijama takımı patik çorap havlu peçete tişort. Terlik koymuşdum

Teşekkür ederim canım bende sporcu sutyeni alcam ama ölçüyü neye göre alcazki o sutyenlere baktım bir ay için değmez gibi bi daha takılacak bişey değil bugün doktor beni aradı yarın gel yapalım diye ben daha hazır değildim bu haftaya bu kadarda erken beklemiyordum açıkçası

3800 euro yada dollarmi???

20 sinde 2 ayımız dolacak cnm o zmn ekleyeceğim. Eskiden dolgulu sütyen bulcam die cnm çıkıyordu şimdi balensiz arıyor babaanne sütyeni buluyorum geçen gün iki tane aldım ortalarından açıp demirlerini çıkarıp kullanmaya başladım aslında ameliyat sütyeni süper rahat ama askıları kalın ve rengide koyu olduğu için kıyafet konusunda çok sınırladı beni yksa hiç sütyen aramazdım yani :)

Benim gün belli olmadığı için hazır olmalıyım hastaneye ne götürdün sütyen konusunda doktor bişey demedi nasıl olcak
Canım doktor bana medikalden bir südyen aldırdı fiyat gereksiz pahalı sadece 2 gün kullandım inanılmaz sıkıyordu doktorda kontrolde küçük olmuş dedi solocu sudyenide oluyormuş birtane sporcu südyen al ışını görüyor. Hatta diyetinden çok daha rahat bu forumdaki birçok kişi de resimlerde aynı südyen kullaniyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…