Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Canim masallah fazla var eksik yok :) aklıma ekstra bir şey gekmiyge benim de. Bunlar yeterli bence. Hadi bakalım Allah yardımcın olsun . Güzel haberlerini bekliyoruz hepimiz de. Dualarımız seninle

Maasallah canim zaten daha ne alacaksin ?
Ben hirka ve dis fircasi almistim . Bir de kendimi
Bence herşey tamam. Iyi niyetini ve pozitifligini de almayi unutma . Sorunsuz bir ameliyat diliyorum sana

Arzumcum gereken herşeyi söylemiş ama bana göre de eşofman fazla ve atlete de gerek yok ben ameliyat sonrası odama geçtiğimde üstüme şal ortmustum incecik çok rahat oluyor havalarda sıcak gecelik üstü bile beni daraltir diye düşünmüştüm öylede oldu altimada bağcıklı ince kıyafet almıştım atıştırmalık artı olarak meyveli yoğurt ve muz almıştım tok tutuyor diye , hastaneden çıkarken de önden fermuarlı ince kıyafet giydim , Rabbim yardım etsin sana gönlünde ki sonuç olsun yürekten diliyorum sende çok bekledin sabrettin , ve ayrıca BENİDE UNUTMAYIP ETİKETLEDİĞİN İÇİN AYRICA TEŞEKKÜR EDERİM

Kızlar 3 ay olucak 10 gün sonra dün akşam çocuğumu kucağıma aldım ilk kez 17 kilo bugün acayip şiş ve Ağrı'm vardı normali acaba hala devam ediyor moralim bozuldu
Benim bugün 1ay oldu ve 1 haftadır kuzimi kaldiriyorum ayni kiloda o da. Ama tabi cok uzun tutmuyorum cok tutarsam agrir heralde. Oyle kalici ağrı yada şişlik hic ilmadi

Deodorant ta almalısın ve diş fırçası
Aaa evet canımm bak gördünmü deodorant almamışım :)
Canim masallah fazla var eksik yok :) aklıma ekstra bir şey gekmiyge benim de. Bunlar yeterli bence. Hadi bakalım Allah yardımcın olsun . Güzel haberlerini bekliyoruz hepimiz de. Dualarımız seninle
Ayyy heyecandan ne koyduğumumu biliyorum ben :) Çok teşekkür ederim canımmm
Maasallah canim zaten daha ne alacaksin ?
Ben hirka ve dis fircasi almistim . Bir de kendimi
Bence herşey tamam. Iyi niyetini ve pozitifligini de almayi unutma . Sorunsuz bir ameliyat diliyorum sana
Çok teşekkür ederim deniz o kadar rahatım ki annemler benden daha çok korkuyor :)) Güzel düşünüyorum güzel olacak inşallahh

Geceliği çıkar bence. Pansumanda ,göğsü açmak zor olur alttan öyle yukarıya doğru çek çek memeleri açmak için :))) Eşofman kaldın bavulda

İlk başta biraz sıkıntı yaşasakta sonradan alıştık birbirimize canım burda herkesin fikri çok önemli benim için yazdıklarınızın hepsi benim için çok değerli seni nasıl unutayımm hemm yaaa İyi dileklerinn için çok sağoll
Geceliği çıkar bence. Pansumanda ,göğsü açmak zor olur alttan öyle yukarıya doğru çek çek memeleri açmak için :))) Eşofman kaldın bavulda
Tamamdır. Hemen çıkartıyorum iyi ki varsın @arzum77 Umarım yarın fotoğraf ekleyince benide izlersin arzum77

Haydiii kızlarr hepinize iyi geceler malum sabah 6:30 da kalkmam lazım. Kendime gelir gelmez soluğu burda alıcam. Herkes hakkını helal etsin. Herkesten yeni bişey öğrendimm. Umarım sorunsuz sağlıklı bi şekilde biter ameliyatım. Duanızı eksik etmeyinn. Yarın yeni bi macera başlıyor Allah yardımcım olsun.
Öpüyorum siziii

Canım şimdiden geçmiş olsun iyi haberlerini bekliyorum.

Bende scarex kullanıyorum canım. İzin resmini de atarmısın merak ettim.

14. Günümde yan yatmaya başladım. Hafif yastık dikken başladım öyle alıştırdım şimdi gayet rahat yatıyorum. Sadece yüzüstü yatmıuorum. İlk günler ben kolumun altına yumuşacık küçük yastıklarım vardı onlardan koyarak baya rahat yatmıştım dik bir şekilde tabi. Deniyebilirsin öyle. Sabret hızla geçiyor zorlu süreç.

Aynı sorun bende de var iki küçük yavrun var göğüs uçlarım içe dönük sarkık ama eşimi ikna edemiyorum bir turlu , birde eşim doktor, hep korkutuyor beni

İnşallah cnm dört gözle o günleri beklicem biraz zamana ihtiyacı var biliyorum ama insan sabırsız oluyor işte.

Güzel haberlerle dön inşallah,bizi habersiz bırakma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…