Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Kızlar sevgili arzum77 arzum77 tavsiyeleriyle yanıma aldıklarım ;
Eşofman takımı önden fermuarlı, gecelik, bol yakalı tişört, 2 adet atlet 3 adet iç çamaşırı, şal ,terlik , çorap, havlu peçete, ıslak mendil, tuzlu çubuk kraker atıştırmalık bişeyler , ha bide ayna var başka aklıma gelenler bunlar varmı eksiğim ? Yardımlarınızı bekliyorum. arzum77 arzum77 @KeediciK deniz1923 deniz1923 @AnaPatron @Tiramisu35 leyla_ebrum leyla_ebrum nrsn2017 nrsn2017 fatrec fatrec @Neseden ve aklıma gelmeyen arkadaşlar :KK1:
Canim masallah fazla var eksik yok :) aklıma ekstra bir şey gekmiyge benim de. Bunlar yeterli bence. Hadi bakalım Allah yardımcın olsun . Güzel haberlerini bekliyoruz hepimiz de. Dualarımız seninle:KK200:

Eşofman takımı önden fermuarlı, gecelik, bol yakalı tişört, 2 adet atlet 3 adet iç çamaşırı, şal ,terlik , çorap, havlu peçete, ıslak mendil, tuzlu çubuk kraker atıştırmalık bişeyler , ha bide ayna var başka aklıma gelenler bunlar varmı eksiğim ? Yardımlarınızı bekliyorum. arzum77 arzum77 @KeediciK deniz1923 deniz1923 @AnaPatron @Tiramisu35 leyla_ebrum leyla_ebrum nrsn2017 nrsn2017 fatrec fatrec @Neseden ve aklıma gelmeyen arkadaşlar :KK1:
Maasallah canim zaten daha ne alacaksin ?
Ben hirka ve dis fircasi almistim . Bir de kendimi
Bence herşey tamam. Iyi niyetini ve pozitifligini de almayi unutma . Sorunsuz bir ameliyat diliyorum sana

Arzumcum gereken herşeyi söylemiş ama bana göre de eşofman fazla ve atlete de gerek yok ben ameliyat sonrası odama geçtiğimde üstüme şal ortmustum incecik çok rahat oluyor havalarda sıcak gecelik üstü bile beni daraltir diye düşünmüştüm öylede oldu altimada bağcıklı ince kıyafet almıştım atıştırmalık artı olarak meyveli yoğurt ve muz almıştım tok tutuyor diye , hastaneden çıkarken de önden fermuarlı ince kıyafet giydim , Rabbim yardım etsin sana gönlünde ki sonuç olsun yürekten diliyorum sende çok bekledin sabrettin , ve ayrıca BENİDE UNUTMAYIP ETİKETLEDİĞİN İÇİN AYRICA TEŞEKKÜR EDERİM ❤️

Kızlar 3 ay olucak 10 gün sonra dün akşam çocuğumu kucağıma aldım ilk kez 17 kilo bugün acayip şiş ve Ağrı'm vardı normali acaba hala devam ediyor moralim bozuldu :KK43:
Benim bugün 1ay oldu ve 1 haftadır kuzimi kaldiriyorum ayni kiloda o da. Ama tabi cok uzun tutmuyorum cok tutarsam agrir heralde. Oyle kalici ağrı yada şişlik hic ilmadi

Deodorant ta almalısın ve diş fırçası
Aaa evet canımm bak gördünmü deodorant almamışım :)
Canim masallah fazla var eksik yok :) aklıma ekstra bir şey gekmiyge benim de. Bunlar yeterli bence. Hadi bakalım Allah yardımcın olsun . Güzel haberlerini bekliyoruz hepimiz de. Dualarımız seninle:KK200:
Ayyy heyecandan ne koyduğumumu biliyorum ben :) Çok teşekkür ederim canımmm :KK200:
Maasallah canim zaten daha ne alacaksin ?
Ben hirka ve dis fircasi almistim . Bir de kendimi
Bence herşey tamam. Iyi niyetini ve pozitifligini de almayi unutma . Sorunsuz bir ameliyat diliyorum sana
Çok teşekkür ederim deniz o kadar rahatım ki annemler benden daha çok korkuyor :)) Güzel düşünüyorum güzel olacak inşallahh:KK50:

Aldım canım bunlardan arzum77 arzum77 o zaman ya eşofmanı ya geceliği çıkartayım ben biraz evhamlı biriyim ne olur ne olmaz diye herşeyi koyuyorum işte çok teşekkür ederim arzumcum bide ilk defa ameliyat olacağım bide onun stresiyle regl bile oldum yani :) Çok teşekkür ederim sanada @KeediciK :KK200:
Geceliği çıkar bence. Pansumanda ,göğsü açmak zor olur alttan öyle yukarıya doğru çek çek memeleri açmak için :))) Eşofman kaldın bavulda :KK66:

Arzumcum gereken herşeyi söylemiş ama bana göre de eşofman fazla ve atlete de gerek yok ben ameliyat sonrası odama geçtiğimde üstüme şal ortmustum incecik çok rahat oluyor havalarda sıcak gecelik üstü bile beni daraltir diye düşünmüştüm öylede oldu altimada bağcıklı ince kıyafet almıştım atıştırmalık artı olarak meyveli yoğurt ve muz almıştım tok tutuyor diye , hastaneden çıkarken de önden fermuarlı ince kıyafet giydim , Rabbim yardım etsin sana gönlünde ki sonuç olsun yürekten diliyorum sende çok bekledin sabrettin , ve ayrıca BENİDE UNUTMAYIP ETİKETLEDİĞİN İÇİN AYRICA TEŞEKKÜR EDERİM ❤️
İlk başta biraz sıkıntı yaşasakta sonradan alıştık birbirimize canım burda herkesin fikri çok önemli benim için yazdıklarınızın hepsi benim için çok değerli seni nasıl unutayımm hemm yaaa :KK45: İyi dileklerinn için çok sağoll :KK200:
Geceliği çıkar bence. Pansumanda ,göğsü açmak zor olur alttan öyle yukarıya doğru çek çek memeleri açmak için :))) Eşofman kaldın bavulda :KK66:
Tamamdır. Hemen çıkartıyorum iyi ki varsın @arzum77 :KK200: Umarım yarın fotoğraf ekleyince benide izlersin arzum77 arzum77

Haydiii kızlarr hepinize iyi geceler malum sabah 6:30 da kalkmam lazım. Kendime gelir gelmez soluğu burda alıcam. Herkes hakkını helal etsin. Herkesten yeni bişey öğrendimm. Umarım sorunsuz sağlıklı bi şekilde biter ameliyatım. Duanızı eksik etmeyinn. Yarın yeni bi macera başlıyor Allah yardımcım olsun.
Öpüyorum siziii:KK73::KK73:

Haydiii kızlarr hepinize iyi geceler malum sabah 6:30 da kalkmam lazım. Kendime gelir gelmez soluğu burda alıcam. Herkes hakkını helal etsin. Herkesten yeni bişey öğrendimm. Umarım sorunsuz sağlıklı bi şekilde biter ameliyatım. Duanızı eksik etmeyinn. Yarın yeni bi macera başlıyor Allah yardımcım olsun.
Canım şimdiden geçmiş olsun iyi haberlerini bekliyorum.

Kizlaarrr 3. Ayi devirdim resim de yukledim yara izleriniz ne durumda sanki benimkiler sabit kaldi gibi koyu renkler hala scarex krem kullaniyorum 6 ay kullan dedi doktorum siz ne kullaniyorsunuz contratubex kullanan da cok var aranizda biliyorum hangisi daha iyi acaba degisiklik icin sorsam mi doktora yoksa dedigi gibi devam etsem mi scarex ile bilemedim
Bende scarex kullanıyorum canım. İzin resmini de atarmısın merak ettim.

Kızlar ben de birşey sormak istiyorum.Ne zaman yatağınıza uzanarak uyumaya başladınız.Şu ilk ilk günler bu anlamda öok zor.Çok yorgunum ancak yatamıyorum tecrübeli arkadaşlar en rahat nasıl yatılır:mad:
14. Günümde yan yatmaya başladım. Hafif yastık dikken başladım öyle alıştırdım şimdi gayet rahat yatıyorum. Sadece yüzüstü yatmıuorum. İlk günler ben kolumun altına yumuşacık küçük yastıklarım vardı onlardan koyarak baya rahat yatmıştım dik bir şekilde tabi. Deniyebilirsin öyle. Sabret hızla geçiyor zorlu süreç.

Bayanlar hatırlarsınız belki 2 küçük bebişim var bayramdan sonra olmaya karar vermiştim..bi sorun var eşimi ikna edemiyorum.ben hiç memnun deilim halinden hem 2 doğum hemde uç çöküklügü olduğu için o ise küçük beğendiğini belirtiyor..eşiyle var mı böyle sorun yaşayıp sonrasında memnun olan yardım edin banada
Aynı sorun bende de var iki küçük yavrun var göğüs uçlarım içe dönük sarkık ama eşimi ikna edemiyorum bir turlu , birde eşim doktor, hep korkutuyor beni

14. Günümde yan yatmaya başladım. Hafif yastık dikken başladım öyle alıştırdım şimdi gayet rahat yatıyorum. Sadece yüzüstü yatmıuorum. İlk günler ben kolumun altına yumuşacık küçük yastıklarım vardı onlardan koyarak baya rahat yatmıştım dik bir şekilde tabi. Deniyebilirsin öyle. Sabret hızla geçiyor zorlu süreç.

İnşallah cnm dört gözle o günleri beklicem biraz zamana ihtiyacı var biliyorum ama insan sabırsız oluyor işte.

Güzel haberlerle dön inşallah,bizi habersiz bırakma ❤️

X