Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Önceden spor yapıyodum kas vardı göbeğimde biraz şimdi o kaslar gidince kat kat göbek oluyor oturunca inşallah dediğin gibidir canım.Doktora danıştım ödem çoktan gitmiştir kilo o dedi ama nebilim

Karar verirsen haber ver :)
Gözaltı dolgusu da yaptırttım
Bunu da yaptırayım eksik kalmasın ...
Yani bana geçen sene biri deseydi ki meme büyüteceksin , gözaltı yaptıracaksın vs . hadeee ordan derdim . :)
Anneme bağlayacağım yakında az kaldı KeediciK

Işık dolgusu mu :)
Meme kontrolüne giderken acaba burun dolgusu da mı olsa dedim :)
Ama doktor gerek yok dedi şu bir ay daha deniyelim bakalım olmazsa birlikte gideriz lipoyaaa :)

Işık dolgusu mu :)
Meme kontrolüne giderken acaba burun dolgusu da mı olsa dedim :)
Ama doktor gerek yok dedi şu bir ay daha deniyelim bakalım olmazsa birlikte gideriz lipoyaaa :)
Işık dolgusu :)
Baya da farketti . Allahtan burnumla zorum yok . Ama burun gerçekten çok değiştiriyor insanları ..

Beni izlemeye alır mısınız? Bana da hafif Tubuler meme bozuklugu teshisi konuldu

Kızlar moralim cok bozuk bugun göğüs buyutme için muayneye gittim doktorum sutyeni cikarttirip gogsumu gorunce sen bu memenin neyine ameliyat olcaksin ben sana silikon falan takmam dedi yeterince dolgun olduğunu soyledi sana ancak 500 cc takilir tutupta sana 200 cc falan takilsa bile içinde balik gibi yuzer dedi moralim çok bozuk ha bide sol gogsumden azcik sut geliyo o ayri bi konu sutun kesilse bile yapmam dogru bulmuyorum dedi göğüs olcumu bilmiyorum ama 75 beden bi sütyen sıkıyor 80 falan dolduruyor napicam simdi benn (

Resim yüklesene bi bakalım ayarlardan takip ettiklerim yap sadece o Kişiler görür belli kişileri takip edersen sana fikir verebiliriz
Çok merak ettim senin göğsünün durumu nasıl sarkıklık falan mı var dik ve dolgunsa daha mı büyük istiyorsun ?
Aslında doktorlar istiyorsan yaparlar bence birkaç dr a daha git fikir edinirsin

Banada demişti .Takma kafana .Başka doktora gözük .
Memen yeteri kadar büyük , hiç sarkma yok neden yapalım dedi.
allah allah biraz daha büyük istiyorum demek ki :)
İyi ki de o dr yapmamış .Kendi doktorumu bulmuşum . Burada da arkadaşlar görünce aynı şeyi söyledi.

merhabalar ben de geçen martta meme büyütme ameliyatı oldum hala sol göğsümde hissizlik var uç tarafında ve biraz da üst taraflarında bu sorunu yaşamış ya da yaşıyor olan var mı? sağ göğsümde problem yok fakat sol hala kendine gelmedi. Doktorum 6 ay önce yerine gelecek benim senin sinirlerinle işim olmadı demişti ve içim rahattı açıkçası fakat artık telaşlanmaya başladım

Senin doktorun kim peki beni anlayan insanlar da varmış sonunda :)

Aynı sorun ben de de var . 27 martta ameliyat oldum .iki memede de , meme başında ve altta kesi yerinde hissizlik var . Sıkınca acı var ama hassasiyet yok . Ben de endişeleniyorum ama arkadaşlar zamanla geçecek diyor

Aynı sorun ben de de var . 27 martta ameliyat oldum .iki memede de , meme başında ve altta kesi yerinde hissizlik var . Sıkınca acı var ama hassasiyet yok . Ben de endişeleniyorum ama arkadaşlar zamanla geçecek diyor
ne kadar zaman sonra ama 1 yıl zaman alıyor demişlerdi tamam ama bir yılı geçince ben endişe yapmaya başladım zaten sürekli öyle kalırsa bebeğimi nasıl emzireceğim ve dokununca bile bir garip hissediyorum. tüm tavsiyelere açığım açıkçası

hımm ben bu martta oldum . daha 3 ay oldu yani .

Göğüs ölçüsü değil 75. Sırt ölçün o. B C ne takıyorsun. Ayrıca bunu söyliyen dr saçmalamış. Hem dolgun deyip hem 500 takmam lazım ne demek anlamadım. Ayrıca süt meselesi önemli. Benden emzirmeyi bıraktıktan 5 sene sonra sıkınca süt geliyordu. Ki onuda ameliyattan önceki ultrasonda farkettik. Sonra bir sürü test yapıldı kitle çıktı falan filan. Sonuçta herşey temiz çıktı. Yaptırdım memelerimi mutlu mesut yaşıyoruz sana tavsiyem önceliğin ultrason çektir sorun varmı diye baktır. Sonrada başka dr a git. Keyfin nasıl göğüs istiyorsa yaptır. Bu dr larda bazen çok biliyo.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…