Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

75 b takiyorum ben evet gidicem hangi bolume gitmem gerekir

Benimde 1,5 ay oldu. Dr 1 seneye kadar his gelebilir dedi.

Nisantasinda dimi mete aksu klinik oraya yazdim ben memnun musun peki sertlik odem sislik gecti mi dokununca hissediyor musun protez oldugunu en önemlisi esin hissediyor mu agrin sizin var mi spor yapabiliyor musun
Benim genel olarak ameliyat dahil ağrım olmadı . 3 gün kalkarken zorlandım o kadar . Yağ dokusu da ekleyerek yapıyor doktorum protez ele gelmesin diye .protezi hiç hissetmedim şimdiye kadar .Eşim de hissetmedi:) Çok yumuşaklar .Albümün varsa resimlere bakabilirsin . Spor yapıyorum . 5. gün işe 7. gün yürüyüşe başladım .

Bende de aynı sorun var Nisa’nda ameliyat oldum iki göğsümün de alt kısmında Ve sağ göğüs ucumda da hissizlik var bende arada endişeleniyorum sonra geçer herhalde diyorum umarım geçer ve normale döner neden bu kadar uzun sürüyor hiç anlamış değilim

Aynı sorun ben de de var . 27 martta ameliyat oldum .iki memede de , meme başında ve altta kesi yerinde hissizlik var . Sıkınca acı var ama hassasiyet yok . Ben de endişeleniyorum ama arkadaşlar zamanla geçecek diyor
Denizcim benimde ayni sekilde bende subatin 5 inde oldum meme basinda ve alt kisimlarda tam tarif ettigin gibi insallah gecer :s

Nasılsınız kızlar ev yoğunluğu iş yoğunluğu foruma gireyim diyorum unutuyorum. 2. Ay fotosunu bile çekemedim bir türlü yarın 2 ay 10 günlük foto çekip yüklicem

arkadaşlar merhaba ben 20 şubatta ameliyat oldum ilk zamanlar sağ memede hiç sorun yoktu sol meme beni zorladı şimdi ise sağ meme ucumdaki hassasiyet beni delirtecek aylardır geçmedi sabırla bekledim fakat yok yok geçmiyor sütyensiz gezmem mümkün değil değdikçe acıyor çok canım yanıyor devamlı sağ tarafı koruyorum aman değmesinler çarpmasınlar diye çok canım sıkkın ne olur tecrübesi olan varsa bişey desin bana geçermi bu

İnşAllah geçer canım bende de aynı sorun var o kadar acımasa da sorun olmayan göğüs ucum acıyor sorun olanı zaten daha hissetmiyorum altları da hissetmiyorum galiba his geldiğinde acıyor bir süre öyle olup geçiyor sonra
umarım geçer

hassasiyet geçer dedim ama canım yanıyo geçeceğini bilsem yine sabırla beklerim artık ya geçmezse korkusu başladı sonuçta 4 ay oldu iyileşmiştir artık diyorum
sinirler hasar gördüyse Allah korusun kalıcı olmasın
birde kesi izlerimin biri daha silik diğeri koyu renk izler için ne kullanmak lazım

Ben ankarada ameliyat olmayı düşünüyorum burada birçok doktor araştırdım Doç. Dr. Serdar Yüceye ameliyat olan var mı aranızda

Kantaron yağı veya contraktubex gibi bi krem vardı onları kullanıyorum ben arada
benimkiler hala kızarık gidişat nasıl olur bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…