Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Kızlar bende meme büyütme oldum 300 ve 325 cc bugün 19.gun moralim çok bozuk..aynada baktım gözüme çok büyük göründüler

Daha doğrusu koltuk altına doğru şiş görünüyor ..zamanla dahada küçülür toparlanirmi..158 cm boy 50 kilo çok minyonumve dev gibi memelerim var sankioysa hep küçük yap demiştim doktora

Daha doğrusu koltuk altına doğru şiş görünüyor ..zamanla dahada küçülür toparlanirmi..158 cm boy 50 kilo çok minyonumve dev gibi memelerim var sankioysa hep küçük yap demiştim doktora
Merhaba, boy-kilo ve implant cc lerimiz yakın. Şu an şişliği devam ediyordur, ama küçük de olmayacaklar.
Benim 156-49 kilo, 330 cc yuvarlak orta profil kas altı implant kondu.
Referans alabilmen için ölçülerimi yazıyorum:
Ameliyat öncesi
Sırt:73 cm
Göğüs:80 cm
Ameliyattan 1.5 ay sonra:
Sırt:71 cm
Göğüs:87 cm

Ölçülerim 14. günden beri değişmedi, ama şekli çok değişti. Hala da değişmeye devam ediyor.

C

COk büyük olmamali benim biy 155 kilo 53 450 CC takıldı. 14 gün ve çok büyük durmuyir. Dahada iner
Ayy lutfen albumunuz varsa gorebilirmiyim
168 boy ve 65 kiloyum Ama 400 cc taktirdim diye buyuklugune aylarca alisamadim.
Ara Ara yine geliyolar bana Ama boyle okudukca 400 yada 450 cc diyenleri rahatliyorum resmen.

Ara Ara yine geliyolar bana Ama boyle okudukca 400 yada 450 cc diyenleri rahatliyorum resmen.
Bak var fotoğraf yeniden atarım bir iki güne. Şuan daha da indi. Bende görsem sizin fotoğrafları göremiyorum ona göre yorum yapayım.

Benim boyum da 170cm kilom 65. Benimkiler de 415 cc. Hic de büyük olmadi. 2 hamilelik geçirdim. Sarkikligimi ancak topladi, diklestirme olmadan. Yani eskiden tamdestekli kullandigim sutyenlerde durduğu gibi duruyo kıyafetlerden. Tabi sıfır destek sutyen kullanıyorum su an. Albumum yok. Özelden foto atarim size. Beni izlemeye alabilir misiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…