Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Benimde boy 167 kilo 50 dokum var bence de bir emzirneden dolayı ama doktor cc den hiç bahsetmedi ya küçük olırsa die endişedeyim şindi

Şekli nasıl değişti...benimkidr 325cc kas altı yuvarlak an kol altına doğru şiş nefret eseri bu sekilden. .ve çok zayıfim

Şekli nasıl değişti...benimkidr 325cc kas altı yuvarlak an kol altına doğru şiş nefret eseri bu sekilden. .ve çok zayıfim

O durum doğal meme yapınla da alakalı ama başlarda yanlara doğru daha ayrık, daha yukarda ve şiş duruyor.
Sonra üst taraftaki şişlik inmeye başlıyor, implant daha aşağı yerleşiyor, deri de genişleyip kendini salıp daha yumuşayıp doğallaşıyor.
Burda herkes büyük oldu/küçük oldu diye yorum yapıyor ama bu çok öznel ve göreceli bir şey. O yüzden ölçü ve çeşitli markalara göre sütyen bedeni vermeyi daha doğru buluyorum.
Yaptırdıktan sonra beni gören arkadaşlarımın da hepsi birbirinden farklı yorum yapıyor mesela. Kimisi dolgulu sütyene göre fark etmemiş dedi, bazıları küçük olmuş hiç belli olmuyor dedi, bazıları da çok büyük olmuş daha küçük yaptırsaydın dedi.
Ben ebat olarak çok memnun olduğum için hiçbirini umursamıyorum o ayrı

Kızlar sizde tam yumuşama ne zaman oldu. Benim 1 ay geçti ve üstten epey yumuşadı ama yanlardan ve alttan hiç yumuşamadı neredeyse ve düşmedi protez. Bir de üstten değil ama yanlardan elime geliyor gibi geliyor bana protez. Bu sonradan geçen bir şey mi?

Yanlardan ve alttan benim de belirgin hala; 1.5 ay oldu. 3 ayı bekliyorum, o zamana doğallaşacağını düşünüyorum :)

Cup lu sutyenleri ne zaman takmaya baslayabiliriz benim 4.5 ay oldu bugün denedim hepsi bir garip oldu oturmadı moralim bozuldu çıktım hiç bişey almadan resmen üstüme oturmuyor hiç birşey ortası çok ayrık nefret ettim yani aylardır bekliyorum bi sekle giremedik psikolojim bozuldu herkesin memesine bakıyorum zaten küçük oldu sporcu gibi sırt omuz var doktor sana küçük olur demediyorum hiç iyi dedi 300 cc taktirdim

Kızlar bende meme büyütme oldum 300 ve 325 cc bugün 19.gun moralim çok bozuk..aynada baktım gözüme çok büyük göründüler
Sende bendensin o günleri bende geçirdim bana 350 cc takıldı 2 ay oldu daha yeni yeni alışıyorum ödemler gidip yumuşayınca değişiyor üzme kendini

Benim 1 ay 4 gün oldu artık yumuşadı bayağı ve protez elime hiç gelmiyor yada ben anlamıyorum. Nasıl anlıyorsunuz yaa ben o kadar bakıyorum anlayamadım bir türlü. Ama kalıcı değildir mutlaka zamanla normale dönecektir. Kendinizi üzmeyin

Aldim canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…