Meme Büyütme,Karın Germe,Liposuction ve Yüze Dolgu

berna1982

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2019
72
21
42
Merhabalar,
Ben burda yeni olsam da nerdeyse haftalardır konuları takip ediyorum ve üyelerin ameliyat sürecini nerdeyse hatmettim 😊
En başta herkese bu konuda teşekkür ederim.
Ben 11. Ayda ameliyatı düşünüyorum . Sadece fiyatdan dolayı değil , estetikte uzmanliklarına estetik becerilerine daha da güvendiğim için kararım Türkiye oldu. Hatta doktor arayışım fazla olmadı. İlk başta sayfaları araştırırken ve bir akrabam ( kendisi doktor lakin başka alanda, yıllarca beraber çalıştıkları dönem oluncada) referans oldu.Tek geleceğim. Refakatcim olmayacak. 1veyaiki gün hastanede kalacağım ve kliniğe yakın bir otelde kalacağım.
7gün mü tedbir olsun diye 10 gün mü İstanbul da kalayım.
Kollarımı tam kullanmayacağıma göre küçük bir çanta ya da bavulla gelmeliyim değil mi?
Yüze dolgu nasıl bişey. Bir rüya gördüm o kafada ki deli sorular kabus oldu. Snapchatta ki yüzü kare bişey çıkmam değil mi?
Hareketin serbestliği kaç günde olur ve 3hafta için de işe dönebilir miyim?işim masabaşı. lipo ve germe ile bel incelmesi ve karın düzleşmesi ne kadar süreçte oluyor?
Bir de yüze gamzeye de merak saldım. Bir kere olayım bitsin diyorum🥰🤭
Aslında sorularım yine olur ama o ameliyat tarihini kesinleştirince.
Şimdiden çok teşekkür ederim kadınlar kulübü aileme...

Sevgilerimle

Son düzenleme:
merhaba
Merhabalar,
Ben burda yeni olsam da nerdeyse haftalardır konuları takip ediyorum ve üyelerin ameliyat sürecini nerdeyse hatmettim 😊
En başta herkese bu konuda teşekkür ederim.
Ben 11. Ayda ameliyatı düşünüyorum . Sadece fiyatdan dolayı değil , estetikte uzmanliklarına estetik becerilerine daha da güvendiğim için kararım Türkiye oldu. Hatta doktor arayışım fazla olmadı. İlk başta sayfaları araştırırken ve bir akrabam ( kendisi doktor lakin başka alanda, yıllarca beraber çalıştıkları dönem oluncada) referans oldu. Çünkü kadınlar kulübünü tenzihen söylüyorum diğer sayfalar yanıltıcıda olabilirdi.Boyum 1,60 m. Kilom 52. Gencken aşırı kilo alıp vermeye bağlı hiç evlenmesem de giydiğim yakışsa da gevşek bir göbek,sarkık bir gögüs ve çökmüş bir yüz var. Kısacası ben kendimden memnun değilim.
Şimdi ameliyatlarım şöyle, fotoğrafı yolladıktan sonra doktorun önerisiyle,
Meme dikleştirme protez
Karın germe
Liposuction
Yüze dolgu
Yine deemin olmak istediğim. Tek geleceğim. Refakatcim olmayacak. 1veyaiki gün hastanede kalacağım ve kliniğe yakın bir otelde kalacağım.
7gün mü tedbir olsun diye 10 gün mü İstanbul da kalayım.
Kollarımı tam kullanmayacağıma göre küçük bir çanta ya da bavulla gelmeliyim değil mi?
Yüze dolgu nasıl bişey. Bir rüya gördüm o kafada ki deli sorular kabus oldu. Snapchatta ki yüzü kare bişey çıkmam değil mi?
Hareketin serbestliği kaç günde olur ve 3hafta için de işe dönebilir miyim?işim masabaşı. lipo ve germe ile bel incelmesi ve karın düzleşmesi ne kadar süreçte oluyor?
Bir de yüze gamzeye de merak saldım. Bir kere olayım bitsin diyorum🥰🤭
Aslında sorularım yine olur ama o ameliyat tarihini kesinleştirince.
Şimdiden çok teşekkür ederim kadınlar kulübü aileme...

Sevgilerimle
merhaba nasildi amelyatiniz?

Ben daha olmadım. 11. Ayda niyetliyim işten izin alabilme ve daha uygun koşullarım olur diye. Görüştüm bir doktorla sanırım iknayımda. Az korku panik var. Bu süreci tek atlatır mıyım diye ama Allah büyük.
Kısmet olsa 11. Ayın ortasında randevu alacağım. 9. Ay gibi arayıp randevy tarihini netleştireceğim .

Ben daha olmadım. 11. Ayda niyetliyim işten izin alabilme ve daha uygun koşullarım olur diye. Görüştüm bir doktorla sanırım iknayımda. Az korku panik var. Bu süreci tek atlatır mıyım diye ama Allah büyük.
Kısmet olsa 11. Ayın ortasında randevu alacağım. 9. Ay gibi arayıp randevy tarihini netleştireceğim .

ben eylül gibi olmaya karar verdim. sadece protez taktirmali miyim ona emin degilim. cok doktorla görüşüyorum uygun fiyatlı olanlara gidip çalışmalarına bakacagim
icime sinerse yaparim sinmezse parayı basip ünlü bir doktora olurum malum agir bir operasyon

Ben yaklaşık bir fiyat aldım. İnstagramdan gördüğüm kadarı ile sanatında uzman bir doktor. Bir de akrabama sordum tanıyor , iyi dedi. İyi bir enerji de aldım. Kendim olup memnun kalırsam kesinlikle burda yazacağım ve önereceğim.
Burda çok aradım o doktora ameliyat olmuş kişileri. Bir iki kişiye denk geldim msjları okurken memnundular. Yine de ben olayım sonra burda öneririm. Umarım içinize sinen bir doktor bulursunuz

Ben yaklaşık bir fiyat aldım. İnstagramdan gördüğüm kadarı ile sanatında uzman bir doktor. Bir de akrabama sordum tanıyor , iyi dedi. İyi bir enerji de aldım. Kendim olup memnun kalırsam kesinlikle burda yazacağım ve önereceğim.
Burda çok aradım o doktora ameliyat olmuş kişileri. Bir iki kişiye denk geldim msjları okurken memnundular. Yine de ben olayım sonra burda öneririm. Umarım içinize sinen bir doktor bulursunuz

burasi o kadar yaniltici ki ben de acele etmemeye karar verdim. dr resit burak kayan, arda pelen, arda katircioglu bunlar cok unlu doktorlar ama yaptiklari cok kotu burunlari gordum.
baska bir doktor, tamer tas. adamin instasi bombos nerdeyse adini da duymadim onceden ama bi vesileyle gorusmeye gittim, calismalarini gosterdi bayildim ve cok uygun fiyatli. o yuzden acele etmemek lazim es dosta haber saldim burayi da takip ediyorum her hafta bir doktor ziyaret edecegim 2 ay sonra da karar vereceğim ins.

size de bol sans diliyorum 🙏

Bende Dr. Yücel Sarıaltının asistanıyla görüştüm. Başka doktora sormadım da. Hani içime sindi güven duygusu da var. Ondan az bekleyip 11. Ay için randevu alacağım.
Yeniyim takip içün napmam gerekiyor. Seve seve.. ben de size şans diliyorum..
Sevgiler🌺🌺

Merhaba arkadaşlar, meme büyütme ameliyatı için doktor seçimi çok önemli. iyi bir araştırma yapmadan doktorunuza karar vermeyin. Ameliyat kadar ameliyat sonrası süreçte bir o kadar önemli. yaşayacağınız ağrıların, kullanacağınız sutyenlerin ve amelitay sonrası oluşan izlerin tedavisi için de araştırmalar yapmanızı öneririm. mesaj atarsanız kişisel tavsiyelerimi paylaşabilirim.

Delam bernacigim.kesinlikle refakatcisiz bi ameliyatlar icin gelme derim.tecrübelerime dayanarak.cünkü lipo agrili oluyor.karin germe dersen hareketlerin cok kisitlaniyo yataktan bile dogrulamiyosun yalniz.bende öyle oldu

Bi iki saat yatiyosun pozisyon ayni olunca hasta yataginda etlerin agriyo popoyun.ikidebir kalkip biraz rahat etmek istiyosun.özelde bile hemsireler cok ilgisiz kimse gelipte ikidebir senin yattigin sekli degistirmiyo ayaga kaldirmiyo

Sanirim baska alternatifim yok ama burdan tanıdığım çok cici çok içten bir arkadaş yanımda olacak vakit buldukça. Çok dua edin canım hatta 11. Ay değil de 10. Ay da bile olabilme ihtimalim var. Bir de dişi de zirkonyum yapıp aradan çıkarayım diyorum da nasıl olacak bir fikrim yok😥

X