mental sağlığım hiç iyi değil

Ben 30 yaşındayım, eminim ben kadar çalışmış insanlarda türkiyede benzer gelirler kazanıyorlardır. ama belkide onlar, oturma odasının koltuk modeline, mutfak eşyasındaki çeşitliliğe daha düşkün?
Ya da bilmiyorum tabi , benim yaşımda ve deneyimimde olup aynı ücreti kazanamayanlarda vardır. Allah onlara kolaylık versin.

Ama işte beni kendilerine güvendiren arkadaşlarım ikametgah konusunda,; onlar yüzünden ikametgahım yok, çünkü bunca zaman onlara gerçekten güvendim ve ihtiyacım olduğunda da ortada yoklar. İkametgah yapabilirsem inşallah oturum uzatma başvurusunda bulunabiliceğim. Ve ilk istediğim de türkiyeye gelip ailemi görmek.. Ama bu 3-4 aydan önce olamayacak malesef. Keşke keşke gelebilsem...
Türkiye'deki arkadaşlarınız dışında orada herhangi bir arkadaşınız yok mu? Ya da çalıştığınız şirkette sanki yanında kaliyormussunuz gibi ikametgahı göstermenize destek olabilecek birileri?

Bence buna odaklanmaniz bu sorunu çözmeniz için daha yararlı olacaktır. Şirkete param yok ondan yapamıyorum şeklinde değil de, evden çıkmış bulundum geziciyim şu anda ama ikametgaha ihtiyacım var bana destek olabilir misiniz gibi sorabilirsiniz. Genelde yeni gelen kişilere ilk etapta destek olunuyor. Tamam siz yeni değilsiniz ama durumunuzdan kaynaklı belki yardımcı olabilirler.

X