Merhaba sizce eşim beni aldatıyor mu

Su an ıssız mı? Siz çalışıyor musunuz?
Doğurdunuz mu?
6-7 aylık işsizlik sürecinin sonunda işe girdi ben de doğurdum. Ailem biraz destek oldu birikimlerimiz kredi kartları vs zordu her şeyden kıstık ama sonunda bitti şimdi toparlanıyoruz (maddi olarak) Allah’a şükür

Bu çok mantıklı geldi sonuçta başka kültürlerin insanlarıyız böyle bir şey varsa benim anlamamam farketmemem çok normal. Acaba bunun bi çözümü var mıdır belki aile terapisi gibi bi şey yapmalıyızdır. Teşekkür ediyorum şimdi biraz araştırıcam bunu internetten bakıp tanı koymayı da çok sevmem ama olabilitesi aldatma ihtimalinden daha yüksek gibi geldi okuyunca
Benim de tabii iliskinizi hic bilmeden buradan tani koyar gibi olmam hos olmadi ama, bana da aldatma mevzusundan cok böyle bir sey var gibi geldi; siz de bosu bosuna kendinizi yipratmayin aldatildiginizi düsünerek diye söyledim :') Bir de hemen hamilelik konusuyla baslamis bu sorun, o yüzden aklima bu geldi direkt.
Terapi ile elbette ki cözülür böyle bir problem, caninizi sikmayin hic. 💕

6-7 aylık işsizlik sürecinin sonunda işe girdi ben de doğurdum. Ailem biraz destek oldu birikimlerimiz kredi kartları vs zordu her şeyden kıstık ama sonunda bitti şimdi toparlanıyoruz (maddi olarak) Allah’a şükür
Bu işsizlik süreci yeni miydi? Is çok büyük bir stres belki ondan mi böyle yaptı bir kaç aya düzelir mi acaba? İsterseniz bekleyin 1 ay 40 çıkması olsun o zamana kadar sizde pskolojik olarak rahatlayın sonra alın karşınıza konuşun olursa olur olmazsa bakarsınız yolunuzun aydınlığına

Benim de tabii iliskinizi hic bilmeden buradan tani koyar gibi olmam hos olmadi ama, bana da aldatma mevzusundan cok böyle bir sey var gibi geldi; siz de bosu bosuna kendinizi yipratmayin aldatildiginizi düsünerek diye söyledim :') Bir de hemen hamilelik konusuyla baslamis bu sorun, o yüzden aklima bu geldi direkt.
Terapi ile elbette ki cözülür böyle bir problem, caninizi sikmayin hic. 💕
Teşekkür ediyorum çözüm odaklı yaklaşıp suçlu hissettirmeden yaklaştığınız için 💕 anlaşılmak iyi geldi. Direkt bu şekilde bir hissiyatın var mı diyebilirim gurursuz gibi hissetmeden. Diğer türlü sormak çok zor çünkü, sevgiler ❤️

Bu işsizlik süreci yeni miydi? Is çok büyük bir stres belki ondan mi böyle yaptı bir kaç aya düzelir mi acaba? İsterseniz bekleyin 1 ay 40 çıkması olsun o zamana kadar sizde pskolojik olarak rahatlayın sonra alın karşınıza konuşun olursa olur olmazsa bakarsınız yolunuzun aydınlığına
Bu tavsiyenizi de dikkate alacağım çünkü aklımda minicik bir ihtimal olarak işsizliğin verdiği o hissiyatın da etkilemiş olabileceği de var evde hamile bi kadın, işsiz bir adam… zaten sadece bu yüzden sabrettim. Sakince durup bir de kavgalarla onu yormak istemedim. Sadece bu yüzden biraz daha bekleyeceğim

Teşekkür ediyorum çözüm odaklı yaklaşıp suçlu hissettirmeden yaklaştığınız için 💕 anlaşılmak iyi geldi. Direkt bu şekilde bir hissiyatın var mı diyebilirim gurursuz gibi hissetmeden. Diğer türlü sormak çok zor çünkü, sevgiler ❤️
Ben tesekkür ederim kii 💕 Umarim en kisa sürede, en güzel sekilde halledersiniz bu problemi. Anlattiklarinizdan yola cikarak esiniz sizi zaten gayet seviyor gibi hissettim, sadece icine kapanik oldugu icin direkt kabul eder mi bilemiyorum ama, cift terapisine gitmeye ikna edebilirseniz mutlaka dökülecektir zaten zaman icinde.
Maddi durumunuz müsait degilse, devlet hastanesinde psikiyatriden randevu alip doktora da söyleyebilirsiniz, "Terapi almak istiyoruz" diye. Onlar psikologa yönlendirme yapiyorlar, psikologlarda da maalesef cok sira oldugu icin 2-3 ay sonrasinda baslanir terapiye büyük ihtimalle ama, en azindan bir adim atmis olursunuz. O sürec icin de gerekli görürse psikiyatrist ayrica ilac da yazabiliyor.
Umarim her sey cok güzel olur sizin icin, sevgiler 💖💖

Geliriniz varsa psikolojik destek alın, hiç makul bir bakış açısı değil bu
hayatında biri varsa boşanmam demek istedim de ağlayarak yazdığım için sert olmuş bayağı neyse nasıl anlaşılırsa anlaşılsın başka açıklayamayacağım kendimi anlayan anlayıp tavsiyesini veriyor Allah sana da yaşatmasın bu ikircikli duyguları iyi günler

Sebebi ne olursa olsun,adamın sizinle bir teması yok. Ailesinin ucube olup olmaması her ne demek bilemedim anlamadım yazdıklarınızı ama,eşinizle bir paylaşımınız yok. Sağlıklı da düşünemiyorsunuz,anne baba arasında sevgi aşk yoksa aynı çatı altında yaşansa da o çocuk babasız büyür zaten. Sizi aldatsa nolur aldatmasa nolur şu durumda? Boşanın gitsin. Daha düğün gecesi size trip yapıp dans dahi etmeyen bir heriften ısrarla çocuk yapmışsınız,bu herifi eş yapmışsınız kendinize. Hatanın büyüğü sizde.

Bana biraz tuhaf geldiniz yahu. Düğünde oynamadı diye düğüne eski sevgilisini çağırdığını düşünmeniz aşırı acayip.
Hamileyken olur böyle şeyler. Elinizde somut delil yoksa şizofrenik davranışlar gösteriyorsunuz.
Evliliğinizde bir sıkıntı var evet ama bu adamın sizi aldatması değil.

Ben iletişime açık ve anlayışlı bir insanım eşim de bunu biliyor, her şeyi açıkça konuşabileceği biriyimdir onu üzmem yargılamam kalbini kırmam vs vs halini hatrını soğuksa neden soğuk olduğunu hep sorarım genellikle bir cevap alamam tabi eşim biraz içine kapanık biridir. Benden ayrılabileceğini sanmıyorum çünkü aramızda sevgiden aşktan cinsellikten daha farklı bir bağ var nedir açıklayamam kelimeye dökemem maalesef. Ama erkek değil mi her şey beklenir. Hatta insan değil mi insandan her şeyi beklerim. Annesinin de direkt bu kızı istemiyorum diye bir laf ettiğini hiç duymadım. Eşimi bu konuda biraz sıkıştırmıştım konuşup döküleceği bir şekilde. Annesinin sandığı gibi iyi biri olmadığını o da benimle beraber farketti.
Canım öncelikle çok üzüldüm senin durumuna. İnsan tek kullanımlık evlilik hakkımı da böyle harcadım. Daha da çıkış yok o halde ben de kalıp hakkımı arıcam moduna giriyor. Maalesef.
Bir kadın aç kalır, üşür, hayallerini yapamaz, herşeye bak herşeye aşağılanma da dahil dayak da dahil (ailesinden filan) katlanabilen bi canlı . Bir noktaya kadar. Ama sevgisizlik, ilgisizlik, kadının hayatını çok kısa bir sürede cehenneme döndürür. Nereden biliyosun dersen beş senelik evliliğimde birkaç kez sevgi hissetmediğim için boşanma noktasına geldik. Ama benim yoğun çabamla, çift terapisine giderek destek alarak varsa bir sorun sorunları çözerek. Kısacası bu böyle olmamalı peki herkes kendine düşen görevlerine baksın ne eksik?? Neyi yanlış yapıyoruz da şu an bu haldeyiz diye kendine pay çıkararak evlilik kurtuldu. Biz sırf benim fevri hallerim yüzünden kaç sene çocuk düşünmedik. Çok hızlı ağlıyorum, çok hızlı sinirleniyorum öyleymiş yani. Bana göre anormal tek şey beni üzeceğini bildiği öfkeye dönüşeceğini bildiği şeylerde bir şey deniyormuş gibi inatla ısrar etmesi. Sanki benim zayıf noktamı biliyor. Diyorum ki o noktaya basma. Misal benim adıma kararları ailesine aldırmsı gibi. Misal anneme babama akrabalarıma karşı hiçbir sorumluluk almaması gibi. O noktalarda bana karşı anlayışlı ol. Beni sürekli yargılardı bak sürekli! İş kurdum bir dikim atölyesi, çalışanım var, maaşım zaman zaman onunkini geçtiği oldu. Hiçbirinden böbürlenmedim. Yine evin kadını oldum. Ama git gide soğukluk arttı. Ve biz çocuk düşünemeyecek hale geldik. Nihayet bu sevgisizlik beni de salona yönlendirdi. Ve o noktaya geldik. Bitsin diyorsan bitsin. Sen de bunu sor. Bunu korka korka değil kafande gerçekten biterse ne yaparım ikinci hayat planım ne diye sor. Ya şöyle düşün. Bu adama göbek bağı ile bağlı doğmadın. Sevgi hissetmiyor musun içinde. Kendini bilirsin. Sevgi varsa çabala. Çözmeye çalış.ama sevgi tükenen bir şey. Eğer tükendiğini , artık sevgi kalmadığını hissediyorsan ikinci planı yap. Sevilmemek bir kadına başta saydığım şeylerin hepsinden daha ağır bir cezadır. Bu hal ile evli kalmaya devam edemeyeceğini, doğan çocuğunun da böyle sevgisiz bir ailede büyümesini istemediğini, ya bir destek almanız gerektiğini söyle. Duvar da seni seviyor olabilir. Söylemeden göstermeden nasıl bilebilirsin. En büyük sıkıntı bu adam sen onca ay yatağa gelmedin de nasıl bunu dert etmiyor. Gerçekten aklım almıyor. Canım bir de araştır bir nazar büyü için kendinizi okutun gösterin bir hocaya. Gerçekten . Ailesi ucube gibi insanlar diyorsun. Tabi kadın sana yüzüne seni istemiyorum demez. Böyle planlar hep sessiz yapılır. Ne biliyosun büyü yapılmadığını ve o kızın paravan evlilik yapmadığını. Benim de eşim evleneceği zaman ondan ümidi kesen bir kız zart diye evlenmişti. Hiç iyi elektrik almazdım çok uzun zaman mesela. Özelden de yazabilirsin.

Yani aranızda soğukluk vs olabilir de bu konuyu neden hemen aldatılmaya bağladınız? Bir insandan soğumak için illa aldatmak mi gerekir? Çok kuşkucu geldiniz bana

İyi geceler, ben 11 aydır evliyim. Eşimle uzun zamandır tanışıyoruz, bebek sahibi olalım birlikte yaşayabilelim artık diye evlendik. Evlenmeden önce 5-6 yıllık ilişkimizde çok ince düşünceli biri olmasa bile beni sevdiğini hissediyordum ve güvende hissediyordum. evlenme teklifi aldıktan 1 ay sonra kadar ailesiyle tanışmaya gittim ve annesi ve diğer akrabaları biraz değişik insanlardı ve onlardan hiç hoşlanmadım sanki bir ucubeler sirkinin içinde gibiydim ben 2 gün kadar onlarda kaldım (Ankara’da yaşadıkları için onlarda kaldım ben başka şehirde yaşıyorum) sonra yüzüğü bırakıp otobüse binip eve geldim ben dünyada böyle kötü insanların var olabileceğine asla inanmazdım. Asla bir yerlerde kalıp kendimi üzdürecek biri değilim ama bu kadar sevdiğim adamın ailesi ne kadar kötü olabilir ki diye düşündüğüm için hep yanlış anlatmışımdır diye kendimi avuttum, ama sonrasında dayanamadım.
Yüzüğü bırakıp otobüse binmeye giderken yolda ondan ayrılacağımı böyle bir aileye katlanamayacağımı söyledim çok üzüldü ama anlayış gösterdi kavga etmedik sadece otobüsüm gelene kadar istasyonda ağladık o da ben de.
Sonrasında iletişim kurmaya devam ettik benden vazgeçemedi ben de ondan. Açıkçası ilişkide en çok seven ilgilenen hep oydu. Ben biraz daha mesafeliydim hep. Neyse o senenin mart ayında tekrar ayrıldık mayıs ayında bir sebepten yolum iç Anadolu’da bir şehire düşünce ona haber verdim ben x şehrine gidiyorum haberin olsun diye (Ankara ile arasında 3 saat var) hemen arabaya atlayıp yanıma geldi.
“Biz seni istemeye geleceğiz babam gidelim alalım kızı dedi“ dedi ben de bazı şartlar söyledim annene gitmem bayramda gitmem vs vs hepsini kabul etti beni istemeye geldiler ailem çok istekli olmasa da tamam dediler 3 ay içinde evlendik.
Her şey evlendiğimiz gece başladı. Düğünümüzde ilk dans hariç benimle hiç dans etmedi, annesi hastanelik oldu ne gerdek gecemiz ne bir şey kaldı, ailesi bize takılan bütün takıları topladı (bizim kültürümüzde böyle bir şey yok, yasalar gereği de bütün takılar geline ait) falan ben benimle dans etmemesine her şeyden daha çok bozuldum. Acayip kafam karıştı acaba eski sevgilisi mi geldi düğüne gibi şeyler düşündüm. Çünkü onun doğup büyüdüğü yerdeydik.
Biraz tartıştım hadi kalk dans edelim diye asla kabul etmedi kına gecemizde döktüren adam düğünümüzde kımıldamıyordu ayağa bile kalkamadı (kına benim şehrimde yapıldı, düğün Ankara’da)
Sonra evimize geçtik ben kimseden ne altın ne eşya istedim her şeyi uygun bir fiyattan halletmek için çok uğraştım kimseyi zorlamak istemedim eşyalı bir rezidansta kalmaya başladık. ( ne ankara ne benim şehrim ne bahsettiğim X şehri, başka bir şehirde çalışıyor olduğu için düzenimiz tam oturana işler belli olana dek eşyalı bir yerde kalmaya karar vermiştik)
Sonrasında ben hamile kaldım hamile kaldığım gün 1 Ocak ve o gün bugündür eşim benimle birlikte olmuyor. Akşamları ayrı yatıyorum gururuma yediremediğim için, gün içerisinde hiçbir şey yokmuş gibi davranıyorum ama geceleri hep ağladım hamileliğim boyunca, hiç gelip hadi yatağımıza gel demedi. Hiç yakınlaşmaya çalışmadı bu geçen aylar boyunca her gece mastürbasyon yaptığını tuvalete gidişinden ya da kapısını dinlediğimden biliyorum. Yüzüne de söyledim bunu. Yapmıyorum demedi. Daha öncesi böyle bir şey hiç yoktu çok istekliydi bana karşı.
Eski bir sevgilisi var ismi Nilay ondan ya da bir akrabasının kız kardeşinden şüpheleniyorum. Akrabasının kız kardeşine Ayşe diyeceğim, annesinin beni zorbalamasının nedeni aklında başka bir gelin adayı olduğu için diye düşündüm ilk, çünkü çirkin değilim aptal değilim neden böyle olduğunu anlayamadım. Bu Ayşe’nin yaşı da eşime uygun, düğünde o da vardı bana nedense acayip iyi davrandı ve biz evlendikten kısa bir süre sonra nişanlandı.
Eğer bu adamın bana arkadaşı kankası vs gibi davranacağını bilseydim bu kadar değişeceğini bilseydim asla çocuk yapmazdım ama 6 senedir tanıdığım adam ne kadar farklı biri çıkabilir ki? Aklıma çoğu şey sonradan geldi hep. Belki eski sevgilisi değildir bilemiyorum belki Ayşe de değildir. Ama bir şey var hissediyorum çok katı bir his bu.
Ağzını aradım hayatım seni çok seviyorum seni her şekilde affederim bir suçun varsa içindeki suçluluk büyümeden halledelim gibi. Belki birileriyle dertleşmişsindir ben böyle bir şeye kızmam bana anlatabilirsin gibi konuştum ama bir şey söylemedi zaten kesin olan şeyler hakkında bile çok konuşmayı sevmez farazi bir şeyi de öyle bi şey olamaz gibi konuşup kapattı.
Şimdi bebeğimiz var ben ömrü boyunca onunla evli kalıp hayatı ona zindan etmeyi planlıyorum. Çünkü hamileliğim iğrenç geçti kendimi değersiz çirkin aşağılık hissettim. Bana hiç dokunmadı bile. Kimsenin görüp duymadığı yerlerde ona psikolojik olarak işkence edebilirim böylelikle bebeğim de babasız büyümez. İç sesimle yazdım bu kısmı tabiki. Bir saniye bile yaşamak istemiyorum çünkü zaten hayatımda yüzüm hiç gülmemişken beni sevdiğine emin olduğum adamla mutlu bir yuva kurup ömrümün sonuna kadar bu şekilde devam edebileceğimi düşünmüştüm. Hayatım zorluklarla geçmişken artık hayatımın güzel bir kısmına başlayacağımı hayal etmiştim. Sevdiğim sevildiğim bir evlilik ve aşkımızın meyvesi güzel kızımız. Hayalim buydu her şey evlenene kadar mıydı yani? Nikahı bastı ve bitti mi?
Bir insan 8-9 ay nasıl karısına dokunmaz? Karısına dokunmuyorsa kime dokunuyor kiminle konuşuyor? Lütfen bana akıl verin benim aklım bana artık yetmiyor
Valla benım aklıma birtek şey gelir o da adama büyü yapılmış olması eğer büyü çıkmazsa gel bana yaz aha buraya ben yazıyom çünkü bir adam bu kadar değişmez çok bariz belli sen hemen el at bu işe

ilk evlerine gittiğinizde ucube olduklarını düşünecek ne gördünüz acayip merak ettim

Acaba düğünde eski sevgilisi mi vardı acaba annesi başkasıyla mı evlendirmek istiyordu acaba aldatıyor mu
Sürekli bu şekilde düşünmeniz çok garip
Hele son söylediğiniz psikolojik işkence fikri korkunç😱
İki yanlış bir doğru etmez

Sevgiliyken cinsel ilişki var mıydı?
Adamın belki libidosu düşüktür .
Ne bilim olabilir yani.
Bide mastürbasyona alışmış erkeklerin cinsel hayatı berbat olabiliyor .
Bu bayagı önemli bir konu aslında.
Herkes her erkegın cinsellik peşinde oldugunu libidolarının yüksek oldugunu düşünüyor çünkü bize böyle aksettıriliyor .
Adamın problemleri de olabilir.
Aldattığını düşünmedim nedense ama aile sorunları sıkıntıları aranızdaki dengeyi bozmuş gibi .
Eşinizle konuşmaya calışın.

Zindan etmek,psikolojik işkence kelimeleri biraz ağır olmuş. Sevgi olabilir ama üslubunuzu beğenmedim. İnsan eşinden intikam almak ister mi?

Canım öncelikle çok üzüldüm senin durumuna. İnsan tek kullanımlık evlilik hakkımı da böyle harcadım. Daha da çıkış yok o halde ben de kalıp hakkımı arıcam moduna giriyor. Maalesef.
Bir kadın aç kalır, üşür, hayallerini yapamaz, herşeye bak herşeye aşağılanma da dahil dayak da dahil (ailesinden filan) katlanabilen bi canlı . Bir noktaya kadar. Ama sevgisizlik, ilgisizlik, kadının hayatını çok kısa bir sürede cehenneme döndürür. Nereden biliyosun dersen beş senelik evliliğimde birkaç kez sevgi hissetmediğim için boşanma noktasına geldik. Ama benim yoğun çabamla, çift terapisine giderek destek alarak varsa bir sorun sorunları çözerek. Kısacası bu böyle olmamalı peki herkes kendine düşen görevlerine baksın ne eksik?? Neyi yanlış yapıyoruz da şu an bu haldeyiz diye kendine pay çıkararak evlilik kurtuldu. Biz sırf benim fevri hallerim yüzünden kaç sene çocuk düşünmedik. Çok hızlı ağlıyorum, çok hızlı sinirleniyorum öyleymiş yani. Bana göre anormal tek şey beni üzeceğini bildiği öfkeye dönüşeceğini bildiği şeylerde bir şey deniyormuş gibi inatla ısrar etmesi. Sanki benim zayıf noktamı biliyor. Diyorum ki o noktaya basma. Misal benim adıma kararları ailesine aldırmsı gibi. Misal anneme babama akrabalarıma karşı hiçbir sorumluluk almaması gibi. O noktalarda bana karşı anlayışlı ol. Beni sürekli yargılardı bak sürekli! İş kurdum bir dikim atölyesi, çalışanım var, maaşım zaman zaman onunkini geçtiği oldu. Hiçbirinden böbürlenmedim. Yine evin kadını oldum. Ama git gide soğukluk arttı. Ve biz çocuk düşünemeyecek hale geldik. Nihayet bu sevgisizlik beni de salona yönlendirdi. Ve o noktaya geldik. Bitsin diyorsan bitsin. Sen de bunu sor. Bunu korka korka değil kafande gerçekten biterse ne yaparım ikinci hayat planım ne diye sor. Ya şöyle düşün. Bu adama göbek bağı ile bağlı doğmadın. Sevgi hissetmiyor musun içinde. Kendini bilirsin. Sevgi varsa çabala. Çözmeye çalış.ama sevgi tükenen bir şey. Eğer tükendiğini , artık sevgi kalmadığını hissediyorsan ikinci planı yap. Sevilmemek bir kadına başta saydığım şeylerin hepsinden daha ağır bir cezadır. Bu hal ile evli kalmaya devam edemeyeceğini, doğan çocuğunun da böyle sevgisiz bir ailede büyümesini istemediğini, ya bir destek almanız gerektiğini söyle. Duvar da seni seviyor olabilir. Söylemeden göstermeden nasıl bilebilirsin. En büyük sıkıntı bu adam sen onca ay yatağa gelmedin de nasıl bunu dert etmiyor. Gerçekten aklım almıyor. Canım bir de araştır bir nazar büyü için kendinizi okutun gösterin bir hocaya. Gerçekten . Ailesi ucube gibi insanlar diyorsun. Tabi kadın sana yüzüne seni istemiyorum demez. Böyle planlar hep sessiz yapılır. Ne biliyosun büyü yapılmadığını ve o kızın paravan evlilik yapmadığını. Benim de eşim evleneceği zaman ondan ümidi kesen bir kız zart diye evlenmişti. Hiç iyi elektrik almazdım çok uzun zaman mesela. Özelden de yazabilirsin.
İnsanın anlaşılması gerçekten ilaç gibi geliyor, bazı insanların armut piş ağzıma düş şeklinde yaşadıkları hayatlara bizim bu kadar zor şekilde ulaşabilmemiz gerçekten çok üzücü kader arkadaşım. Onun beni sevdiğini biliyorum ben de onu seviyorum ayrılmak hiç istemiyorum birbirimiz için birçok fedakarlık yaptık birçok sorun atlattık umarım bunu da atlatabiliriz sevgili kız kardeşim. Ailesini bile affedip bir şey olmamış gibi davranıyorum eşimi de affedebilirim eğer ki aldatma yoksa sadece Ivır zıvır problemler varsa ve benimle konuşmaya çekindiyse.. umarım öyledir. Tüm iyi dileklerim sizinle çok geçmiş olsun umuyorum bu şekilde devam edersiniz sevgiyle ❤️

Valla benım aklıma birtek şey gelir o da adama büyü yapılmış olması eğer büyü çıkmazsa gel bana yaz aha buraya ben yazıyom çünkü bir adam bu kadar değişmez çok bariz belli sen hemen el at bu işe
Yahu adam bir günde belki 2 günde hadi diyelim 3 günde ama 4 gün değildir o kadar değişti ki. Benim de aklıma büyü geldi. Şu an ailesiyle bir problemim yok ama neden yapmış olmasınlar ki? Umarım öyle bir şey yoktur, ben eskiden her türlü fala bakardım çok da iyi bakardım bıraktım ama hislerim devam ediyor ben bi şeylerden öyle boşu boşuna şüphelenmem.

Hemen anlatayım, 2 haftanın sonunda ben adım atmaktan vazgeçtim ama hemen kanepede yatmaya başlamadım önce çok üzüldüm yatakta aglayamıyorum haliyle o yüzden salonda ağlıyodum gizlice sonrasında orda uyuyakaldim . Kendisi gelip neden yatağımizda yatmiyorsun da demedi bu şekilde oldu
Ne olursa olsun yatak ayırılmaz. Küs bile olunsa ayırmamak gerekir. Soğukluk sebebidir. Bebegim aramizda uyuduğu icin esim bir iki iceri gitti asla dedim. Izin vermedim. Kimi annrler bebek olunca oda ayiriyor asla tavsiye etmem buyuklerimizinde tavsiyesidir. Sadece uyusanda esinle ayni yatakda ol.anladigim kadariyla farkli bir sorununuz yok. Beraber yatin grur yapiyorsanizda tekrar gitmeyi korktugunuzu söyleyin. Anlattiklarinizdan aldatildiginizi dusunmedim. Duzelebilir hersey.

X