Merhaba sizce eşim beni aldatıyor mu

Hamile olduğunuz için yaklaşmamıştır diye düşünüyorum. Kadınlar hamile kaldığında erkeklerin gözünde anne rolüne bürünebiliyor. Bebeğe zarar gelir sanmış da olabilir çok bilmiyorlar bu konuları. Yatak ayırmak, lohusayken başka şehire gitmek açıkcası duruma tuz biber olmuş olabilir. Eşinizle çocuğunuzla kendi evinizde daha mutlu olursunuz eminim. Kanamalarınız bitince hâlâ birşey olmazsa karşınıza alın direkt sorun. Hamileliğiniz bu yüzden zehir olmuş üzücü bir durum

Bu gelişmeyi şimdi gördüm. Kesinlikle eminim herşeyin daha iyiye gideceğine

Bir daha iletişimi kesmeyin birbirinizden... Kıyamam ya. İkinize de üzüldüm...

Balık baştan kokarmis. Ailesiyle ilgili şeyleri yazdiginda ,yüzüğü umarım geri takmamistir dedim ama takmışsın hatta evlenip çocuk yapmışsın. Kim kime psikolojik şiddet uyguluyor bir düşün bence . Kötü durumda olan sensin , ayrılma imkanın varsa ayrıl. Tabi bekara eş boşamak kolay fakat bu şekilde onunla yaslanabilecegini dusunuyormusun. Sana yazık

Güncellemeni yeni okudum. İş durumundan bahsetmemistin. Neyse düzelmiş olmanıza sevindim. Umarım bir daha böyle üzücü şeyler yasamazsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…