Mersinde otel ve sahil tavsiyesi

nscckts

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2014
47.409
127.855
37
Merhaba arkadaşlar...

15 aylık kızım, ben ve eşimle bı haftasonu kaçamağı yapıp mersine gitmek istiyoruz. İlk deniz tecrübem olacak ve ilk kez kızımla seyahate çıkacağım için memleketime yakın olması sebebi ile mersini seçtim.Evimden çıkıp mersine gitmem 4 saat sürüyor fakat ben orayı hiç bilmiyorum...

Bu sebeple bana önerebileceğiniz en iyi otel ve en sakin, en temiz, en güzel sahil hangisi olur acaba ?

Teşekkürler.

merhaba,
geçen yaz mersin silifke taşucunda kum mahallesi diye bir yerde yazlık evde kaldık. çok memnun kaldım. iki de küçük yeğenim vardı yanımızda. biri 15 aylık diğeri 2.5 yaşında. evde klima vardı. onun için rahat ettik. ve deniz sığdı. yüzme bilmeyenler için ve çocuklular için çok ideal yani. ev denize çok yakındı ayrıca denizde 100 metre ilerleseniz bile su bel seviyenize anca geliyor. kesinlikle tavsiye ederim. not : Ankara' dan gidecekler için, yol otobüsle 8 saat sürdü.

merhaba,
geçen yaz mersin silifke taşucunda kum mahallesi diye bir yerde yazlık evde kaldık. çok memnun kaldım. iki de küçük yeğenim vardı yanımızda. biri 15 aylık diğeri 2.5 yaşında. evde klima vardı. onun için rahat ettik. ve deniz sığdı. yüzme bilmeyenler için ve çocuklular için çok ideal yani. ev denize çok yakındı ayrıca denizde 100 metre ilerleseniz bile su bel seviyenize anca geliyor. kesinlikle tavsiye ederim. not : Ankara' dan gidecekler için, yol otobüsle 8 saat sürdü.
Merhaba biz Mersin'e tatile gittik
Bütün sahillere ugradik tek beğendiğim Susanoğlu oldu denize sıfır flemengo 6 da kaldık evden çıkıp denize yurumem 2 dk çarşaf gibi sakin ve sığ denizi sahili incecik kum tertemiz di
Ayaş ve Anamur'da güzel sonrası Antalya zaten :)
Benim evden çıkıp Mersin otele girişim 4 saat sürdü çok memnun kaldim

X