Kalıcı Makyaj Uygulamaları Microblading kalıcı makyaj tekniği

Kalıcı makyaj yaptıranlar, kalıcı makyaj kaş, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj nasıl yapılır, kalıcı makyaj silme, kalıcı makyaj fiyatları, kalıcı makyaj dudak

nehirden

Guru
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2009
28
1
39
Kızlar ücretsiz kalıcı makyajla kaş yaptırmak istiyorum,nasıl bulabilirim,para vermek istemiyorum çünkü araştırdım oldukça pahalı.Bunu bedava uyguluyolarmış.Model olabilecek yüzler falan,bilgisi olan varmı

Kızlar ücretsiz kalıcı makyajla kaş yaptırmak istiyorum,nasıl bulabilirim,para vermek istemiyorum çünkü araştırdım oldukça pahalı.Bunu bedava uyguluyolarmış.Model olabilecek yüzler falan,bilgisi olan varmı
Merhaba bence uygun fiyata işini bilen insanlara yaptırmalısın,sonuçta bu makyaj değil ki beğenmeyince silesin üstelik yüz..bi daha. Düşün bence

A
Sakın model olup acemilerin eline düşme gider sildirmeye Bi kucak para verirsin tecrübeyle sabittir Bi arkadasım model oldu aylardır sildirmek için ugrasıyor

Kalıcı Makyaj eğitimi veren yerler var onlara sor istersen. Öğrencilerine modellik yapabilirsiniz. Ama Benim Tavsiyem profesyonellere yaptırman sonuçta yüzünüzü müsvette gibi kullanmasınlar.

X