Mide Balonu Günlüğüm 100 gün ve sonrası

Benim balon artık olmadığı halde eskisi gibi iştahım yok canım ya. Hala diyete devam edebiliyorum ama arada belli dönemlerde canım çok tatlı istiyor o zaman kendime engel olamıyorum ne yalan söyleyeyim :) Benim 3 sene boyunca balon taktırıcam, taktırınca zayıflıcam diye istemsizce bilinçaltıma işlemem bana avantaj oldu galiba. Çünkü o kadar inanıyordum ki balon takılınca zayıflayacağıma hiç zorluk çekmedim uyum sağlamakta. Sen de verdiğin parayı, emeği düşün kendi kendini motive et. Hatta zayıfladığında ne kadar güzel olacağını filan düşün. Sakın vazgeçme gerçekten sonunda çok iyi olacak, takipteyim arada bilgi vermeyi ihmal etme

Ya işte her şey kafada bitiyor deniyor ya gerçekten öyle. Şurası kesin diyete uymayı ve devam ettirmeyi kesinlikle kolaylaştırıyor. Balon sayesinde 5-6 yıldır inemediğim kiloya indim ve düzenli sporu soktum hayatıma. Bazen motivasyonum düşse de kararlıyım 10 kilo daha gidecek bu vücuttan

Benimde 8.gun suan ne durumdasiniz ? Nasil gecti suana kadar ? Bende bi post actim bu konu ile ilgili cunku gercekten bilgi cok az

48. günden merhaba, uzun zamandır yazamdım araya uzun hastalıklar ve bazı koşturmacalar girdi. Artık balonumu hissetmiyorum geceleri yatarken de yüz üstü yatmaya başladım. sanırım tam uyum sağlandı. günlük hayat kalitem artmış olsa da hala yeni beslenme düzenimi içselleştirmediğim için kilo kaybı konusunda sıkıntı yaşıyorum. En son 10 Şubatta yazmışım. o zamandan bu zamana kilomda hiç değişiklik olmadı. Neden? çünkü diyetistyen ve doktorumun söylediği şekilde değil kendi düzenimce beslendim :) Bu hem iyi hem kötü. kilomu korudum bu iyi ama veremedim bu kötü :) 75 kilo benim için oldukça önemli bir kilo eşiği belki psikolojik belki değil bilmiyorum ama 75i kırmak demek 10 yıl önceye dönmek demek benim için. belki de bu yüzden zorlanıyorum. Neyse moral bozmuyorum ve devam ediyorum. araya hastalıklar vs girince diyetisyenime kontrole de gidemedim. gidebilseydim mutlaka bunu kıracak bir yol mutlaka bulurduk. en kısa sürede kendisine uğrayacağım.. Ne demişti doktorumuz... ilk 100 gün çok önemli. ben yarısına geldim. hala 50 gün var ve vermem gereken yaklaşık 7-8 kilo var. Bahar geliyor ve yaz yaklaşıyor... kendime güvenim tam yola devam:)

Başlangıç: 82,6
Güncel : 75.5 - 48. gün

Maşallah canım olsun buna şükür buraya kadar gelmişsin bende 96 dan 85 e düşmüştüm herbalife ile ama aldım yine

Bende endoskopi ile yapılan dan yaptırdım am şu an iki haftadYim hic bir faydasini görmüyorum asla istahimda azalma yok çok yediğimde bir yanma ağrı yok ve iki hafta da dört kilo verdim ama bir saat spor yaptım her gün yani oda kendi cabam

Merhabalar,sonucunuz ne oldu bir bilgi yazmamişsıniz,inşallah iyisinizdir,cevap verirseniz sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…