mide balonu hakkinda yardim

Hosgeldin izmirlikatip. Umarim iyisindir ☺️ bende sallantida, büyük ihtimal balon cikacak. Yarin doktorum beni görmek istiyor. Birlikte karar verecegiz. Buyüzden sivi diete dünden itibaren koydu beni.

Yapcak bisey yok. Diyetisyen le devam edecegim artik. Toplamda 14 kilo verdim. Insallah balon cikinca saldirmam. Spor bile yapamiyorum tansiyon sürekli düsük.

Ben hergün tartiliyorum, kilo alir almaz hemen reaktion göstermek icin 😂
aslında günde iki öğün besleniyorum genel olarak yani tatile gitmeden önce böyleydi döndüm yine aynıyım. tabi eşimin memleketinde bazı kaçamaklar oldu ister istemez. onun vücudumdaki etkisini görecek olmak benim motivasyonumu kötü etkileyeceği için tartilmadim çünkü cok moralim bozuluyor. pazar gününden beri eski düzenime geri döndüm. dediğim gibi balonum 1 yıllık hep aşağı giden bir ibre olsun da gerisi önemli değil. kısa vadede büyük beklentilere girmek de iyi değil yoksa uzulebiliyir insan. o sebeple az olsun bizim olsun. sağlık hep olsun zaten

me
merhaba evet izmir deyim yani bu olayda Dr dan memnun olmak ne demek tam bisey diyemeyeceğim. çünkü bu beklentiye göre değişiyor. soyle ki ben on görüşmeye gittim sonra direkt işleme gittim. yaptirdim ve eve döndüm 48 gün falan oldu Dr u bir daha görmedim görmemi gerektirecek bir durum olmadı çok şükür. diyetisyeni daha çok gördüm onda da zaten biliyorsun ki yemeyeceksin. çünkü balon kilo verdirmiyor balon diyetine yardım ediyor. sen kahvaltıda haşlanmış yumurta yerine poğaça yersen biraz zor kilo verirsin üzgünüm. balonda takılsa diyet yapacaksın net
Cevap için teşekkür ederim. 2 yıl kadar önce mide botoksu yaptırmıştım. Aslında mide balonu için aramıştım doktoru ama balona gerek yok botoks da aynı işi görür diyerek telefonda beni ikna etti. Hem de hemen ertesi güne. Benim de acemiliğime denk geldi, kabul ettim. Ve botoksun hiç faydasını görmedim. Ve operasyondan sonra da bir daha doktoru hiç göremedim. Diyetisyenle görüşülse de ihtiyaç olduğu zaman doktorun ulaşılabilir olması da önemli diye düşünüyorum. Memnuniyeti bu açıdan sormuştum. Elbette sizin ihtiyaç duymamanız çok güzel. Dilerim bundan sonrası da güzel ilerler, istediğiniz kilolara ulaşırsınız.

Cevap için teşekkür ederim. 2 yıl kadar önce mide botoksu yaptırmıştım. Aslında mide balonu için aramıştım doktoru ama balona gerek yok botoks da aynı işi görür diyerek telefonda beni ikna etti. Hem de hemen ertesi güne. Benim de acemiliğime denk geldi, kabul ettim. Ve botoksun hiç faydasını görmedim. Ve operasyondan sonra da bir daha doktoru hiç göremedim. Diyetisyenle görüşülse de ihtiyaç olduğu zaman doktorun ulaşılabilir olması da önemli diye düşünüyorum. Memnuniyeti bu açıdan sormuştum. Elbette sizin ihtiyaç duymamanız çok güzel. Dilerim bundan sonrası da güzel ilerler, istediğiniz kilolara ulaşırsınız.
insallah hepimiz istediğimiz kilolara ulaşalım. Dr bana botoksun uygun olmayacağını balon için uygun olduğumu söyledi. botoks 10 15 kilo fazlası olanlara uygun demişti benim kendimce 30 kg vermem gerekiyor. balonum 1 yıllık 1 yıl boyunca midemde kalabilir. istediğim kiloya 9.ayda ulaşırsam o zaman da çıkabilir tabi ama yolum uzun ister istemez kaçamak oluyor o sebeple herhalde 1 yıla kadar tutacağım. evet ilk 1 ay zorlu bir süreç ama geçiyor. hatta oldukça zorlu.

Iyiyim canim. Balon cikti dün. Cildimden doktor sivinin olmadigini test etti. Ve ardindan balonu cikartti. Bogazim sisti endoskopide. Muz yemem gerektigini söyledi potasyum eksikliginden. Zar zor yedim. Hemen tikadi beni. Sükür midem kücülmüs 😂

Iyiyim canim. Balon cikti dün. Cildimden doktor sivinin olmadigini test etti. Ve ardindan balonu cikartti. Bogazim sisti endoskopide. Muz yemem gerektigini söyledi potasyum eksikliginden. Zar zor yedim. Hemen tikadi beni. Sükür midem kücülmüs 😂
ah artık balonlu bacılarımdan birisi siz deği misiniz? saglik olsun tabi ki en önemlisi o. ama sakın bizi yalnız bırakmayın arada da olsa yazin

Yok birakmayacagim. Burdayim. 😂 buarada tiyo. Burdaki doktorlar balonla ana yemeklerde 250 gr gecmesin diyor yoksa balon büyüormus.

Izmirli, ben fazla yiyemiyorum, midemi kücülttüm galiba. Insallah böyle gider 😂

X