Milleti bize güldürme

Bu kadar abartmayın. Koyun banyoya bebeği. Duşakabin,perde, banyo halısı iste her neyse kapısı açık kalsın. Heralde 10 dk yeter duş için nolucak sanki. Ağladı mi? Giy bornozunu sakinlestir. Devam et.
Sakın müdahale ettirme .
Esin de öyle her naneye maydonoz olmasın.
Her haltı sorma.
Yap, et, güçlü anne ol. Kendin bitir işini.
Esin evdeyken ne ala. O da yapsın. Paylaşımcı ol.
Ama yokken de ezik, kararsız, çaresiz durma. Hiçbir şey olmaz Allah'ın izniyle de.

Anakucağı yada bebek arabasına güvenli bir şekilde bağlayıp çok girdim duşa ben. Bu gayet normal. Koltuğa bırakıp gitmiyorsunuz sonuçta. Yanınıza alırsanız huysuzlandiginda hızlıca çıkabilirsiniz zaten.
Eşiniz sanırım ailesi için istemiş çocuğu. Ne alaka yani ne derler en son düşüneceğim şey olur çocuğuma birşey olsa. Ayrıca kimse benden çok düşünüp,üzülemez öyle bir durumda, kim ne der çok umurumda olmaz yani.
Çocuk bu düşecekte,hasta da olacak yani böyle büyüyorlar. Bunu kabul etmek lazım.

Son düzenleme:
Ailecek mi delirdiniz naptınız? Duşunuza varana kadar niye söylüyorsunuz ki eşinize? Kendi başınıza uygun gördüğünüz şekilde yapar çıkarsınız

Konuyu üstünkörü okudum,eşinizin "nasıl hesap vericez" cümlesini okuyunca herhalde başkasının çocuğuna bakıyorlar diye düşündüm bi an.Hesap vermek ne alaka ? Çocuğun en ufacık canı yansa en fazla siz üzülürsünüz zaten,kimse de umrunuzda olmaz,yemişim babaanneyi.

Eşinizin acilen bu psikolojiden çıkması lazım.Çocuğu anasına babasına mi yapmış yav,ne saçma düşünceler.

X