miluna'nin zayiflama gunlugu

miluna

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2011
15
0
Merhaba gunluk,

Pazar aksami aldigim ani kararla Dukan diyetine baslamis durumdayim. 2011 yili sonlanirken bu yilin hedefinde yer alan zayiflama kismini tamamlamak istiyorum ve coook kesin kararliyim. Ne yemisim icmisim hic eksiksiz sana yazacagim. Bana basarilar dile gunluk. Vee gelelim sadede:)

1.gun atak donemi

sabah: 1 fincan nescafe (splenda) - 1 stick mozeralla peynir
ara: 1 fincan yagsiz nescafeli sut
ogle:haslanmis tavuk gogsu - yagsiz yogurt
ara:1,5 yemek kasigi yulaf ezmesi - yogurt
aksam:firinda somon baligi
2100 ml su:)

canım kolay gelsin inşşallah amacına ulaşırsın
yalnız dukan diyetine basladıysan mutlaka devam ettireceksen egerki başla
cunki bıraktıgın an kilolar aynen geriii
koruma evresını falan tam anlamıyla yaparım bıkmam diyorsan devam et uzun süreli bi yol cunkı bu

tesekkurler deniz kizi:) basladim artik..denemedigim kalmadi... en fazla 3 gun diyet yapabiliyorum sonra esim hadi gel sunu yiyelim diyor bende yelkenler suya iniyor..ama su hamilelikten yapisan kilolardan ve en onemlisi kendimden SIKILDIM..bu sefer soz verdim her hafta basliyorum demektensen en fazla 6 ay yaparim sonra hem kendim mutlu olurum hem kontrollu yasamayi ogrenirim.:))

canim gunlugum 2.gunumu de tamamladim:)

2.gun atak donemi
sabah:1 cup nescafe - 1 yumurta-1 stick mozeralla-1,5 ymk yulaf kepegi -1 fincan sut-azicik maydanoz
oglen:1 diet cola - yarim porsiyon tavuk (yiyemedim-tikandim:)
ara-1 cup sutlu nescafe
aksam-azicik haslama et - 125 gr yagsiz yogurt

2,5 litre su:))

kacamaklar:1 yemek kasigi bulgur pilavi -etten midem bulandigi icin yedim-
2 lokma minicik kavun
1 tanecik uzum

hii bi de sekersiz sakiz cignedim..

yalniiizzzz bugun midem sanki usutursun ya oyle iste canim hic bisey yemek istemiyor. iyi mi kotu mu bilemedim.neyse %50 si bitti gitti:)

ta daaa iste geldim gunlugum:) atakta 3.gunumde bitti. Yalniz sunu anladim ki bu diyette herhalde en zor kisim ilk 2 gun. dun cok kotuydum midem ,halsizlik ve tabii sinirlilik..bi ara biraksam mi acaba demedim de degil.ama noldu birakmadim:)bugun normale dondum.kendimi herseye ragmen tuttum.hii hic tartilmadim.cuma gunu tartilacagim ama pazar gunu regl olacagim su tutma olayindan dolayi filan pek istemiyorum ya dur bakalim.peki bugun neler yedim :)

3.gun - atak donemi
sabah:1 cup cay - 2 stick mozerella peynir
ara:sprite zero
oglen -yagsiz yogurt-1,5 ymk yulaf kepegi-4 lokmacik tavuk
ara:yagsiz sutlu nescafe
aksam:yogurt - haslanmis tavuk gogsu

iste bu kadarciikkk

nihayett 4.gunumu de tamamladim gunlugum..bugun benim icin harektli bir gun oldu.yoruldum :) evet ufacik seyler yedim .uzuldum mu uzuldum.pisman miyim hayir:) cunku neden cocuklarima chocolate chip cookie yaptim yemedim yiyemedim..o yuzden aferim bana..

4.gun atak donemi

sabah: 1 cup cay - 1,5 stick mozerella peynir
ara:1 diet coke - 4 tane kucuk pretzel :KK43:
oglen:2 yemek kasigi bulgur pilavi - 1 yemek kasigi bezelye yemegi:KK43:(
ara:1 cup yagsiz sut
aksam: 125 gr yagsiz yogurt-1,5 yulaf kepegi- ceyrek hasalanmis tavuk gogsu
1 lcup imonlu form cayi

1,5 lt su

yarin buyuk gun tartiliyorum:) ya 1 kilo vermis olsam bari..

yuppiieee sabah tartildim veee 1400 gr gitmisss:) hi tabii regl donemi ve 3 gundur kabizliginda etkisi vardir di mi ama onlar icinde sonra sevineyim..yasasiinn yasasinn:)

Son düzenleme:
yuppiieee sabah tartildim veee 1400 gr gitmisss:) hi tabii regl donemi ve 3 gundur kabizliginda etkisi vardir di mi ama onlar icinde sonra sevineyim..yasasiinn yasasinn:)

tebrik ediyorum seni :) çok sevindim adına :) allah hepimizden istemediğimiz kiloları alır inşallah :)

sevgili gunlugum seni de kendimi de ihmal ettigim icin geri geldim:) diyete basladigim 2 hafta icerisinde 2 kilo verdim vermesine de ne ler yedim nler cikolatali kurabiye mi, beyaz sarap,rose sarp mi, burger king grile chicken mi ..neler neler...ama 70 kilo oldum orasi ayri. neyse soyle silkinip yarin sabahtan itibaren soyle bir kendime gelip yeniden basliyorum.hadi bakalim:)yarin tekra yazicam soz..

tebrik ediyorum seni :) çok sevindim adına :) allah hepimizden istemediğimiz kiloları alır inşallah :)

cok tesekkurler songulu.bakalim yarin yeniden start vericem:)cok seyler yedim ama kilo almadim buda guzel bisey di mi ama:))

ta daa iste burdayim ...neler mi yedim

sabah:1 stick peynir - cay
oglen:peynirli omlet
aksam:et sote-yogurt
ara:light puding-1 kasik yulaf kepegi
form cay

artik aksam yemeklerini saat 5:30 ta yemege calisacagim.gece sadece bitki cayi icecegim.sabah tartildim 70 kiloyum.bakalim bu hafta soyle 68 filan olsam super olacak ...devam devam durmak yok.bak 2 hafta once 72 filandim simdi 70!!!!haftaya 68 olacagim .

600 gr gitmis:))yasasin yaaa..:))) 69.4 le 70 olan psikolojik sinirimi asmis bulunuyorum. aferim bana...

sabah ki mutlulugumla kendime gaz vererek yedikelrimi yaziyorum gunlugum:)
sabah:1 stick peynir - cay
ogle: et sote - yogurt
ara:1 damla cikolatali kurabiye- cikolatali light puding-yulaf kepegi:KK43:( biliyorum burasi olmadi
aksam:haslanmis brokoli-yogurt
form cay..

evet sucluyum cookie yedigim icin.su evdekiler bitsede bende kurtulsam yaa cookilerden..off.

yupiiiee bugunde 200 gr gitmis..dun hic mi hic bozmadim.bugunde dis etkenler daha az bozmam sanirim yarin 68 li kilolari gorurum insallahhh:)))

X