Mini etek problemi

Kıyametin alametlerinden biride bu olsa gerek herkes karım uzun giysin kapalı giysin der senin eşinde açman için uğraşıyormuş eşin yarın birgün mini eteğide beğenmez niye mayoyla çıkmıyorsun der sanki kimsede bacak yokmuş gibi tövbe tövbeee Allah ıslah etsin

canımcım orası sizin eviniz isterseniz donla gezersiniz isterseniz çıplak , dışarıda baktığında yada arkadaş çevresinde demek ki genellikle mini giyiyorlar. senin de onlar gibi giyinmeni istiyor demek ki çok fazla takılma derim. amaan al al giy :) tarzım var diyorsun ama belki de dolabını değiştirmenin zamanı gelmiştir ? anlaşmaya varın eşin alsın minilerini :KK70: ehehe . bol bol giysin olur hem de.
Sana katılmamak mümkün mü:)

bu durumu yaşayan kadınların aslında bi hayli fazla oldugunu düşünüyorum ama dile vuran paylaşan birini görmek güzel. Medeni cesaretiniz için teşekkür ederim :)

Valla benim aklıma çok kötü şeyler geldi. Hani giyersin karismaz bazısı ama sizinki özellikle insanların yanında kısa giyin diye tartışılıyorsa demek ki karısının bacaklarına bakilmasindan zevk alıyor ve bu sapikliga girer.

AAAAAA TOVBELER OLSUN YA RABBIM NELER DUYUYORUM.
BENCE KOCANIZIN FARKLI FANTEEEEZILERI VAR DEGISIK BI ADAMMIS
TOVBE TOVBE AKLIMDA DELI DUSUNCELER :KK14:

X