Popüler Konu Minimal Yaşam

Valla her türlü ceza kabulüm. Gerçekten kıyamıyorum.

Bir de hedef koyup ya da yapılacakları yazıp, hedefi tutturamazsam / yapılması gerekenleri yapamazsam korkusu da buna neden olabilir.

Ben bir Terazi burcuyum. Bullet Journal'lara bakıyorum efsanevi çizimler hoşuma gdiyor.
ben sadece bir ajandaya yazacaksam yaptıklarımı o zaman o güzelim defteri neden heba edeyim diye düşünüyorum :KK70:

düşünce yanlış olabilir ama Terazi dengesizliği diyelim :KK70:
Mükemmelliyetçilik

Valla her türlü ceza kabulüm. Gerçekten kıyamıyorum.

Bir de hedef koyup ya da yapılacakları yazıp, hedefi tutturamazsam / yapılması gerekenleri yapamazsam korkusu da buna neden olabilir.

Ben bir Terazi burcuyum. Bullet Journal'lara bakıyorum efsanevi çizimler hoşuma gdiyor.
ben sadece bir ajandaya yazacaksam yaptıklarımı o zaman o güzelim defteri neden heba edeyim diye düşünüyorum :KK70:

düşünce yanlış olabilir ama Terazi dengesizliği diyelim :KK70:
😅 hayda basta pes ediyorsun

Elimden telefonu bırakabilirsem toparlanacağım, o engel bu aralar. Tek dert ortaklarım burada 🥰🤗
Bırakma bırakma
Biz varız☺ Sensiz olmaz.🥰

Size de doğal gaz gelmedi değil mi? 🙄 Bu Akdenizlilerin kaderi midir nedir?! Sanki biz üşümüyoruz.😒

Bizim evde kalorifer tesisatı var ama bil bakalım ne yok😁 Bu ısı pompası nasıl bir sistem?

İnşaallah gönlüne göre hayırlı ve de uygun bir ev bulursun.

MERHABA:) İÇİNDEN DE SAYFALAR GÖNDEREBİLİR MİSİN? BEN DE MUSLİMWALK YILLIK AJANDA ALMAYI PLANLIYORUM KULLANAN VAR MI TAVSİYE EDER MİSİNİZ?
Ben aldım geçen yıl. Aslında güzel bir ajanda. Tavsiye ederim. Herşeyi planlı yapabilirsin. İnce düşünülmüş çok noktaları var.
Ben çok aktif kullanamadım.Biraz alışkanlık meselesi.

Bırakma bırakma
Biz varız☺ Sensiz olmaz.🥰

Size de doğal gaz gelmedi değil mi? 🙄 Bu Akdenizlilerin kaderi midir nedir?! Sanki biz üşümüyoruz.😒

Bizim evde kalorifer tesisatı var ama bil bakalım ne yok😁 Bu ısı pompası nasıl bir sistem?

İnşaallah gönlüne göre hayırlı ve de uygun bir ev bulursun.
Yaaa teşekkür ederim 🥰

Gelmedi ya sorma. 2-3 yıla diyorlar 🤷‍♀️
Isı pompası, klima mantığında aslında. Farklı türleri var suyu ısıtıp ısı yayan vs. Ben de çok hakim değilim. Bir arkadaş mesela döşetmiş yazın da soğuk üflüyor. Güzel bir sistem aslında da iyi araştırmak lazım

X