Popüler Konu Minimal Yaşam

mikan bence böyle düşünceniz varsa daha fazla ertelemeden hayata geçirin çünkü gün geçtikçe hayallerimize ulaşmak bizden daha da uzaklaşıyor sanki..
Günaydın Wendy. Aradığımız evi bulduk. Kafamızdaki fiyata düşerse alacağız inşallah. Ama bakalım 🤔 inşallah bizim için hayırlı olacaksa olur 🙏

Selamlar
Bugün sadece birkaç kapi ve 2 dolap dışı kaldı sonra bitiyor temizlik

Birkaç gün dinlenip dolap içlerine bakacağım
Mutfak eksiklerinin bir kısmını aldım, onlar geldikçe yerlestiririm.

Ben ajanda olayına dün akşam başlamadım. çünkü yeterince yoğundum.
Eve gidince yemek hazırla, koy, kaldır. :duduk:
Çocuğun Çantası, beslenmesi.:kk77:
Biraz ud çal, şarkı söyle... :KK75:
Sporum, sonrasında duş vs.:KK6::KK8:

İnşallah bu akşam bir şeyler karalarım.:kahve:

Ben de bu ara favori şarkımı ekleyeyim😊
90 lar pop zaten severim. Bir de Fatma Turgut yorumu eklenince çok güzel olmuş👍🏻

Bu konuda uzman elecda elecda yi buraya davet etmek istiyorum 😊
Elecda ajanda kullanımı nasıl olmalı?
Ben günlük hayat için yazılı ajanda kullanmayı bıraktım. Dijital ajandaya geçtim. Ücretsiz todoist adında bir uygulama var. Ben çok faydalı buluyorum. Öncelikle "gelen kutusu" diye bir alan var. Aklıma gelen bütün işleri, o anda yazıyorum. Daha sonra o işlere tarih atıyorum veya müsait olduğumda, gelen kutusundaki işlerden hangilerini halledebilirim diye bakıyorum.
Bir randevu aldığımda tarih ve saatli olarak uygulamaya giriyorum.

İşyeri için ajanda kullanıyorum ama. Haftalık ajandayı, günlük ajandadan daha kullanışlı buluyorum.

Benim excelde yıllık bir ana planım var. Her ay sonu diğer ayın aylık planını hazırlıyorum. Sonra aylık plana göre haftalık plan hazırlıyorum:) En son haftalık plan doğrultusunda günlük yapacaklarımı ajandaya yazıyorum. Bence yazılı ajanda kullanımında en kritik konu iş önceliklendirmesi ve yapılacakları abartmamak:)

Ben günlük hayat için yazılı ajanda kullanmayı bıraktım. Dijital ajandaya geçtim. Ücretsiz todoist adında bir uygulama var. Ben çok faydalı buluyorum. Öncelikle "gelen kutusu" diye bir alan var. Aklıma gelen bütün işleri, o anda yazıyorum. Daha sonra o işlere tarih atıyorum veya müsait olduğumda, gelen kutusundaki işlerden hangilerini halledebilirim diye bakıyorum.
Bir randevu aldığımda tarih ve saatli olarak uygulamaya giriyorum.

İşyeri için ajanda kullanıyorum ama. Haftalık ajandayı, günlük ajandadan daha kullanışlı buluyorum.

Benim excelde yıllık bir ana planım var. Her ay sonu diğer ayın aylık planını hazırlıyorum. Sonra aylık plana göre haftalık plan hazırlıyorum:) En son haftalık plan doğrultusunda günlük yapacaklarımı ajandaya yazıyorum. Bence yazılı ajanda kullanımında en kritik konu iş önceliklendirmesi ve yapılacakları abartmamak:)
Çok açıklayıcı bir yazı olmuş teşekkürler 😊

Selam kızlar. Kaç gündür bi kas ve baş ağrım vardı ev dağılmıştı. Bu gün kurtarma günü olacak inşallah. Oturma odasından başladım. Topladım. Koltukları çektim altını üstünü süpürdüm. Mopla sildim. Toz aldım.

Girişi topladım süpürdüm mopla sildim. Vestiyer ve şifoneiyerin tozunu aldım. Hızlıca raf ve çekmecelerini düzenledim. Sildim. Mutfağa geçiyorum inşallah. Orası her zamanki gibi çok karışık :olamaz:
yesa yesa seni de etiketliyim whatsapptan yazdım say :KK70:

Ben ajanda olayına dün akşam başlamadım. çünkü yeterince yoğundum.
Eve gidince yemek hazırla, koy, kaldır. :duduk:
Çocuğun Çantası, beslenmesi.:kk77:
Biraz ud çal, şarkı söyle... :KK75:
Sporum, sonrasında duş vs.:KK6::KK8:

İnşallah bu akşam bir şeyler karalarım.:kahve:
Ocakta başlayacağız sanmıştım şimdi mi başlıyoruz 🙈

X