Popüler Konu Minimal Yaşam

Verdiğim paranın hatrina izliyorum 😅
Site de öyle efsane birsey de bulamadım.
Neyse yıllık süresi bitsin kapatırım üyeliği de 🤷‍♀️
bana baya oldu.herhangi bir film izleme sitesinden izlemiştim sanırım.konu güzel ama ilişkiler fazla sapıkça

akşam menülerde ne var ben düşünmedim.bu ara plansızım.bikaç gün kendimi salmak istiyorum

bu ara bende filmlere sardım.etkisinden kurtulamadığınız.waow dediğiniz filmler varmı
O kadar uzun zaman oldu ki film izlemeyeli ama etkilendiğim filmlerden bir kaçını yazayım
Kefernaum(Lübnan yapımı bu film, Lübnan, İran vs. Yapımı filmler çok etkileyici oluyor)
Çizgili pijamalı çocuk

Adını unutmuşum çoğunun 🤦‍♀️

akşam menülerde ne var ben düşünmedim.bu ara plansızım.bikaç gün kendimi salmak istiyorum
Bilmiyorum hiç bişey yapasım yok benim de ama brokoli vardı dolapta onu haşlarım. Pırasa var yapıcam ama benden başka kimse yemez 🙄

O kadar uzun zaman oldu ki film izlemeyeli ama etkilendiğim filmlerden bir kaçını yazayım
Kefernaum(Lübnan yapımı bu film, Lübnan, İran vs. Yapımı filmler çok etkileyici oluyor)
Çizgili pijamalı çocuk

Adını unutmuşum çoğunun 🤦‍♀️
not aldım.hiç duymamıştım.
çizgili pijamalı cocuğu çok duydum ama izlemedim onuda not alayım.yahudiler üzerine inanılmaz dram filmleri var.piyanist,hayat güzeldir.kara kitap,komplo liste çok uzun.

not aldım.hiç duymamıştım.
çizgili pijamalı cocuğu çok duydum ama izlemedim onuda not alayım.yahudiler üzerine inanılmaz dram filmleri var.piyanist,hayat güzeldir.kara kitap,komplo liste çok uzun.
Gerçeğe dayandığı için çok etkiliyor. Çernobil 5 bölümlük dizi beni mahvetmişti mesela.. gerçeğe dayanan umut veren hikayeleri çok seviyorum Ama böyle bazıları çok iç karartıcı olabiliyor.
Hachico’ yu da tavsiye ederim izlemediyseniz çocuklarla izlenecek bir film

Robin Williams filmlerini çok severim. Awakenings çok güzel yanlış hatırlamıyorsam gerçeğe dayanan bir hikayeydi.

Fark ettiyseniz yeni filmleri hiç bilmiyorum 😅 hep eskiler 🤭

Komedi olarak grown ups favorimdir sıkıldıkça izlerim. Adam Sandler varsa bi filmde izlerim genelde 😅

Romantik film izlemek istersem hep aynı filmi izlerim Aşka yolculuk 🤣
Takıntılıyım bazı konularda, bilinenin çok dışına çıkmayı sevmem.. bi yerde okumuştum obsesyonundu sanırım belirtisiymiş 🤦‍♀️

Gerçeğe dayandığı için çok etkiliyor. Çernobil 5 bölümlük dizi beni mahvetmişti mesela.. gerçeğe dayanan umut veren hikayeleri çok seviyorum Ama böyle bazıları çok iç karartıcı olabiliyor.
Hachico’ yu da tavsiye ederim izlemediyseniz çocuklarla izlenecek bir film
yok izlemedim.tmm bunuda yazdım

Komedi olarak grown ups favorimdir sıkıldıkça izlerim. Adam Sandler varsa bi filmde izlerim genelde 😅

Romantik film izlemek istersem hep aynı filmi izlerim Aşka yolculuk 🤣
Takıntılıyım bazı konularda, bilinenin çok dışına çıkmayı sevmem.. bi yerde okumuştum obsesyonundu sanırım belirtisiymiş 🤦‍♀️
ben çok beğenmemiştim onu.filmin geçtiği manzaralar vs çok güzedi ama cok klasikti sanki.

herşey fıstık resmi atmamla başladı. pc sağım solum çerez çay reklamı.makbul makbullll ayy niyeyse bu saçma reklam geldi aklıma

X