Popüler Konu Minimal Yaşam

Günaydın bugün yağmurla uyandık ☔

Özlemişim bu havayı ama uzun sürünce sıkılıyorum 🙈 dün baya iş yaptım ama yine de bitmedi, bugün gidince kaldığımız yerden devam 😁

Antibiyotiğe başladım mecbur ama daha etkisini göstermedi 😥
mikan geçen hafta ben öyleydim.direndim resmen antibiyotik için.yutkunmak eziyetti.konuşmam değişmişti sanki boğum boğum.limon ,toz zencefil,ılık su ve bal denedim.baiak saat geçirdi sonra tekrar aynı.antibiyotik aldım mecbur anca düzeldi.çocuklarda da öksürük vardı.onlara su+pekmez+limon üçlüsü vedim.inanılmaz etki etti.gece uyurken yada sabah.sende dene

mikan geçen hafta ben öyleydim.direndim resmen antibiyotik için.yutkunmak eziyetti.konuşmam değişmişti sanki boğum boğum.limon ,toz zencefil,ılık su ve bal denedim.baiak saat geçirdi sonra tekrar aynı.antibiyotik aldım mecbur anca düzeldi.çocuklarda da öksürük vardı.onlara su+pekmez+limon üçlüsü vedim.inanılmaz etki etti.gece uyurken yada sabah.sende dene
Sana da geçmiş olsun. Kızımdan ötürü bal tüketeniyorum ben bal yiyince o sindiremiyor sütü. Çocuklara pekmezli su veriyordum çay ayağına limon da ekliyim😅 ya sinüslerim iltihaplanmasa ben direnmeye devam ederdim de çok fena baş kulak göz ağrısı yapıyor dayanamıyorum

Sana da geçmiş olsun. Kızımdan ötürü bal tüketeniyorum ben bal yiyince o sindiremiyor sütü. Çocuklara pekmezli su veriyordum çay ayağına limon da ekliyim😅 ya sinüslerim iltihaplanmasa ben direnmeye devam ederdim de çok fena baş kulak göz ağrısı yapıyor dayanamıyorum
ay evet kuzucuk daha minik bal olmaz

çocuklarlada haftada bir cuma yada cumartesi akşamı.film gecesi yapıyoruz.animasyon bende eşimde izlemeyi seviyoruz.sehpayı donatıyorum.baya keyifli oluyor.yazın başlamıştık.eylülde ara vermek zorunda kaldık bi süre.bu hafta tekrar başladık.

dün dışarı çıkmadık.çocukları yıkadım.saçlarımı boyadım.çocuklarla poğaça yaptık.küçük oğlum kek istedi onuda yaptık.çocukları dışarı çıkarmayınca onlara evde pizza yaptım.çocukları karbonhidrata boğduğum doğrudur.yiyin kuzularım yiyin ballarım.afiyet olsun topak topak topak et olsun diyerek yedirdim :KK53: bende diyete başıyacaktım sözde başlayamadım.evdeki son aburcuburlarımı tüketip öyle başlayayım dedim.evet bu son soslu fıstığım.işyerine getrdim.bağımlısıyım:olamaz:yarın diyet başlasın o halde:rapci:

20221107_132111.jpg

çocuklarlada haftada bir cuma yada cumartesi akşamı.film gecesi yapıyoruz.animasyon bende eşimde izlemeyi seviyoruz.sehpayı donatıyorum.baya keyifli oluyor.yazın başlamıştık.eylülde ara vermek zorunda kaldık bi süre.bu hafta tekrar başladık.
Bizimde böyle günlerimiz var tarzan izleyeceğiz
Sonra moanna izleriz bende izlemedim onu henüz 😊

Şimdi ara ara Game of trones izliyorum istediğim aksiyonu bulamadım o kadar da övülen bir diziydi 🙄

X