Popüler Konu Minimal Yaşam

Sağol canım 🥰 bugün toparlanır inşallah karın ağrısı var çok hiç bişey yemiyo okulda maske taksin artık. Siz bağışıklık güçlendirici olarak biseyler kullaniyor musunuz kızlar balık yağı alcam bugün balık yiyo diye bırakmıştım
Kullanmıyoruz vitamin eksikliği varsa olabilir ama normal değerlerdeyken kullanmak iyi değilmiş.

Archive 81 diye bı dizi izledim bende en son halka gibi çok korkunç değildi o . Öyle filmleri bende izleyemiyorum o kadar korkunçlusunu 😁😁
Onuda izledim çok korkunç degildi. Ama etkiledi tabi 😅
Ruhani şeyler etraftan çıkmasın yeter 😅
Dahmer de baya iyiydi gerçek olması ayrı facia ama oyuncu hakkını vermiş.

Scss94 Scss94 çok geçmiş olsun

Vitamin kullanmıyorum geçen sene balık yağı ve multivitamin kullandık bir etkisini göremedim

Sadece sabah aç karna keçiboynuzu pekmezi veriyorum birer kaşık

Kızlar selamlar oğlum hasta pazar günü acildeydik serum taktılar hala tam toparlamadi yaa hiç bişey yemiyo. Bugün biraz daha iyi bugün evi toparlamaya çalışıyorum her yer berbat halde nasıl içinden çıkabilirim bilmiyorum yikanacaklari yıkayıp kaldırdım sadece dağınıklık toparlamaya çalışıyorum 😥
Geçmiş olsun

Scss94 Scss94 çok geçmiş olsun

Vitamin kullanmıyorum geçen sene balık yağı ve multivitamin kullandık bir etkisini göremedim

Sadece sabah aç karna keçiboynuzu pekmezi veriyorum birer kaşık
Sağol canım Oğlum biraz da kilolu bı çocuk ekstra vitamin kullanırsam daha çok kilo alır diye korkuyordum o zaman kullanmayayim hiç. Kan değerlerine bakıldı hepsi normaldi şükür

Onuda izledim çok korkunç degildi. Ama etkiledi tabi 😅
Ruhani şeyler etraftan çıkmasın yeter 😅
Dahmer de baya iyiydi gerçek olması ayrı facia ama oyuncu hakkını vermiş.
Ayy Dahmer i izlediim çok güzel oynamış gerçekten gözlerinden tam bı psikopatlik fiskiriyodu 😁

Selamlar
Dün olabildiği kadar evi toparladım
Ablama gittik ödev vs derken akşam oldu.

Sabah hemen etrafı toparladım makineye camasir attım
Bugün bazı dolaplarin düzenini değiştireceğim

X