Mis Kokulu Parfüm

hayaller3434

Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2020
448
708
kızlar mrb ara ara duyduğum bir koku var
koku da nasıl tarif edilir bilemiyorum ama
böyle ferah temiz mis kokuyor temizlik kokusu gibi, o parfüm ne sizce :KK43: ben yıllardır burberry london kullanıyorum ama artık eskidi koku
umarım sorduğum parfümü bilen vardır :KK43:

böyle ferah temiz mis kokuyor temizlik kokusu gibi, o parfüm ne sizce :KK43: ben yıllardır burberry london kullanıyorum ama artık eskidi koku
temiz fresh koku olarak zara tuberose biliyorum

Biraz oryantal bir koku olabilir mi? Mesela Avon Far Away gibi? Dozunda ve ozellikle kışın kullanilinca gayet huzurlu bir koku. Bende eski calistigim yerde cok sık rastliyodum bu kokuya ortalikta bi koku duyuyorum diyince benim aklima da bu koku geldi😊

Biraz oryantal bir koku olabilir mi? Mesela Avon Far Away gibi? Dozunda ve ozellikle kışın kullanilinca gayet huzurlu bir koku. Bende eski calistigim yerde cok sık rastliyodum bu kokuya ortalikta bi koku duyuyorum diyince benim aklima da bu koku geldi😊
Yok canim o kokuyu biliyorum taaa lise yillarimda katalogdan koklardık. Benim dediğim daha temiz bi koku. Avonda soft musk mi ne vardi biraz ona benziyor hatta. Belki böyle tarif edince daha anlaşılır

Victoria's secret bombshell

en sevdiğim kokularım yasemin kokulu olanlar, mis gibi tertemiz kokuyorsunuz...LCW de bulabilirsiniz hatta şu an indirimde görünüyor...bu arada LCW deki tüm parfümleri öneririm tarzınıza uygun çeşit çeşit parfüm var. Benim severek kullandığım parfüm linki:

Son düzenleyen: Moderatör:
Ferah temiz koku istiyorsanız pudra alt notalı parfümler kullanmalısınız. Rengi beyaz ya da pembe.
Chloe Love Eau Florale
Bvlgari Blv Eau D'Ete
Guerlain L'Instant Magic
Guerlain Shalimar
Jil Sander Sun Pour Femme
Chanel Allure Sensuelle
Narciso Rodriguez For Her

Cacharel noa olabilir

Lcw parfumleri sasirtici derecede kalici evet ben severek kullaniyorum etriel di sanirim is yerinde kizlar hep sormustu :)

X