Mısır gevreği kilo yapıyor mu

gizemgiz888

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2015
12
0
30
Kızlar merhaba. Sanirim her yolu denedim ve her defasinda pes ettim. Evde cicibebeler pekmezler enerji tozlari istah acici surup multivitaminler hepsi yarim yarim duruyor :KK43: bu arada misir gevregine dadandim. Her sabah ise giderken pogaca ogle yemegi ve aksam yemegi sonra abur cubur ve gunu kapatiyorum. Ama tika basa durum yasamiyorm. Şimdi evden cikmadan once misir gevregi (nesq...) marka vermeyelim anlayin siz :) yesem ekstra kalori verecek. Sizin icinizde deneyip sonuc alan var mi ? Yada son zamanda şunu yaptim faydasini gördüm diyeniniz var mi ? Kışın yaz aylarindan daha rahat kilo aliniyor en azindan bu kis istedigim kiloya geleyim. Boyum 1.67 kilo 45.2 falan lütfen cevaplarsaniz sevinirim :))

cnm bende boyum 1.58 kilom 42 yani 8 kilo alsam yeter::) birlikte başlayalım alalım şu kiloları ben mesela dün başladım gece yatmadan önce cicibebe süt karıştırıp yiyorum. bebelac kaşık maması alıcam çünkü sbları kahvaltı alışkanlığım yok iştahım kapalı oluyor işe geliyorum öğleye kdar açduruyom yada dediğin gbi mısır gevregi bol tahıllımeyveli her gece yatarken kecı boynuzu pekmezi 1 kaşık(iştah acıyor denedim ama 1 ay hiç bırkma faydası anca olur)

Valla surekli kilo verme takıntısı olan bir insan olarak sizi anlayamiyorum :)))

Istahiniz mi yok yoksa metobolizmniz mi hizli

Valla surekli kilo verme takıntısı olan bir insan olarak sizi anlayamiyorum :)))

iştahım yok tatlım. ama metobolizmamda hızlı çunku yemeklrden sonra tuvalet ihtyacı duyuyorum :) ama bi ara almıştım keçi boynuzu pekmezi sayesinde sonra bıraktım.. hemen verdim kilolaları.şimdi yine başlıcam.. stres benim iştahımı çok etkiliyor:KK43:

iştahım yok tatlım. ama metobolizmamda hızlı çunku yemeklrden sonra tuvalet ihtyacı duyuyorum :) ama bi ara almıştım keçi boynuzu pekmezi sayesinde sonra bıraktım.. hemen verdim kilolaları.şimdi yine başlıcam.. stres benim iştahımı çok etkiliyor:KK43:
Yuzun cok mu zayif ne guzel ya bence sorun etme incecik olmayi cok isterdim yiyorum mutsuz oluyorum kilo alacam diye

Tahin pekmez ekmek ye sabahları ne bileyim ekmeğin arasina helva ve nutella koyup ye hatta tereyagla nutellayi denedin mi :)

Yuzun cok mu zayif ne guzel ya bence sorun etme incecik olmayi cok isterdim yiyorum mutsuz oluyorum kilo alacam diye

Tahin pekmez ekmek ye sabahları ne bileyim ekmeğin arasina helva ve nutella koyup ye hatta tereyagla nutellayi denedin mi :)
denemedim cnm tatlıyı hiç sevemiyorum kilo alamıyorum bu yuzden acıyı ve ekşiyi severim tatlı hiç yemesem yiyim demem çikolataymış flan hiç aramam :KK43: ama zorlucam artk kendimi

Ben boy 168 kg şuan 53 ideal kg yani. 2sene önce çok zayıftım 1.68 boya 44 kg düşünün..Sonra restaurantta kasiyer olarak işe başladım bütün gün oturuyorum.Hergün başladım kumpir hamburger yemeğe.Et sevmeyen ve yemeyen ben restaurantta adana iskender yemeğe falan başladım.Ama yaklaşık bir ay hergün kumpir yedim bol mayonezli.2 ayda 10 kg aldım.Şimdi fiziğim çok iyi oldu popom yok diye ağlardım giydiğim yakışmazdı bacaklar zayıff kraker gibi pantolan bile üstümde sallanırdı tayt giyemezdim çok moralim bozulurdu.Yüzüm zayıflıktan çökük dururdu ne zor günlerdi..:110:
Gece 2-3 e saat kurup kalkardım pekmez tahin ballar yemeğe işe yaramazdı.Kısacı kumpirden gelen kilo diyorum ben ve hareketsizlik ye kumpiri otur 10 saat :KK70:Şimdi tam istediğim gibiyim hatta 1-2 kg vermeyi bile düşünüyorum :KK49:Tabi bol bol çikolatalarda yedim kuruyemişi eksik etmedim.Tavsiyem budur :KK15:

Ben boy 168 kg şuan 53 ideal kg yani. 2sene önce çok zayıftım 1.68 boya 44 kg düşünün..Sonra restaurantta kasiyer olarak işe başladım bütün gün oturuyorum.Hergün başladım kumpir hamburger yemeğe.Et sevmeyen ve yemeyen ben restaurantta adana iskender yemeğe falan başladım.Ama yaklaşık bir ay hergün kumpir yedim bol mayonezli.2 ayda 10 kg aldım.Şimdi fiziğim çok iyi oldu popom yok diye ağlardım giydiğim yakışmazdı bacaklar zayıff kraker gibi pantolan bile üstümde sallanırdı tayt giyemezdim çok moralim bozulurdu.Yüzüm zayıflıktan çökük dururdu ne zor günlerdi..:110:
Gece 2-3 e saat kurup kalkardım pekmez tahin ballar yemeğe işe yaramazdı.Kısacı kumpirden gelen kilo diyorum ben ve hareketsizlik ye kumpiri otur 10 saat :KK70:Şimdi tam istediğim gibiyim hatta 1-2 kg vermeyi bile düşünüyorum :KK49:Tabi bol bol çikolatalarda yedim kuruyemişi eksik etmedim.Tavsiyem budur :KK15:
Ay canım ne güzel aynı boydayız ve ben şuan 41 kiloym nasip olursa bende kasiyerlik yapcm ama markette bende kilo almak istiyormda olmuyor

cnm bende boyum 1.58 kilom 42 yani 8 kilo alsam yeter::) birlikte başlayalım alalım şu kiloları ben mesela dün başladım gece yatmadan önce cicibebe süt karıştırıp yiyorum. bebelac kaşık maması alıcam çünkü sbları kahvaltı alışkanlığım yok iştahım kapalı oluyor işe geliyorum öğleye kdar açduruyom yada dediğin gbi mısır gevregi bol tahıllımeyveli her gece yatarken kecı boynuzu pekmezi 1 kaşık(iştah acıyor denedim ama 1 ay hiç bırkma faydası anca olur)

Canim ben siseye

Canim ben petsiseye doldurdum pekmezi dolu dolu üç yudum ve arkasindan su ile iciyorum her gece. Gecen yil uni de sabah aksam bunh yapiyodum 50 yi görmüştüm ama suan sabah midem kaldirmiyor. Misir gevreginde yarin sabahta baslicam birlikte olursak belki aksatmayiz gerçekten bu defa ise yarasin istiyorum yarim kalsin istemiyorum..

Kilo verme takintisiyla alma takintisi ayni bence anlayabilirsin :)) yani insan iyi hissetmek istiyor kendini inanin. Kilo almak vermektn cok daha zor. Bogazinizdan 1 lokma fazla gecemiyorsa istah yoksa cok zor.

Cok sevindim canim senin adina ama hergün kumpir yemege ne butce var ne zaman :KK70:

Tuvalete çıkmanın metabolizmayla ilgisi yok, yemek yedikten sonra bağırsak hareketleri arttığı içindir o olay.

X