Mıssha bb krem kullananlar...

kirmizisilgi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2007
1.257
1
selam arkadaslar, missha bb krem denemek istiyorum fakat hangi shade alacagima karar veremedim...bugday tenliyim ama acik renk teni seviyorum...bb 21 cok mu beyaz yapiyor? ve 23 koyu mu? yabanci bi forumda 23'un gun icinde koyulastigi yaziyodu...karar veremedimm..kullananlar var mi acaba buralarda?:KK4:

ben 23 no sip.ettim henüz gelmedi deneme imkanım olmadı..övgüyle bahsediliyor deneyip göreceğiz en güzel yanı yüksek faktörlü olması

Ben 21 numara kullanıyorum, beyaz tenliyim. Buğday tenli arkadaşımda da 21 iyi durdu çok beğendi o da, öyle söyledikleri gibi kötü olmadı. Hafif bir beyazlık katıyor cilde, orta derecede de kapatıyor. Ama büyük kusurları kapatmaz tabi.

Ben kullanıyorum ve çok memnunum blogumda ayrıntıları da yazıyor.blogumun adı makyaj güncem,likn veremiyorum yasak olduğu için.googlede aratırsan çıkar:KK34:

Merhaba babyface27
bende missha BB cream almak istiyorum da, blogunda gördüm sattığını acaba hala elinde var mıııı?

Ben kullanıyorum ve çok memnunum blogumda ayrıntıları da yazıyor.blogumun adı makyaj güncem,likn veremiyorum yasak olduğu için.googlede aratırsan çıkar:KK34:

Nerden satın alıyorsun ? bende almak istiyorum. Yurt dışı alışverişe aşinayım bilgi verirsen sevinirim

X