Modern giyinmeyi bilmiyormuşum

MissCyg

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2016
779
1.071
31
Nişanlanmayı planladığımız bir birlikteliğim var. Dün onun arkadaş ortamında bir kokteyl vardı, erkek arkadaşım bunu çok önemsiyordu ve çok güzel olmam gerektiğini söyledi. Elbise almayı da teklif etti red ettim ben alırım diye.
giydiğim elbise beyaz olan. Bir gördü surat beş karış, ben giyinmeyi bilmiyormuşum bu nasıl elbiseymiş taşralı gibi giyinmişim, kendisi almayı teklif niye red etmişim. Bence gayet şık ve modaya uygun bir modeldi giydiğim. Ama dünden beri tartışıyoruz, efendi saygılı benim tercihlerime karışmayan adam gitti, uzlaşılamaz bir versiyonu geldi resmen. Neymiş davette onu utandırmışım. Bir daha davete çağırmazsın o zaman olur biter dedim.

Bana örnek verdiği güzel bulduğu elbisede şu siyah olan. Neymiş bütün herkes ondan gözlerini alamamış, gecenin en güzeli oymuş, aldığı iltifatların haddi hesabı yokmuş. Benim kıyafetimi kimse beğenmemiş vs bir sürü saçmalık. Ya diyorum ben o elbiseyi ya da o kadar açık başka bir elbiseyi giyemem, giymem. Neymiş ben geri kafalıymışım modadan anlamıyormuşum. Hiç bilmiyorsam glamorous, sister jane, little white lies marka falan alacakmışım. Ya baktım hepsi minili, dekolte ya da transparan saçma sapan şeyler.

Yani objektif yorum bekliyorum, gerçekten giydiğim kıyafet kötü mü ? 3 yıllık ilişkimizde ilk defa bu kadar saçma sapan bir konudan bu kadar ciddi tartışma yaşadık. Ve şuanda küsüz, ne yapmaya çalışıyor anlamadım. Gerçekten çok sinirliyim ona karşı. Kendini affettirmeye de çalışmıyor haklı olduğunu düşünüyor.

Eklentiler

• -356.jpg
    -356.jpg
    17,9 KB · Görüntüleme: 3.314
  • 355.jpg
    355.jpg
    16,8 KB · Görüntüleme: 3.286
İkisi de tarzım değil ama şunu söyleyebilirim, yani 3 yıldır birliktelik varsa seni tanımış her halini bilen kabullenmiş biridir, sonradan sonraya neden böyle eleştirip kıyasa başlaması beni düşündürürdü

Siyah elbiseyi ben abartılı buldum dekolteye karşı değilim ama bir kokteyl için dekoltesi fazla daha rahat bir ortamda giyilir bence. Fakat sizin elbiseniz de kusura bakmayın ama facia. Hem demode görünüyor hem de klas değil. Bütçeniz yüksekse Beymen deki, daha orta halliyse adil ışık İpekyol machka gibi markalara bakmanızı öneririm. Mango vr Zara’da da son derece klasik şık elbiseler oluyor. Naçizane tavsiyem bu tip davetler için elinizin altında klasik modası geçmeyecek birkaç elbise bulundurun kalem belden oturan v yaka dizüstü gibi tek renk. Erkeklerin güncel moda anlayışı yoktur jilet gibi oturan net kesimli tek renk bir elbise giyin sizden şıkı olmaz onların gözünde

beyaz olan cidden çok kötü kskskwk. ben olsam o davrtte utanırdım sizin adınıza.

neyse. o siyah elbiseyi giymenizi mi istedi cidden? kimse kusura bakmasın. hollandada yaşıyorum. abi hollandalılar bile o rahatlıkta değil. neyin kafası acaba sevgilinizdeki? ki inanmadım o ayrı mevzu.
banlanmak istemiyorum ama öyle adama tövbe est. neyseee

hadi ya gerçekten o kadar kötü mü elbisem, kimse beğenmemiş:KK43:

Ooovv enisteye bak sen gösteriş meraklisi :olamaz:önemli olan senin ne istediğin istediğin degil mi ? Bence giydigin kiyafet gayet güzel ...
Hayatın boyunca böyle durumlarla karsilacasaksan işin çok zor .

Evet beyaz cidden hic hos durmuyor.Yani tabiki sizin tercihiniz ve her insanin beğendiği seyler farklı am kokteyl gibi bir yere bencede gitmemis.Diger elbiseye gelince agzini payini bildirseydiniz keske afedersnz de totonuz ortada otururken kalkarken o adam hic rahatsiz olmuyorsa bu durumdan diyecek bisey yok.Birakin kendi haline

X