Modern giyinmeyi bilmiyormuşum

Beyaz elbiseyi bende beğenmedim canım ama soylede bir durum var ben zaten beyazi sevmiyorum ama sen seviyorsun ki giydin bu konu tartışmasız beğenmedik diyenleride umursama senin zevkin senin seçimin senin hayatın nisanlin kim oluyorda laf söylüyor saygı duymak zorunda asla ona taviz verme 1kere sen hakliydin kiyafetim kötüydü dersen seni kuklası gbi oynatir canım herkes arkandan gülüp çok rukus deselerdi bile nisanlin herkese inat çok sık görünüyordun demeli seni küçük düşürmemek icin başka adam mı yok kız hala ben haklıyım diyorsa ayrıl valla evlenince neler yapar bu sana

Nişanlanmayı planladığımız bir birlikteliğim var. Dün onun arkadaş ortamında bir kokteyl vardı, erkek arkadaşım bunu çok önemsiyordu ve çok güzel olmam gerektiğini söyledi. Elbise almayı da teklif etti red ettim ben alırım diye.
giydiğim elbise beyaz olan. Bir gördü surat beş karış, ben giyinmeyi bilmiyormuşum bu nasıl elbiseymiş taşralı gibi giyinmişim, kendisi almayı teklif niye red etmişim. Bence gayet şık ve modaya uygun bir modeldi giydiğim. Ama dünden beri tartışıyoruz, efendi saygılı benim tercihlerime karışmayan adam gitti, uzlaşılamaz bir versiyonu geldi resmen. Neymiş davette onu utandırmışım. Bir daha davete çağırmazsın o zaman olur biter dedim.

Bana örnek verdiği güzel bulduğu elbisede şu siyah olan. Neymiş bütün herkes ondan gözlerini alamamış, gecenin en güzeli oymuş, aldığı iltifatların haddi hesabı yokmuş. Benim kıyafetimi kimse beğenmemiş vs bir sürü saçmalık. Ya diyorum ben o elbiseyi ya da o kadar açık başka bir elbiseyi giyemem, giymem. Neymiş ben geri kafalıymışım modadan anlamıyormuşum. Hiç bilmiyorsam glamorous, sister jane, little white lies marka falan alacakmışım. Ya baktım hepsi minili, dekolte ya da transparan saçma sapan şeyler.

Yani objektif yorum bekliyorum, gerçekten giydiğim kıyafet kötü mü ? 3 yıllık ilişkimizde ilk defa bu kadar saçma sapan bir konudan bu kadar ciddi tartışma yaşadık. Ve şuanda küsüz, ne yapmaya çalışıyor anlamadım. Gerçekten çok sinirliyim ona karşı. Kendini affettirmeye de çalışmıyor haklı olduğunu düşünüyor.
Kız bu siyah elbiseyi giyen var mı cidden fantazi kıyafeti gbi:lülülü:

Mune Mune Konuyu kapatalım lütfen erkek arkadaşıma g...t diyenler falan çıkmaya başladı konu uzamadan kapansın.

Yorum yapan herkese teşekkür ederim, kıyafet ve moda konusunda kendimi geliştirmeye çalışıcağım.

X