Modern giyinmeyi bilmiyormuşum

Beyaz cok kötü.diğerinin dantel kısımlarında iç gözükmüyor ten rengi bir kısım var bence.bir daha kokteyl tarzı bişey olursa en azından siyah bir elbise giymenizi tavsiye ederim

Sizin giydiğinizi beğenmedim, ama yine şık durmuş olabilir, diğeri ise erkek arkadaşınız tarafından nasıl sizin için beğenilmiş şaşkınım. Yani bir erkek kız arkadaşının belli bazı yerlerine bakılmasından nasıl hoşlanıyor aklım almıyor.

Nişanlınız sadece beyaz elbiseyi beğenmeseydi onu haklı bulurdum ama siyahı göstermesi biraz teşhirciliğe meraklıymış gibi geldi,ama eger ailesi genelde bu tarz giyiniyorsa bu ona normal de gelebilir,biraz kültürüyle de alakalı.

Konu sahibinin fizigini sorgulayan benim, ama kotu niyetten degil asla. Fiziki ozelliginide yazmamis. uzerine uymayan bi elbise istedigin kadar guzel olsun egreti durur. Bunun icin sordum cunku yazmamis galiba

Başka bir yorumda gördüm ben, sizinkini görmedim. Orta sayfalarda, mankenler dışında kimsede böyle bir fizik olabileceğine inanamıyormuş gibi sormuş soran kişi :KK51:

Bu numune bu erkek bence elbiseniz gayet iyi hanım gibi giyinmissiniz diğer silahta teşhir ürünü gibi nisanlınızı çözemedim diğerini örnek göstermek ne demek beğenmiyorban naşş

Başka bir yorumda gördüm ben, sizinkini görmedim. Orta sayfalarda, mankenler dışında kimsede böyle bir fizik olabileceğine inanamıyormuş gibi sormuş soran kişi :KK51:
Yok artik:) tobe ya haklisin o zaman..anlamiyomki ne bicim kompleksli insanizda bole fizik kimsede olmazmis:) ya da nasil bi yerde yasiyo bu insanlar:)

5 sayfa okudum konu fake çıkmış sanırım. İrinalar felan. Zamanım gitti
Fake değil sanırım ben de ondan şüphelenip önceki konularına baktım ve 2 sene önce erkek arkadaşım eşcinsel mi diye konu açmış. Anlattıklarına göre bunun üstesine gitmesine gereken bir konu çünkü büyük hayal kırıklığı yaşayabilir

Eki Görüntüle 2176427 kizimizin yüzünü merak edenlere :KK70:
Şu tam etek te dantelin bittigi yerden kestirilse güzel olurmus :) kusura bakmayın ama bende begenmedim.. bi arkadasin yorumu gibi siyahtaki dantel gorunen kısım icini gostermiyorsa guzel.ama gorundugu gibi dantelse bende hayatta oyle bisey giyemem... birdr her ne olursa olsun size tavri hic olmamis. Insallah düzelirsiniz ama sizde kırıldığınızı anlatın. :KK43:

Beyaz elbise cok kotu gercekten. Siyab elbisenin icinde de ten renhi kumas vardir. Benzerini gormustum en azindan onda vardi gozukmuyordu toto filan.

Bende esime gostersem o da alalim der kesin :)

Kendisine saygi bekleyen insanlarin baska insanlarin giyimine kusamina laf etmrsini zaten benim beynim hic algilamiyor

Biz kari koca giyinmeyi suslenmeyi severiz , ne ben esimi teshir ediyorum guzel giydirerek ne o beni teshir ediyor , kendimiz icin giyiniyoruz ama gel de anlat millete :)

Konu da fake miymiş neymiş anlamadım zaten. Durduk yerde hakaret yedi adamlar :KK48: Bugün de teşhirci olduk çok şükür.

Bu elbisede ten rengi kumasi nasil farkettiniz? Herkes de ten rengi kumas var demis. Biri bana hangi detaydan farkettiklerini yazabilir mi? Cunku ben bu elbisede ten rengi kumas ya da astar falan goremedim. Olabilecegine de ihtimal vermiyorum. Kadin unlu bir model ya. Daha once cok defa bundan daha transparan elbiseler giyinmis biri. Neden bu elbisede ten rengi kumas tercih etsin ki???
Kesinlikle katiliyorum,bu elbise resmen transparan.ten rengi kumas falan yok icinde.fotodan gayet net anlasiliyor transparan oldugu.neye dayanarak icinde ten rengi kumas oldugunu soyluyor arkadaslar hayretler icerisinde okuyorum bende.kendimden suphe ettim resmen ben mi goremiyorum diye ama yok yani bildigin transparan

Konu fake değil yahu. Konu sahibi örnek olsun diye elbiselerin resimlerini koymuş bizim hanımlar o resimdeki kadınları konu sahibi sanmış. Yine kendi kendilerine gelin güvey olmuş insanlar.

Herkes gibi beyaz elbiseyi ben de beğenmedim. BİZİMLA DEYILSIN. Siyah elbise gösterişli ama asil değil, onu da eledim. Dolayısıyla ikisini de beğenmedim. Erkek arkadaşının tavrı hoş değil, haklısın. Fakat klasik ortadoğu kafasında bir erkek değil, en azından buradaki bazı hanımlar gibi "kocam bana bunu hayatta giydirmez" diyen kadınlardan değilsin, ben bunu hayatta giymem yazmak varken kocam giydirmez kısmını da hiç anlamıyorum, her seferimde gözüm seğiriyor.

Herif bildiğin poponu aç gel demiş sana bune rahatlık tamam dekolte giyersinde bu kadarı fazla. Beyaz elbisede güzel deil lakin siyah mı beyazmi derseniz beyaz:)

X