Modern giyinmeyi bilmiyormuşum

69FA7C50-9468-4513-BA59-E70643AD5054.jpeg

Nişanlanmayı planladığımız bir birlikteliğim var. Dün onun arkadaş ortamında bir kokteyl vardı, erkek arkadaşım bunu çok önemsiyordu ve çok güzel olmam gerektiğini söyledi. Elbise almayı da teklif etti red ettim ben alırım diye.
giydiğim elbise beyaz olan. Bir gördü surat beş karış, ben giyinmeyi bilmiyormuşum bu nasıl elbiseymiş taşralı gibi giyinmişim, kendisi almayı teklif niye red etmişim. Bence gayet şık ve modaya uygun bir modeldi giydiğim. Ama dünden beri tartışıyoruz, efendi saygılı benim tercihlerime karışmayan adam gitti, uzlaşılamaz bir versiyonu geldi resmen. Neymiş davette onu utandırmışım. Bir daha davete çağırmazsın o zaman olur biter dedim.

Bana örnek verdiği güzel bulduğu elbisede şu siyah olan. Neymiş bütün herkes ondan gözlerini alamamış, gecenin en güzeli oymuş, aldığı iltifatların haddi hesabı yokmuş. Benim kıyafetimi kimse beğenmemiş vs bir sürü saçmalık. Ya diyorum ben o elbiseyi ya da o kadar açık başka bir elbiseyi giyemem, giymem. Neymiş ben geri kafalıymışım modadan anlamıyormuşum. Hiç bilmiyorsam glamorous, sister jane, little white lies marka falan alacakmışım. Ya baktım hepsi minili, dekolte ya da transparan saçma sapan şeyler.

Yani objektif yorum bekliyorum, gerçekten giydiğim kıyafet kötü mü ? 3 yıllık ilişkimizde ilk defa bu kadar saçma sapan bir konudan bu kadar ciddi tartışma yaşadık. Ve şuanda küsüz, ne yapmaya çalışıyor anlamadım. Gerçekten çok sinirliyim ona karşı. Kendini affettirmeye de çalışmıyor haklı olduğunu düşünüyor.
Merak etmişimdir Siyah eşbisenin içine don giyiliyor mu?
Bu arada 3 senelik ilişki diyorsun ama kötü kokular bunlar. O kadar dekolte giymeni isteyen kişi şaşırtır insanı.

Bu siyah elbisenin neredeyse aynısı var bende. Yakından çok şık. Hiç de açık değil ayrıca. Öyle ki ben resmî bir törende (kaymakam, ilçe millî eğitim müdürü vb.nin olduğu bir tören) sunuculuk yaptığımda giydim bunu. Eşim almıştı bana üstelik. Arkadaşlarım bayılmıştı.

Siz açık giyinmekten hoşlanmıyorsunuz sanırım. Erkek arkadaşınız da açık giyinmenizi istiyor anladığım kadarıyla. Bu konuda ciddi çatışmalar yaşayabilirsiniz. Ya çözün ya da yolları ayırın derim naçizane.
Hangi ilçe milli eğitimmiş o yahu ??? Böyle poposunda "nude" efekti olan elbiseyi mi giydiniz sunuculuk yaparken? Helal olsun !! :işsiz::işsiz:

Hangi ilçe milli eğitimmiş o yahu ??? Böyle poposunda "nude" efekti olan elbiseyi mi giydiniz sunuculuk yaparken? Helal olsun !! :işsiz::işsiz:
Nerdeyse aynısı dedim zaten. Bir iki yeri farklı. Zaten bu tarz elbiseler öyle göründüğü gibi açık ve çok seksi olmuyor yakından. Fotolardaki duruşu farklı oluyor. Çankaya İlçe Mem ayrıca:KK66:

"Siz zaten hepiniz öyle giyiniyorsunuz dimi" ekibi de geldi, bence kapanış için hazırız. Konu sahibi konunun kapanmasını istemişti ama hala açık
Evet , geldi.Siz de hoşgeldiniz ortalığa laf söyleyip her konuyu karıştıran agresif üye.Hoşgeldiniz sefalar getirdiniz.Kesin sizin de vardır böyle siyah bir elbiseniz değil mi?

Evet , geldi.Siz de hoşgeldiniz ortalığa laf söyleyip her konuyu karıştıran agresif üye.Hoşgeldiniz sefalar getirdiniz.Kesin sizin de vardır böyle siyah bir elbiseniz değil mi?
Kendinizi tarif etmişsiniz galiba, az önceki yorumlarınız da kanıtlıyor :) Neden bana saldırdınız şimdi, ben hiç böyle bir elbisem var demedim?

Nerdeyse aynısı dedim zaten. Bir iki yeri farklı. Zaten bu tarz elbiseler öyle göründüğü gibi açık ve çok seksi olmuyor yakından. Fotolardaki duruşu farklı oluyor. Çankaya İlçe Mem ayrıca:KK66:
Elbisenin modeli ve kesimi zaten klasik sadece popodaki detay çarşıyı karıştırdı.Çankaya ilçe mem he mi? Kaç puanınız var hocam , merak ettim doğrusu. ( memurlar nete bağladık , iyi mi? )

Sizinle böyle konuşan biri, sizden utanan birini def edin,sakın affetmeyin.

Hayat boyu sizi üzer. Saygısız, had bilmez biri.

Kendinizi tarif etmişsiniz galiba, az önceki yorumlarınız da kanıtlıyor :) Neden bana saldırdınız şimdi, ben hiç böyle bir elbisem var demedim?
Siz yorum yapan üyeleri kendinizce aşağılayınca ben de size "saldırma" gereği duydum agresif üye.Yorumlarım genelde yapıcıdır ama alakasız yerde "kendini öven , diğer yorum yapanları küçümseyip kendini çok akıllı sanan , agresif , eski üyelerle kanki olduğu için saçma sapan yorumlar yapsa bile en doğrusunu kendi bildiğini zanneden vs vs" üyelere de "saldırıyorum" işte böyle.Siz bu dediklerimden hangisine uyuyorsunuz , kendinizi biliyorsunuzdur gerçi.Sadece bu konuda değil , hanmadi nicki sürekli agresif ve küçümseyici yorumlarda gözüme çarpar oldu da ondan şey ettim.Gerçi biz diğer üyeler hep böyle saçma yorumlar yaparız , siz pek aldırmayınız.

Siz yorum yapan üyeleri kendinizce aşağılayınca ben de size "saldırma" gereği duydum agresif üye.Yorumlarım genelde yapıcıdır ama alakasız yerde "kendini öven , diğer yorum yapanları küçümseyip kendini çok akıllı sanan , agresif , eski üyelerle kanki olduğu için saçma sapan yorumlar yapsa bile en doğrusunu kendi bildiğini zanneden vs vs" üyelere de "saldırıyorum" işte böyle.Siz bu dediklerimden hangisine uyuyorsunuz , kendinizi biliyorsunuzdur gerçi.Sadece bu konuda değil , hanmadi nicki sürekli agresif ve küçümseyici yorumlarda gözüme çarpar oldu da ondan şey ettim.Gerçi biz diğer üyeler hep böyle saçma yorumlar yaparız , siz pek aldırmayınız.
:KK51:

Beyaz cıks siyah gayet şık 12500 kere söylenmiş ama bende söylim o elbise transparan falan değil :KK66:

Bide çok şaşıracaksınız ama karısının sevgilisinin iyi giyinmesinden hoşlanan adamlar var bu hayatta :işsiz:

Dip not: irinayı beğenmeyenler bu hayatta seni harcarlar :KK70: bugünde irinayı beğenmeyen gördük ya :KK70:

Beyazi begendim ben de.

Tasrali olsaniz da gururla tasirdi gercekten seven gerçekten adam olan biri.

Insanlari kaliba sokan biri ve sizi de arabasi gibi hava atacagi sözde erkekligini ispatlayacagi bir şey saniyor.

Ben olsam hayatimdan çıkarırım.

Dünya adam dolu bu kişi de olmayiversin.

Bu başlangıç ileride beteri bekliyor çünkü.

Kıyafetten nelere saracak..

beyaz elbiseden utanip siyahtanhic utanmayan adama .ne denir valla bilemedim ben..

X