Moralim çok bozuk, sizce kazıklandım mı? :( Okul Çantası Fiyatı: 600 TL

İnternet mağazalarının bazen İnternet mağazasına özel birkaç günlük ekstra indirimleri oluyor mağazada olmayan.

Mesela ben yazın english home dan bi pike aldım mağazadan. Sonra kuzenime hediye almaya gittiğimde başka bir ürün gördüm değiştirdim. Gel zaman git zaman benim aklım pikede kaldı takibe aldım. Eşimin kuzenine aynısını yüzde 20 indirimli aldım. Ondan 2 hafta kadar sonra da 3 günlük online indirime girdi yüzde 50 indirimle de kendime aldım.

Amaaaan o paranın çıkacağı varmış... bu kadar dert edilecek bişey değil bence..

Pazar fiyatına demedik ki, ederinin yarı fiyatına dedik. Çoğu markada sadece internet sitesine yönelik ekstra indirimler oluyor, bazen kuponlar geliyor. Mağaza fiyatıyla arada uçurum olan çok ürün aldım ben.

Maviden gömlek aldım mesela geçen sene. Birebir aynı gömleği mağazaya yeni sezon diye, internete seri sonu diye koymuşlar. Hatta şöyle oldu, gömlek bana hediye gelmişti, beden değiştirecektim. Fiyata internetten baktım öyle farkettim aradaki farkı. Gömleği iade edip bi gömlek fiyatına pantolon aldım, gömleği de internetten aldım 😂
Öyle indirimli şeyleri bende çok aldım. Özellikle geçtiğimiz kış mağza gezemeden herşeyi internetden aldığım için. Mağza fiyatını bilmiyordum yani, sonradan örneğin bi baktım aldığım elbise ben 159 almıştım mağzada 239, diğerini 200e almıştım mağzada 320 (bo..er)
Yani bende çok denk geldim indirime ama dediğim gibi bazı yorumlar sanki herşey yarı yarı fiyatına hata nerdeyse pazar fiyatına gibiymiş onun için yazdım. Yoksa internetden birçok ürünü daha uyguna almak tabiki mümkün, biraz araştırmak ve uğraşmak gerekiyor.

bazen gerçekten mağazadaki fiyatı ile netteki fiyatı arasında fark olabiliyor büyük bilindik markalarda, internette ekstra %20 vs gibi indirim yapabiliyorlar, mağazada o indirimler olmuyor.
Evet aynısını bende yazdım zaten ama herzaman olmuyor işte onu demek istiyorum. Burda bazıları sanki mağzada olan internetde nerdeyse bedavaymış gibi yazdı ona istinaden cevaplamıştım.

Evet aynısını bende yazdım zaten ama herzaman olmuyor işte onu demek istiyorum. Burda bazıları sanki mağzada olan internetde nerdeyse bedavaymış gibi yazdı ona istinaden cevaplamıştım.
Ben ilk sayfalarda bi yerde yazdım. Genelde hiç bir şey acil ihtiyaç olmuyor bizim için. Çoluk çocuk yok ay herşeyi küçüldü yeni alalım derdimiz yok. O yüzden bekleyebiliyorum ben indirim zamanını.

Ben ilk sayfalarda bi yerde yazdım. Genelde hiç bir şey acil ihtiyaç olmuyor bizim için. Çoluk çocuk yok ay herşeyi küçüldü yeni alalım derdimiz yok. O yüzden bekleyebiliyorum ben indirim zamanını.
Bizim (acil) ihtiyaçlarımız hiç bitmiyor. Çocuklar malum çok hızlı büyüyor. Geçen sene okul yoktu evde hep tayt, eşofman takıldılar o anlamda rahattık. Çok fazla birşeye ihtyaçları olmadı. Ama bu sene 🙄😔😬 son zamanların meşhur şarkısı var, instagramda görüyorum kına gecelerinde akım yapiyorlar. Dolarların vardıı bittimii, euroların vardı bitttimiii diye. Sürekli onu söyleyesim geliyor 😅

Her şeyi internetten alıyorum ben. Mağazadan begensem bile. Bundan sonra buna yonlenin bence. Yorum okuyun satıcı puanına bakın.

Magaza gezmeden önce netten bakarim ben her seye, hem model hem fiyat az bucuk bilmeden carsiya pazara cikmam ben.
Size de tavsiye ederim.

Hastane de doktor bulamayacak artık millet. Çalıştığım hastanede 10 hekim istifa etti yakın zamanda.
Size bir şey söyleyeyim mi, burada da durum aynen öyle. 5 tane hekim istifa etti. Neden acaba diye bir durup düşünmek lazım. Vergilerimizle maaş alıyorlar demek yerine 😊
Bunu dün gece ben de eşime teklif ettim
Bulaşıkçı bile olurum
Büyük ihtimalle daha kaliteli bi hayatımız olur dedim 😂😥
Ya dostum gülsem mi üzülsem mi bilemedim üzülme emojisi koydum 🥺 ağlanacak halimize gülüyoruz işte, avrupada asgari ücretle çalışmayı burada hekimlik yapmaya tercih edecek hale geldim/geldik…
bu çok üzücü bir şey:KK43:
doktor olarak başvurun ama b2 seviyesinde almanca bilmek gerekiyor maleseff
Evet maalesef 😔 b2 seviyesinde ingilizcem var ancak Almancaya asla ısınamadım, kursa gitmiştim ama yok, sevemedim. Bıraktım 😔 keşke zorlasaydım kendimi diyorum şimdi 🥺🥺

benim gibi 150 bini dibi düşen bir eve vermediğinize şükredebilirsiniz !!!

Çocuğunuz sağlıkli günlerde kullansın ama şahsen bir okul çantasina 600 Tl versem uzun müddet etkisinden kurtulamazdım. :KK48:. Ben alısverislerimin %95 ini internetten güvenilir sitelerden yapıyorum. Mesela ben 2.sınıfa giden oğluma geçen sene 50tl ye almistim. Bu senede kullanıyor sapasağlam duruyor.

Birşey alacağım zaman önce internetten bir fiyat araştırması yapıyorum. Eğer çevremdeki mağazalar ile aynıysa veya fark yoksa alıyorum. Fark büyükse online almayı tercih ediyorum. Sizde böyle yapsaydınız keşke

X