Doğal Saç Bakım Kürleri Mucize... Havula Sa uzatma

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri

kelebekcik

evli ve çook mutlu:)
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2009
1.413
3
--------------------------------------------------------------------------------

Malzemeler:
'' 2 tane orta boy havuç
'' 1 tane yumurta
'' 3 su bardağı su

Hazırlanış:
'' Havuçlar rendelenir.
'' 3 su bardağı su kaynatılır.
'' Ardından rendelenmiş havuçlar kaynayan suya koyulur.
'' Su 25-30 dk kaynatılır.
'' Sonra su süzülerek yumurtayla çırpılır.

Uygulama:
'' Karışım saça sürülür ve yaklaşık 1 veya 1 buçuk saat saç sarılmış bir şekilde bekletilir.
'' Sonrada saç ılık suyla şampuanlanarak yıkanılır.

Bu karışımı yaklaşık 1-2 hafta uygularsanız muhteşem ve uzun saçlara kavuşacaktınız.. Saçlara göre süre 1 veya 2 hafta olarak değişebilir. Zaten 1 hafta sonunda aldığınız sonuçlara göre uygulamaya devam edersiniz bunu bi sitede buldum yorumları okuduktan sonra denemeye karar werdim..cidden 1 haftada sonç alıyosunz we saçlarınzda inanılmaz yumuşama we parlaklık olucağnı garanti ediyorum..mutlaka denemelisinza.s

Hergünmü yapacağız..Birde havuç suyu soğuduktan sonramı yumurta ile çırpıcaz ?

Hergünmü yapacağız..Birde havuç suyu soğuduktan sonramı yumurta ile çırpıcaz ?

evt 1 hafta boyunca her gün..biraz uğraştırıcı olabilir farkı görünce buna değermş diyceksinz..havuç suyu ılıklaştıktan sonra yumrta ile çırpıcaz..

ıyi hoş da keşke bunu havuç mevsimi geçmeden önce yazsaydn..Neyse kışın denerm bunu...

benden tavsiye uygulayıp uygulamamak sana kalmş..ayrıca havucu hala istediin zamn bulabilirsin

kzıLLarr evde turp bitmişTi bizim
havuC denemiStim ben gerCekten cok etkiLi
turp yerine onu bile yapabilirsiniz
buda mükemmel
ama içine limon kabugu ve sarımsak da atın kaynatırken daha
güzel oluyor

Ben denedim ve kesinlikle mükemmel...
Bugüne kadar çok bakım uyguladım ama bunun kadar etkilisi olmamıştı.Saçlarım inanılmaz yumuşak ve ışıl ışıl....Tuttum bu formülü

deneyenler begendine göre bende havuç alıp yapıcam ayy ne yapıcagımı şaşırdım ama yinede yapıcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…