Saç Bakım Ürünleri mucizeleri paylaşalım

Dökülmeyi durdururmu acaba canım

Dökülmem bayadır yok ama onunla ilgili olup olmadığını bilmiyorum hamilelikte aldığım vitaminler yüzünden de durmuş olabilir.

Ama sana etkili bir çözüm verebilirim bu konuda. Her gece yatmadan bir diş sarımsak yut,dökülmen durur ve gürleşir de saçların. Eğer zayıflamak istiyorsan da ona da etkisi oluyor.

Dökülmem bayadır yok ama onunla ilgili olup olmadığını bilmiyorum hamilelikte aldığım vitaminler yüzünden de durmuş olabilir.

Ama sana etkili bir çözüm verebilirim bu konuda. Her gece yatmadan bir diş sarımsak yut,dökülmen durur ve gürleşir de saçların. Eğer zayıflamak istiyorsan da ona da etkisi oluyor.
Zayıflamak istemiyorum canım zaten zayıfım baya ama tavsiyeni yapıcam

Zayıflamak istemiyorum canım zaten zayıfım baya ama tavsiyeni yapıcam

Yap mutlaka çok iyi geliyor saça. Benim baya gürleşmişti saçlarım ama bende zayıf olduğum için bıraktım daha da zayıflattı diye :)
Ama sende yapmayabilir ben 1 öğün atlasam kilo veren cinstenim.

Yap mutlaka çok iyi geliyor saça. Benim baya gürleşmişti saçlarım ama bende zayıf olduğum için bıraktım daha da zayıflattı diye :)
Ama sende yapmayabilir ben 1 öğün atlasam kilo veren cinstenim.
Hele ben canım bikere yemessem sanki 10 kilo vermişim gibi oluyorum vede veriyorum

ben saç dökülmem için bioblas kullanıyordum 4-5 ayın sonunda saç dökülmem tamemen durdu artık saçlarım çok daha sağlıklı ve gür

X