Gebeliğe Hazırlık Mucizemi bekledim zaman süre

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım öncelikle hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın inşallah :) şimdi sende görünce farkettim 16sında bende kan vermiştim 194 çıkmıştı 20sinde tekrar verdim 1796 çıktı. Doktora salı günü gidicem.. Acaba benimde ikiz olabilir mi :)

JOYz

Olabilir ama olmaya bilirde benimki olmadı mesela

Rabbım hayırlı ugurlu etsın tamamına erdirsin Insallah.. Benimde ilk oglum dan once troıtlerım cok yuksek tı. Liseden beri ılac kullanıyorum zaten hala daha. Sonra tedavi oldum ve 1 bucuk yıl sonra hamıle kaldım troıt tek basına bıle gebelıge engel oluyor.. Bu durumda tedavi sart oluyor.. Cook gecmıs olsun tekrar tekrar. Kontrollerini sakın ihmal etme. Her ay Ayriyeten endokrine gorunmen lazım ılac dozu ıcın. Buarada ılac yazdımı doktor yazdı ıse adı ne acaba?

Malefes 7 haftasında kalbi durdu kurtaj oldum 50 mgl kullanıyordum e ile başlıyordu hatırlamıyorum

notmalde 25 mg kullanıyordum hamşle kalınca yükseldi zaten 6 ay kullanmıştım bitmişti troit bitmedide düzene girmişti şimdi içmiyorum ztn biraz zaman geçsin kan haylisi yaptırcam ozmn eğer yüksekse kullanıcam

Allah razı olsun olur inşallah
Canım merhaba bu haberi yazdığında bende clife kullanıyordum bana umut olmuştun bende de pko var çok tedavi gördüm gebelik olmamıştı cok sukur c life ta 2. Ayimda gebe kaldim seni merak ettim okudum basın sağolsun sen çok inançlı birisin eminim ki rabbim sana tez zamanda tekrar nasip edecek bence biraz zaman geçsin tekrar kullan c life gerçekten ise yarıyor

Merhaba Hayırlı olsun sevindim senin adına gerçekten faydalı ve işe yarıyor polikistşikoval olanlarda çok işe yarıyor kullanıcam 1ayım geçsin inşallah şuan. Hemen zamanın geçmesini istiyorum sen kaç gün kullanmıştın

Allah razı olsun canım ❤ bende ilk ay düzenli kullanamadım ikinci ayında çok şükür hamile olduğumu öğrendim sana da şifa olsun tekrardan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…