Doğal Saç Bakım Kürleri Mucizevi Sa losyonu

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
Arkadaşalar ben dün gece denedim bunu. Saçlarım süper yumuşak şimdi. SAbah annemle abime sordum saçlarım nasıl olmuş diye onlarda saçlarımın parladığını söylediler. Yalnız birşeye dikkat edin eğer saçlarınız benimki gibi kuru ve sertse ve boyalardan oriallerden iyice yıpranmışsa güzel sonuç alırsınız

kızlar ben yorum yaptım ama benı kotu bılmeyın he ben sadece arkdasın bırı yuzn gorunmuyo dıyınce acaba dıyerekten ole yorum yaptım ınceledım yanı dıger resımde sacın farılı dıgerınde farklı sen olmaya bılrısın dedım ama formule bısı demdım sonucda bılındık urunlerle yapılan bı formul olgunuda soledım yanı dıger elestren asrkdas gıbı uygulamm san guvenmedım dedmedım kotu bılmeyın benı kuserım bak lolaucy kotu bılme lutfen benı :KK43:

Zaten bunlar benim sürekli yaptığım şeyler, mesela duşta her zaman elma sirkesi bulundururum. Son durulama suyuna elma sirkesi eklerim, saçlarımla beraber bütün vücuduma döker, öyle çıkarım duştan zemuszemus. Isırgan otunun faydalarını anlata anlata bitiremediler senelerdir :hulya:. Onu da saçlarıma denemiştim, sertleştirmişti biraz bırakmıştım. DEnemediğim yağ çeşidi kalmadı zaten zemuszemus, saçımı kremi olmazsa olmazımdır kaydirigubbakcemile2. Yani arkadaşlar deneyin derim ben kaydirigubbakcemile5

Kızlar eğer saçlarınız yağlıysa, yumuşaksa veya saç kremi saçınıza normalde iyi gelmiyorsa, içindeki yağı azaltıp, saç kremini eklmeden yapın. Bence bu formülün kilit noktası elma sirkesi + ısırgan suyu :içelim:.

ne kadar şüpheci insanlar var hayret açtığı topicle ilgili yorum yapacaklarına hafiyelik peşindeler.

karışıma gelince gerçekten faydalı gibi görünüyor. denemekten birşey olmaz

Arkadaşalar ben dün gece denedim bunu. Saçlarım süper yumuşak şimdi. SAbah annemle abime sordum saçlarım nasıl olmuş diye onlarda saçlarımın parladığını söylediler. Yalnız birşeye dikkat edin eğer saçlarınız benimki gibi kuru ve sertse ve boyalardan oriallerden iyice yıpranmışsa güzel sonuç alırsınız

oleeeyyy zemuszemus tam benlik desene.. geçenler de gölge yaptırdım saçlarıma o yüzden sertleşti ve mat bir görüntü aldı malesef. bakımları sıklaştırdım bende..
ben bahsedilen yağları ısırganı ve elma sirkesini dönüşümlü olarak ayrı ayrı uyguluyordum.. ve çok faydasını gördüm.. hem sağlıklı uzadı hemde parlaklık veriyor.. artık hepsini birleştireceğim.. hem daha pratik.. sağol canım bilgilendirme için..

oleeeyyy zemuszemus tam benlik desene.. geçenler de gölge yaptırdım saçlarıma o yüzden sertleşti ve mat bir görüntü aldı malesef. bakımları sıklaştırdım bende..
ben bahsedilen yağları ısırganı ve elma sirkesini dönüşümlü olarak ayrı ayrı uyguluyordum.. ve çok faydasını gördüm.. hem sağlıklı uzadı hemde parlaklık veriyor.. artık hepsini birleştireceğim.. hem daha pratik.. sağol canım bilgilendirme için..

Evet canım sarı saç sevdasına saçlarımın canını çok yaktım senelerdir mafoldumben, gölgeler, röfleler, balyajlar.... beğenmediğim saç renklerinin dönüşlerinde üst üste işlemlerden yıpranan saçlar... Bu formül bayaaa iyi geldi neyse ki zemuszemus

benimde saçlarımda sarı yıllarca röfle yaptırdım onun üzerine tek renge döndüm bebek sarısı :lepi:
saçlarımı çok seviyorum ama çok yıprandılar, lastik gibi uzuyor tararken
bunu mutlaka deneyecğim merak ettim benimkide öyle parlak olacak mı acaba

Son düzenleme:
benimde saçlarımda sarı yıllarca röfle yaptırdım onun üzerine tek renge döndüm bebek sarısı :lepi:
saçlarımı çok seviyorum ama çok yıprandılar, lastik gibi uzuyor tararken
bunu mutlaka deneyecğim ama nereden buldun bu tarifi
pasaklım sende mi geldin :1hug: ? Topiği açan arkadaş henüz gelmedi, ama ben denedim memnun kaldım :emir_bebek:

Baltayla keserle ıŞım olmaz.ınanmadıĞım nokta Şuydu.sarı saÇlı olan ,denız kenarında foto ÇekılmıŞ olan bayan sensın.buraya kadar tamam sorun yok.saÇı koyu renk ve parlak gÖrÜnen sen deĞılsın gıbıme geldı.ÇÜnkÜ o fotoda yÜzÜn gÖrÜnmÜyo.yÜzÜnÜn gÖrÜnmesı gıbı bı endıŞe duymuŞ olsan dıĞer fotolarındada yÜzÜnÜ saklardın.takıldıĞım nokta buydu.

pasaklım sende mi geldin :1hug: ? Topiği açan arkadaş henüz gelmedi, ama ben denedim memnun kaldım :emir_bebek:

evet canım saçlarım çok yıprandı
ne yapabilirim diye araştırıyordum
malzemelerini not aldım telefonuma
bi ara aktara gidersem alırım
saçlarım çok yıprandı inşallah işe yarar :Saruboceq:
resimlerdeki gibi olursa mucize olur benim için

benim saçımda hiç boya yok röfle yok işlemsz dipleri yağlı geneli de kuru sayılmaz saçlarım parlak görünsn istiyorm resimlre baktım süper parlıyodu saçları çok güzeldi maşş yapsam işe yarar mı ben de acaba:sinifsinif:

gerçekten sacların cok iyi toparlanmış.
bu kürü ben de denicem..
yalnız ilk resimdeki sac rengin sana cok yakışmış..

ikinci resimdeki renginin yakışıp yakışmadıgı hakkında yorum yapamam yüzünü göstermemişsin

şuan ısırgan ocakta kaynamakta.. kürü bugünden itibaren uygulamaya başlayacağım...fayda edeceğini umut ediyorum.. izlenimlerimi ilerleyen günlerde paylaşacağm.. zemuszemus

Son düzenleme:
hımmmmm arkadaşın önerdiği bitkiler gerçektende saça iyi gelen bitkiler denemek lazım yararlı olabilir .Birde şu güven olayına deyinmek istiyorum sanalda olsa insanlar burda bişiler paylaşıyor denediklerini fikirlerini sonuçlarını , bu sayfayı açan arkadaş resimli anlatım olayını düşünerek çok güzel yapmış lolalcuy yanlış anlama ama bazen gerçekten art niyetli insanlar olabiliyor insanların şüphe duyması normal tabiki sende kimseyi inandırmak zorunda değillsin ama paylaştığın bir uygulamanın insanlar üzerindeki etkisi için inandırıcılık şart bunuda unutma.sana inanmayanlar olduğunda yada aykırı bir yazı çıktığın kapı cevabında resimlerinde olur.neyse işte kendi adıma paylaştığın uygulama için teşekkür ederim herkese sağlıklı saçlarrrrrrrrrrrr

X