Müsait olan yorum yapsın bana.....Yanlış anlaşıldım mı yoksa bana karşı ilgisimi var

ben nedense hoşlandığını düşünmedim arkandan bakıyorsa vücuduna olabilir erkekler bazen incelerler gizli gizli, 1000lirayı gözden çıkarıp 3,5. takılmak evet biraz komik olmuş

Sizden hoşlanmış olsa idi bir şekilde size telefon numarasını vs yazar verirdi erkekler zaten gerçekten ilgilendimi cekinmiyor zaten o elektriği kadından aldıysa böyle bir şekilde bir yolunu buluyor adınız soy adınız olsun sosyal medya olsun istediği kadar market olsun kamera olsun ara verir bişey yapar yani dediğiniz kadar baktı ise ....Ayrıca müşteriye güler yüzlü ilgili davranın diye market çalışanlarına sürekli bir baskı var zaten ilgili olmak durumunda malum bı dolu market rekabet...Zaten belli olur 3 güne bir girişim yoksa yoktur.Utangac erkek olayına cokda inanmıyorum ben birşeyi kafaya takana kadar onlarda.

Canim markete gittin mi. Yeni birsey oldu mu?
Neden evlenmek istemiyorsun canim evlensen belki daha mutlu olursun cocuklarin olur onlarla ilgilenirsin

Canim markete gittin mi. Yeni birsey oldu mu?
Neden evlenmek istemiyorsun canim evlensen belki daha mutlu olursun cocuklarin olur onlarla ilgilenirsin
Gittim kapida yogunluk vardi fakat isten ayriliyor biraktik filan dedi yanindaki insanlarla konusuyordu sonra calisan diger kiz pisman oldun keske acele karar vermeseydin dedi.sonra ben saniyelik duydum bunlari gectim gittim. Boylelikle bu konuda kapandi

X