Müsait olan yorum yapsın bana.....Yanlış anlaşıldım mı yoksa bana karşı ilgisimi var

Hayatta bir gayeniz yok mu? Fazlasıyla pasif kalmışsınız. Hayatınızı ziyan etmeyin; kafesinizden çıkın. Güzellikleri yaşamak sizin de hakkınız.
Gayem olması için birseylerin olması gerekiyor dort duvar arasında yemek temizlik alisveris bu .

Metehan bile Azra teyzeye aşık oldu ise oho (dizi karakteri) 😆

Babana göre mi yaşayacaksın hep? Ben böyle şeylerin 30 yıl önce olduğunu sanırdım. Üniversite okumak istemez misin? Kendi hayatın kendi kararların olsun.
Ben istemez olurmuyum hepsi red edildi. Evlensin diyomus anneme. Ben evlenmek istemiyorum. Ama bu ara cok ustume geliyor sanirim gozune batmaya basladim.

Babana göre mi yaşayacaksın hep? Ben böyle şeylerin 30 yıl önce olduğunu sanırdım. Üniversite okumak istemez misin? Kendi hayatın kendi kararların olsun.
Malesef hiçte öyle değil . Radikal bir grup var hala kız çocuklarını okumayan . Az da değil sayıları . Kadının sadece evlenip çocuk doğurmasıni bekleyen . Ne yazık ki ülkemiz ileriye gideceğine bu konuda ilerleme kaydedemiyor

Evlenmeyi neden istemiyorsun? Cinsel tercih mi yoksa aşık olmak mı istiyorsun ?
Lise kpss si var internet sorunun yok belli ki ona hazırlansan meslek lisesi mezunuysan
Evlenmekten korkuyorum. Ya babam gibi bi adam olursa. Flort edemem. Gezip tozamam. Taniyamam bu sefer. Oyle olacagina hic olmasin. Gecen biri istemis 15 yas buyuk benden zengin diye vermek istediler . Ben bi an evet diyecektim burdan kurtulayim diye. Ama sonra kendimi durdurdum.

Iyi aksamlar dilerim . Umarim bu is nereye varir söylersiniz . Akil akildan ustundur sonuçda. Surekli gittigim bir market var. Erken erken gittigimden orda calisan kizlar erkekler beni taniyor ama ismimi bilmezler . Neyse bir gun bayagi bise aldim umarim 1000 lirayi gecmez dedim normalde kart filan da olur yanimda ama zaten aldiklarimda 1000 lirayi gecmedi. O kasadaki cocuk ne yani 1000 lirayi gecse almayacakmisin dedi . Gecerse birakirim dedim. Ama gercektende gecseydi bi kac parcayi birakirdim. Bi anda panik oldum cunki parasal açidan bi sikintim yok lezir olmiyim diye panikle soyledim 1000 lirayi gecerse birakirim diye. Sonra dondu cocuk yuzume bakti güldü. Utandım ben. Sonra gittim eve icime kurt dustu bu niye bana öyle gulerek bakti diye sonucda ben kotu bise demedim. Aradan iki 3 gun gecti yine gittim markete biseyler aliyorum seciyorum kafami kaldirdim demir korkuluga yaslanmis beni izliyordu hemen basini öne eğdi. Neyse sonra kasaya yaklastım gozlerinin içi guluyor ama utaniyor bi bakti bidaha basini kaldirmadi. Şimdi en yakin market orasi cok yakin digerleri cok uzak. Ben simdi o markete bidaha girsemmi girmsesemmi yada bu cocuk bana ne tavirla yaklasiyor siz olsaniz ne dusunurdunuz. Şimdiye zamana hep gidiyordum hic bise olmadiydi. O gun cok tutar diye panikledim mahcup olurum diye 1000 liradan fazla olursa birakirim dedim dedikten sonra cocugun hareketleri degisti. Yuzume bakarkende utaniyor bi bakiyot cekiniyor. Kafam karisti. Bana bi soyleseniz bu is nedir. Hepinize sevgilerimi sunuyorum.
Yaşın profilde yazdığın kadarsa gerçekten çok zayıf insan ilişkilerin var

X