Müsait olan yorum yapsın bana.....Yanlış anlaşıldım mı yoksa bana karşı ilgisimi var

Size üzüldüm ben. Keşke çalışabilseniz. Babanıza bu konuda baskı yapın. Annenizle konuşun o da biraz bastırsın. Babanın saydığı birileri varsa ondan yardım isteyin babanızla görüşsün. İşe girseniz dünyanız değişir.

Normalde abla abla diyor ya herkese bana da oyle diyordu. Konusgan bir cocukduda o gunden sonra acaba diyorum beni kötü bi kadın olarak mı algıladı.

Çoook meşhur alışveriş sitesinin kuryesi de bana bir şey getirdiğinde görüşmek üzere diyor.
Yoksa beni herkesle görüşecek bir kadın mı sandı.

Kusura bakmayın ama 29 yaşa bu yaşam tecrübesiyle iyi gelmişsiniz.

Bu arada yanımdaki arkadasım bu sana bakıyor gozunu cevirmeden dedi. Suan hepsi birden aklima gelmiyor. Ama normalde car car konusuyordu basini kaldirmıyor .
Siz hoşlanıyor musunuz peki bu çocuktan? Eğer sizde bişeyler yoksa bu kadar takmazdınız gibime geliyor bu konuyu 😊

Ş** market ise kasaya okutulan ürün iade alınmadan iptal edilemiyor belki o yüzden öyle bakmıştır, başına iş çıkarmayın diye.

Bir de ben markette bulduğum adamla evliyim mesela, neden olmasın? Ama herkese böyle bakıyor da olabilir, o yüzden siz önce doğal davranın çok da şey yapmayın 🤣🙈
S sadriye

Kötü kadını biraz açar mısınız? Nasıl kadınlar kötü kadındır?
Buna ek olarak, neden market değiştirme ihtiyacı duyuyorsunuz, tam olarak ne olmasından korkuyorsunuz?
Yaşadığı yer küçük bir yermiş. Muhâfazakâr bir yer galiba, laf söz olur diye tedirgin olmuş konu sahibesi.

kasiyer karşısındaki müşteriyle nasıl bu şekilde konuşabiliyor gülebiliyor ? herşeyden önce bunu düşünmeniz gerekmez mi ?
ayrıca size gülüyorsa başkalarına da gülüyodur

Belki de bin TL muhabbeti olunca, kendi maddi durumunu size eş gördü. O yüzden de sempati duyup gülümsedi.

Hani, tek fakir ben değilmişim çok şükür gülüşü.

Yaşadığı yer küçük bir yermiş. Muhâfazakâr bir yer galiba, laf söz olur diye tedirgin olmuş konu sahibesi.
Annem ayağindan sorun oldugu icin bastonla geziyor. Bugun yine o markete gidecegim . Mecbur oraya gidecegim cunki en yakin o uzak markete yollamiyorlar zaten bayagida uzak.bu sefer nasil davranacak bakalim .

Iyi aksamlar dilerim . Umarim bu is nereye varir söylersiniz . Akil akildan ustundur sonuçda. Surekli gittigim bir market var. Erken erken gittigimden orda calisan kizlar erkekler beni taniyor ama ismimi bilmezler . Neyse bir gun bayagi bise aldim umarim 1000 lirayi gecmez dedim normalde kart filan da olur yanimda ama zaten aldiklarimda 1000 lirayi gecmedi. O kasadaki cocuk ne yani 1000 lirayi gecse almayacakmisin dedi . Gecerse birakirim dedim. Ama gercektende gecseydi bi kac parcayi birakirdim. Bi anda panik oldum cunki parasal açidan bi sikintim yok lezir olmiyim diye panikle soyledim 1000 lirayi gecerse birakirim diye. Sonra dondu cocuk yuzume bakti güldü. Utandım ben. Sonra gittim eve icime kurt dustu bu niye bana öyle gulerek bakti diye sonucda ben kotu bise demedim. Aradan iki 3 gun gecti yine gittim markete biseyler aliyorum seciyorum kafami kaldirdim demir korkuluga yaslanmis beni izliyordu hemen basini öne eğdi. Neyse sonra kasaya yaklastım gozlerinin içi guluyor ama utaniyor bi bakti bidaha basini kaldirmadi. Şimdi en yakin market orasi cok yakin digerleri cok uzak. Ben simdi o markete bidaha girsemmi girmsesemmi yada bu cocuk bana ne tavirla yaklasiyor siz olsaniz ne dusunurdunuz. Şimdiye zamana hep gidiyordum hic bise olmadiydi. O gun cok tutar diye panikledim mahcup olurum diye 1000 liradan fazla olursa birakirim dedim dedikten sonra cocugun hareketleri degisti. Yuzume bakarkende utaniyor bi bakiyot cekiniyor. Kafam karisti. Bana bi soyleseniz bu is nedir. Hepinize sevgilerimi sunuyorum.
Niye rezil olasın ki benimde cogu kez fazla tutmuştur kasada üstümde o kara olmayınca bırakmışımdır bunlar normal şeylerdir

Niye rezil olasın ki benimde cogu kez fazla tutmuştur kasada üstümde o kara olmayınca bırakmışımdır bunlar normal şeylerdir
Evet normal kesinlikle. O gunden sonra o cocugun bana olan hareketleri normal gelmedi. Bunu anlamak icin bugu evin eksiklerini almaya gidecegim bakalim nasil davranacak.

Normalde abla abla diyor ya herkese bana da oyle diyordu. Konusgan bir cocukduda o gunden sonra acaba diyorum beni kötü bi kadın olarak mı algıladı.
Kötü kadın mıııııı
Çoğu alışverişim 1000 lirayı geçmez, hatta bazen son anda bazı ürünlerden vazgeçerim , kasada farklı fiyat çıkar geri bırakırım falan. Hiç "lezir" olduğumu düşünmedim bu hareketlerden dolayı. Hele ki kötü kadın olduğumu hiç düşünmedim.:halay:

X