Mustafam ve bitmeyen sevgim....

Bu kadar deli divane kul kole ask hikayeleri bana fazla ya. Allah gonlunuze gore versin.

Psiyatri‘ye gitsene sen vallah cok iyi gelecek. Ne mustafaymis arkadas sizin iliskiniz tostikten baska bisi degil olmaz bu is yürümez önüne bak artik

Psiyatri‘ye gitsene sen vallah cok iyi gelecek. Ne mustafaymis arkadas sizin iliskiniz tostikten baska bisi degil olmaz bu is yürümez önüne bak artik
Konu 2014 de açılmış mustafa mi kalmıştır kadının 3 tane çocuğu olmuştur kendi bile unutmuştur yorum yapıp hortlatmissiniz konuyu

Mustafa halen popülerliğini koruyor, haftasonundan beri konuya yorum yapan yapana. 8 yıl sonra herkesin mustafaları geldi
Muhtemelen kadının 3 çocuğu olmuştur evlenip mustafayı da hatırlamıyordur ama herkes yorum yapıyor jdjsjsj ikide bir önüme çıkıyor şu konu ayar oldum

Konu 2014 de açılmış mustafa mi kalmıştır kadının 3 tane çocuğu olmuştur kendi bile unutmuştur yorum yapıp hortlatmissiniz konuyu
Vallah en son ben yazan degilim tarihe bakmadim ki yazdiklari okudum uzundu bunu her kim hortladiysa helal olsun beni de araya getirdi ahahah bayagi zaman olmus insallah güzel hayati vardir

Vallah en son ben yazan degilim tarihe bakmadim ki yazdiklari okudum uzundu bunu her kim hortladiysa helal olsun beni de araya getirdi ahahah bayagi zaman olmus insallah güzel hayati vardir
Inşallah ama eminim mustafayı hatırlamıyordur

Madem dinine duskun birisin o zaman kendi kul hakkina girdigini unutma ve bu anlamsiz saplantiyi birak.. sevgi olsa biterdi sende takinti olmus gercegi gorursen daha cabuk toparlanirsin

2008de WhatsApp varmıydı ben 2015 te kullanmaya basladımda
Siz çok geç başlamışsınız . 2010’da Türkiye’ye gelmiş whatsapp. Ben de 2010-11 gibi kullandığımızı hatırlıyorum.

Bu Mustafalarda genel bir sorun var galiba. Mustafa diyince kalbim cız ediyor.
Benim annemin de bekarken bir Mustafası varmış. O geldi benim de aklıma başlığı görünce . Annemle sevgiliyken “bu hafta sonu şehir dışında bir işim var” deyip İstanbul’a gitmiş. Adam başkasıyla nişanlı olarak dönmüş .

Valla benim Mustafam da başkası için kızları terk edip duruyor. Adamcağız skor peşinden koşmaktan yorulmuyor bir türlü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…