Mustafam ve bitmeyen sevgim....

Sizin yerinizde olsam acil destek alirdim,saplanti olmus sizde,hayatinizin merkezine almissiniz,Mustafam da Mustafam.Seven adam bir sekilde sizinle olurdu.Yapmayin bu kotulugu kendinize

Mesane kontrolümün zorlaştığı dönemde olmadığıma seviniyorum şu konuyu okudukça gülmekten kaçırıcam sjsjskdkf
İyi ki değilsiniz o zaman.
Ayy annem fazla koca/sevgili sevmeye karşıdır. Annem okusa şey derdi, anasına de de örneğinden bir daha doğursun. Anneme göre fazla yüz vermeyeceksin bunlara, bir yerleri kalkar. Zaten anaları şişirip şişirip yolluyor der.

ay uzgunum ama icime fenalik geldi okurken bu ne ya kendini yipratiyorsun evet sevgi ask acisi zor ama Allah askina imkansiz degil unutabilirsin baska biseylerle ugras surekli takip etmekten vazgec mustafa seni sevmemis hep bir kenarda tutmus seni yedeklerde. Dost aci soyler tedavi olmalisin seninki aski gecmis takinti olmus koskoca dunyada bir mustafami var. Boyle yaparak kendine haksizlik ediyorsun mustafada kendini bisey zannediyor.

Çok yakın bir arkadaşımla ilk tanıştığımızda Mustafa diye biriyle yıllarca büyük aşk yaşadığını ve aldatildigini söylemişti. Bu Mustafalar hep böyle.
Ay arkadaşım da benzer bir şey yaşamıştı, ama benim Mustafa'yı ben terk ettim bu sefer
Zaten ismini sevmiyordum.

Ya ben de Mustafa deyince ilk tanıdığım Mustafa’yı hatırladım yıllar sonra.
Ki bu konuyu daha önce okumuşum o zaman aklıma geldi mi bilmiyorum ama ara ara aklıma gelen bir durum aslında
İlkokulu beş sene beraber okuduğum arkadaşım vardı Mustafa adı.
Yüzünün tek tarafı yanık izi idi biz de çocuğuz tabii sorardık. O da çok küçükken çorba kasesine girmiş yüzüm derdi.
İnanırdık ama şimdi doğru mu ne saçma diye aklıma geliyor tabii. İnsan öyle çorba kasesinin içine sadece tek tarafla nasıl girer ki?
Umarım o iz çok azalmıştır diyebiliyorum sadece bazı ilkokul arkadaşlarımı gördüm,görünce aa şu nasıl,ne yapıyor vs diye sordum ama onla ilgili hiç cevap alamadım.
Ya da memlekete gidince kaç yıl oldu sonuçta tayınci değilse ya kendisini ya ailesini gördüm bir şekilde.
Mustafa da tayinci aileden değil memlekettendi ama görmedim ilkokuldan beri. Sosyal medyada da görmedim hiç.
Noldu acaba çocuğa umarım iyidir.
Umarım bizi affetmiştir aa noldu ki yüzüne derken incitmek için demedik cahillik 7 yaşındaki çocukluk işte sonrasında sormadık zaten merakımız gidince.
Ben sonra düşününce çorba meselesine hiç inanmadım zaten.
Konudan konuya atladım ama çocukluk zor işte.
Şimdi Emirhan,Berkecan olsa da isimler çoğumuzun tanıdığı bir Mustafa,Ahmet vs vardır yani.
Konu sahibi de onu seçmiş sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…