Mutfak Tüpünüz kaç ay gidiyor -dayanıyor ?

madamcocomo

tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2008
12.354
1.422
Hanımlar ,Mutfak Tüpünüz kaç ay gidiyor -dayanıyor ?

ben evlendiğimden beri 4 ayda bır doldurtuyordum ,

yani 4.ayda doldu 8.ayda doldu,12.ayda dolması gerekıyordu hala bıtmedı ohaoldumsmile

2 aydır beklıyoruz bıtsın dıye ınatla bıtmedı ,gercı cok evde degıldık o yuzden snaırım ve mikrodalganın da bunla bır ılgısı var dıye düşünüyorum .

keske 6 ay dayansa hep kaydirigubbakcemile3

Vallah biz agustosta kullanmaya basladik,dügünden hemen sonra..3hafta evde yoktum+1hafta da bayramda..

hala dayaniyorboshayallersmile

misafir geldiginde bitecek diye ödüm kopuyoreyvahedigeldismile

Biz ilk evlendiğimizde böyleydik 6-7 ayda bir tüpümüz bitiyordu.Çünkü çalışıyordum akşamlarıda doğru dürüst yemek yapmıyordum.
Şimdi evdeyim sürekli çalışan bir ocak var.Dolayısıyla 2 ay filan gidiyor en fazla o da..

4 ay gidiyor cnm mikro dalga bende de var,arada onu kullanıyorum.ama elektrik uçmuş durumda 90 tl gelmiş.mikrodalgayı aldığımdan beri yüksek geliyo gerçi ama hiç bukadar gelmemişti genede.

bızım bu ay hala bıtmedı hatta bu 10 gun ıcınde o koadar cok kullandık kı tüpü,süreklı yemekli misafirlerimiz geldi ..

hala da bitmedi ,6 ay gidecek sanırım bize zemuszemus

mıkrodalga cok etkı etmedı bızım elektrık faturamıza ,yada ben farketıyorum..hep şuçu sohbene atıyorum çünkü kaydirigubbakcemile3

evlisin ,cocgun var ,çalışmıyorsun ,6,5 ay mı hala da bitmedi mi akannehir

iyi dayanıyor sıze o zaman guclubacismile

ben 3 senedir aynı tüpü kullanıyorum.. beni mezun eder heralde.. ama ben tek yaşıyorum. öğrenciyim onunda etkisi olabilir. cay demleme yok 3 öğün yemek pişmiyor doğal galiba..

mezun eder senı valla kaydirigubbakcemile3

benım annem de ıkı kısı ,mıkrodalga yok evde,ama ıkı ay anca gıdıyor kadına ,mubarek doyuran gibi kaydirigubbakcemile3

bi babamı doyuramadı aklinialirimsmile

bu arada tüp hala bitmedi kaydirigubbakcemile3

benim tüpte 6 ayda bir falan bitiyoo ama ben genelde fıtında yapıyorum yemekleri belki ek gıdaya geçtikmi biraz daha kısa süre kullanırızz....

hanımlar 6 ay demişsiniz şaşırdım valla:1shok:
benim tüpüm yeni evliyken hatta sık sık kaynanamda yememize rağmen bile 6 ay gitmezdi
maşşalah diyim:nazar:
şimdi 3 çocuğum var sürekli evde yemek pişer
pek dikkat etmedim ama galiba ortalama 3 ay gidiyo tüpümfisfisfis
sumak bu arada tüpün bitti mikaydirigubbakcemile3

ve sonunda bittiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

boshayallersmile yemek yaparken bitti tüpümüz. 6ay dayandi kocumsempatiksalakcinni

valla bendemi sorun var anlamadım en fazla 2 ay dayanıyor
hele 6 ay kullananlar maşallahınız var ne diyim

hehe tüpüm bitti bitti

tarıhı de subat dıye atıyorum bakalım bu ne zaman bıtıcek ,

bu 4.tüpümüz ..

ılk ıkısı 4 ay ,üçüncüsü 6 gıttı :))

benimde 4 ay sanrıım ama daha önceleri 2-3 ayda biterdi, ne zamnaki elektrikli çaydanlık aldık, bitmedi gitti bi türlükaydirigubbakcemile3

hehe bız de bugun elektrıklı caydanlık aldık ,
eşimin kurdugu ılk cumle ''ee hanım bız bu tüpü bir sene bitirmeyiz artık '' kaydirigubbakcemile3 aklinialirimsmile

X