Mutfak Tüpünüz kaç ay gidiyor -dayanıyor ?

kızlar kesinlikle şaka yapıyor olmalısınız.evde mi yoksunuz yoksa tek çeşit mi yemek yapıyorsunuz.sizi anlamadım gitti valla benım taş çatlasın 2 ay gider ya.nasıl olurda 8-9 ay gider napıyorsunuz evde

Biz doğalgaza geçmeden önce mutfak tüpüm aldıktan bir ay sonra hatta 35 gün falan diyelim biterdi hiç bilmem 2 ay gittiğini. Çevremde de öyle 7 -8 ay kullanan yoktu yani

şimdiki 6 buçuk ay oldu hala bitmedi

evlisin ,cocgun var ,çalışmıyorsun ,6,5 ay mı hala da bitmedi mi akannehir

iyi dayanıyor sıze o zaman guclubacismile

geç oldu ama gördüm :KK9:
evet 6,5 ay gidiyodu o zamanlar. kızım daha küçüktü sadece anne sütü alıyodu. eşim dabah kahvaltı yapmaz şantiyede yapıyodu (hala öyle).ben zaten çay içmezdim hala içmem. sadece akşam yemeği yapıyodum o da bebek olduğu için hep pratik şeyler oluyodu. çayın suyunu da kattledan kaynatıp demleyiyodum. hergün çay demlenmez zaten bizim evde. kola meyvesuyu tüketiriz onun yerine. böylelikle bi tüp 6,5 ay 7 ay giderdi.
şimdikini de şubatta taktırdık.4 ay olmuş.
çalışıyorum, evde kimse yok sadece akşam yemeği pişiyo. bakalım kaç ay gidecek

geç oldu ama gördüm :KK9:
evet 6,5 ay gidiyodu o zamanlar. kızım daha küçüktü sadece anne sütü alıyodu. eşim dabah kahvaltı yapmaz şantiyede yapıyodu (hala öyle).ben zaten çay içmezdim hala içmem. sadece akşam yemeği yapıyodum o da bebek olduğu için hep pratik şeyler oluyodu. çayın suyunu da kattledan kaynatıp demleyiyodum. hergün çay demlenmez zaten bizim evde. kola meyvesuyu tüketiriz onun yerine. böylelikle bi tüp 6,5 ay 7 ay giderdi.
şimdikini de şubatta taktırdık.4 ay olmuş.
çalışıyorum, evde kimse yok sadece akşam yemeği pişiyo. bakalım kaç ay gidecek

aynısnı yapıyorum sadece akşam yemeği pişer bşzde d çay için olmaz ama nasıloluyo anlamıyorum:KK50:

tek kalıyorum çayımı falan çaycıda yapıyorum geçen tüpüm kaçırmasına rağmen 8 ay gitti bunun da 5. ayı bu arada düzenli yemek yapamasam da haftada 4 gün falan çorba pilav yemek şeklinde pişiriyorum ayrıca kahvaltılık da hazılıyorum.yalnız ben herşeyi kısık ateşte yapmaya dikkat ederim kaynayana kadar yüksek sonra hep kısık..

bende sasırdım 6-7 ay gıdenlere bızımkı baya gec bıtıyor sanıyordum.3 ay gıdıyor calısıyoruz ve evde düzenli yemek pişmiyor o yüzden sanırım en cok haftasonu kullanıyorum

benımde 4 ay giderdi fakat bugün bi baktım bitmiş 2 olmuştu hayret nıye öyle oldu sanırım çok önemsemedım ocakda kaynayan şeyleri.bugün doldurttum bakalım ne kadar gidecek .

X