Mutfak Tüpünüz kaç ay gidiyor -dayanıyor ?

benim ki tam 3 ay gidiyor oda çogu şeyi sobanın üstünde yapmama ragmen bu 6 aylıklar nasıl ediyonuz hanımlar...ama ben biliyom bütün suç çayı asla soguk içememden kaynaklanıyor. maşallh çay ocagı gibi ev hep ocakta çay kaynıyor bizimm...ondan oliii

şakamı yaw 6 diyorsunuz:)biz yazlıkta tüp kullanıyoruz 25 gunu pek geçmez...şaşırdım allah allah..sanayi tüpü neyimmi kullanıyorsunuz?:)))))

valla süper yaa, biz ayda bir en fazla 1,5 ay gidiyor.
Ama misafirimiz hiiç bitmez, her akşam full misafir, bide saolsun ablam hiç özen göstermez, ocakta su kaynarda kaynar...

benım tupum 7-8 ayda bır bıtıyor =) valla soranlar oluyo yemek mı yapmıyosun dıye hıc ılgısı yok hatta uzun uzun duduklude fasulye nohut kaynatır dolaba ıstıflerım cok da kullanırım tupumu sadece su kaynatma ıslemlerını yapmıyorum kettle halledıyor =)

Sorun bendemi sizdemi şimdi bilemedim. 6 ay ne demek. Yani hiçmi kullanmıyosunuz ben çözemedim. Sonucta gunde en azından 2 öğün yemek + çay vs pişirilir vs. 20 30 gün maximum bizde.

ben geçen sene temmuzda evlendim. bu sene haziranda bitti. rekor bizde galiba:)
eşim bu seferkini 2 sene sonra değiştirelim dedi:)
çay çaycıda pişiyor bizim, bu çok etkiliyor.

geçen sene ağustos ayında evlendik temmuzda yerleşmiştik eve temizlik zamanı annemler falan çay içeriz diye tüpüde takmışlardı o zamandan beri kullanıyoruz bitmedi delikafadulden her gün bitcek umuduyla açıyorum ama maşallahı var delikafadulden

valla nasıl bir sene bir tüp gider akıl sır erdiremedim sempatiksalakcinni
benim doğalgaz ama annemlerden bilirim 30 veya maksimum 40 gün gidiyo bilmiyorumkismile

Evleneli 4,5 ay oldu,bitmedi daha..
Eşim her ay tüp parasını ayıralım,bu ay biter diyor ama hiç de bitmiyor=))

ayda 1 tüp bitiriyoruz tam 1 ay
tüpün kendisi zaten biteceği zamanı bilir :KK1:
3 öğün cay demleniyor, herkes ayrı yemek ısıtır ee tüp netsin :KK53:

X