Napıcağımı Bilmiyorum (Sedef rahatsızlığı)

hayir bitti gitti 1.5 yil oldu yok hatta resim atabilirim oncesini ve sonrasini
Sizin adınıza sevindim gerçekten beni mutlu ettiniz kaç kere yaptırdınız hacamatı ve ne kadar süre ara ile oldunuz bu sürede krem ilaç kullandınız mı ? Benim sedefim şuan orta derecenin biraz üstü siz de hafif miydi bilgilendirirseniz sevinirim

Teşekkür ederim ilginize hacamatı araştıracağım şu an Sedef ne durum da sizde tekrarladı mı sonra dan ?
Sizin adınıza sevindim gerçekten beni mutlu ettiniz kaç kere yaptırdınız hacamatı ve ne kadar süre ara ile oldunuz bu sürede krem ilaç kullandınız mı ? Benim sedefim şuan orta derecenin biraz üstü siz de hafif miydi bilgilendirirseniz sevinirim

Eklentiler

• 20180422_091124.png
    20180422_091124.png
    269,7 KB · Görüntüleme: 131
simdiki halini atacam ama hata veriyo acilinca atarim.1.sansda azaldi 15gun arayla 2.ye gittim 10gun sknra biseyim kalmadi 1ay sonra tekrar gittim ve 6aylik surelerde devamli gidiyorm
ilaclardan biktigim icin kullanmayi cok onceden birakmisdim hacamat seanlari sorasinda uzun zamn oncesine kadr ilac almadim

Siz içinizi rahat tutun herkeste farklı dönem dönem artıyo ama siz rahatsızlığınızı iyi tanıyın ve doktor kontrollerinize gidin Sedef kontrol altında tutulmalı çünkü sizi telaş yaptırmak istemem sadece baştan bana diyen olmamıştı o yüzden belirtmek istedim
ben ilk Sedef olduğunu öğrendiğimde krem yazmıştı doktor sizin kullandığınız ilac nasıl dı yan etkisi oldu mu genelde Sedef ilaçlarının ağır olduğunu ve eğer ileri ya da orta seviyenin biraz üstü olmadığın da doktor vermiyor diye biliyorum
Nefes darlığı yapmıştı yan etki olarak fazla bi problem yaşamamıştım ilacımı bitirmedim geçince bıraktım hala duruyo ama hamileyim kullanamıyorum

Teşekkür ederim cevabınız için , psikiyatriste gitttiğinizde Sedef için ilaçlar da kullandınız mı ?
Hayır kullanmadım sadece antidepresan ama önermiyorum. Sürekli doktor dozunu arttırdı falan çok zorluk çektim yine siz bilirsiniz.

merhaba herkese iyi akşamlar lütfen bana bu konuda yardımcı olun artık napıcağımı şaşırdım diyebilirim 6 yıldır Sedef hastasıyım kırmızı üzeri beyaz kabuk bağlayan bir deri hastalığı kulaklarımda saçlarımda karnımda var daha önce ciddi bir rahatsızlık olduğunu anlamamıştık sadece saçımda vardı sonra vücuduma yayılmaya başladı kortizonlu kremler kullandım nemlendiriciler sürdüm biraz iyi oldu ama sonra tekrar çıktı ve kortizonlu krem kullandığım için cildim kötü oluyordu yaralar geçsede ,doktorum artık kortizonlu krem kullanma dedi coresatin diye bir ilaç yazdı ama ilaç 30 gr çok küçük ve pahalı sadece dört gün yetiyo ben de başka şeyler araştırdım ve Mehmet ilteber diye bir Doktorun videolarını gördüm ona inandım kliniğine gittim ayda bir kere gidiyorum 8 saat yolculuk yapıp , yaralarım çok geç iyileşiyor uzun zaman alıyor bazı yerlerde tekrar küçük küçük çıkıyor ve büyüyor
Bazı yerlerde de Şu an gittiğim doktora ( Mehmet ilteber ) güvenmeyin diye yazılara rastlıyorum artık napıcağımı şaşırdım aynaya bakamıyorum iki günde bir ilaç sürüyorum ama her sürdüğümde moralim bozuluyor her gün ağlıyorum artık çaresini bulup bu hastalıktan kurtulmak istiyorum çünkü artık benim psikolojimi de bozdu bu hastalıkla Nası başedebilirim ne yapmam gerekir bana yardımcı olursanız sevinirim ...
Canim alternatif tip diye birsey var bioenerji eft falan emin ol hepsi ruhsal bana msj ile ulas olur mu

merhaba herkese iyi akşamlar lütfen bana bu konuda yardımcı olun artık napıcağımı şaşırdım diyebilirim 6 yıldır Sedef hastasıyım kırmızı üzeri beyaz kabuk bağlayan bir deri hastalığı kulaklarımda saçlarımda karnımda var daha önce ciddi bir rahatsızlık olduğunu anlamamıştık sadece saçımda vardı sonra vücuduma yayılmaya başladı kortizonlu kremler kullandım nemlendiriciler sürdüm biraz iyi oldu ama sonra tekrar çıktı ve kortizonlu krem kullandığım için cildim kötü oluyordu yaralar geçsede ,doktorum artık kortizonlu krem kullanma dedi coresatin diye bir ilaç yazdı ama ilaç 30 gr çok küçük ve pahalı sadece dört gün yetiyo ben de başka şeyler araştırdım ve Mehmet ilteber diye bir Doktorun videolarını gördüm ona inandım kliniğine gittim ayda bir kere gidiyorum 8 saat yolculuk yapıp , yaralarım çok geç iyileşiyor uzun zaman alıyor bazı yerlerde tekrar küçük küçük çıkıyor ve büyüyor
Bazı yerlerde de Şu an gittiğim doktora ( Mehmet ilteber ) güvenmeyin diye yazılara rastlıyorum artık napıcağımı şaşırdım aynaya bakamıyorum iki günde bir ilaç sürüyorum ama her sürdüğümde moralim bozuluyor her gün ağlıyorum artık çaresini bulup bu hastalıktan kurtulmak istiyorum çünkü artık benim psikolojimi de bozdu bu hastalıkla Nası başedebilirim ne yapmam gerekir bana yardımc

Bazı yerlerde de Şu an gittiğim doktora ( Mehmet ilteber ) güvenmeyin diye yazılara rastlıyorum artık napıcağımı şaşırdım aynaya bakamıyorum iki günde bir ilaç sürüyorum ama her sürdüğümde moralim bozuluyor her gün ağlıyorum artık çaresini bulup bu hastalıktan kurtulmak istiyorum çünkü artık benim psikolojimi de bozdu bu hastalıkla Nası başedebilirim ne yapmam gerekir bana yardımcı olursanız sevinirim ...
Geçmiş olsun Bende uzun yıllardır sedef hastasıyım ganoderman kullanıyorum yaralarım iyileşti şikâyetlerim yok istersen konuşabiliriz

Ganoderma ne ya tam emek israfı. Sedefi olan arkadaşım sayesindeben de kullandım hiçbir işe yaramadı. Onda nasıl işe yaramış hayret ettim. Milyarlar verdim ya. 6 ay denedim. Bir tane bile değişme olmadı. Huşehane sayfası var instada ben onun kremini kullandım işe yaradı. Katran sabunu da kullandım. Benim sedeflerim çok çok fazla sırtım bacaklarım göbeğim kollarım her yerdeler. Bitmiyorlar. Bunun karaciğer ile bağlantısı varmış. Karaciğer çaylarını da aldım ama düzenli içmedim. Sorun orada işte. Şimdi sedekat diye bir kreme başladım çünkü vücudum diğer kreme alıştığı için ilerleme görememiştim. Şimdi ilerleme oluyor. İçleri açılmaya başladı. Avene cold cream var onu da önerdiler denemek için alıp alnıma kullandım tüm gün nemli tutuyor. Faydasını da gördüm. Bayaa rengi açıldı sedefimin. Kertyol var sedef için. Onu da okula gitmeden sürüyorum çünkü vücudum kuruyor ve diğer kremim sarı renkte en azından bu renksiz yani. İşe yarıyor gibi sanki.

X