Narciso Rodriguez Poudree Edp

sirinsmurff

Guru
Pro Üye
8 Ekim 2011
1.104
474
Hanımlar merhaba başlıklarda bulamadım o yüzden yeni konu açtım.
Geçen gün bir parfümeride denedim, kokusunu çok beğendim ama sanki tatlılığı birazcıcık fazla geldi bana.
Ben uzun zamandır pudralı, sıcacık, çok hafif tatlılıkta olan ama çok çok kalıcı olmasını istediğim günlük kullanıma uygun bir parfüm arıyorum. Bu koku istediğim özellikleri taşıyor gibi ama denediğimde sadece gömleğimin koluna tek fıs sıktığım için tam olarak da fikir yürütemiyorum. Bu yüzden bu parfümü kullananlardan yorum rica ediyorum.

Ben kullandım bundan. Evet tatlımsı pudralı bir koku ama asla bayan bir tatlılığı yok. Alternatif olarak Guerlain l’instant serisinide düsünebilirsiniz. Tatlı-pudralı katagorisinde...
Pudra-çiçek olarakta guerlain insolence efsanedir.
Kalıcılığı bütün saydıklarımın iyiydi. Yazın sıcak günlerde tabi kokuların kalıcılığı ister istemez azalıyor ama günde 1 kere tazaleyerek günü kurtarabilirsiniz.

Ben kullandım bundan. Evet tatlımsı pudralı bir koku ama asla bayan bir tatlılığı yok. Alternatif olarak Guerlain l’instant serisinide düsünebilirsiniz. Tatlı-pudralı katagorisinde...
Pudra-çiçek olarakta guerlain insolence efsanedir.
Kalıcılığı bütün saydıklarımın iyiydi. Yazın sıcak günlerde tabi kokuların kalıcılığı ister istemez azalıyor ama günde 1 kere tazaleyerek günü kurtarabilirsiniz.
Canım çok çok teşekkür ederim. Poudree gerçekten çok güzel dimi. Guerlain aşırı pahalı yaw :KK22:. Ben bu tarz kokuları günlük kullanım için düşünüyorum, bunların dupesi ya da çok benzerini biliyor musun canım daha uygun fiyatlı olarak.

Canım çok çok teşekkür ederim. Poudree gerçekten çok güzel dimi. Guerlain aşırı pahalı yaw :KK22:. Ben bu tarz kokuları günlük kullanım için düşünüyorum, bunların dupesi ya da çok benzerini biliyor musun canım daha uygun fiyatlı olarak.
Yanı benzeri değil ama Yves rocherin hindistan cevizli parfümü cok güzel geliyor bana. Yıllardır hep kullanırım kaç sise bitirdim bilmiyorum. Böyle temiz bebek gibi bi kokusu var saf hindistan cevizli yapılan kokular arasında en güzeli ve en kalıcısı. Bu aralar günlük tekrardan kendisini kullanıyorumda:KK23:

Yanı benzeri değil ama Yves rocherin hindistan cevizli parfümü cok güzel geliyor bana. Yıllardır hep kullanırım kaç sise bitirdim bilmiyorum. Böyle temiz bebek gibi bi kokusu var saf hindistan cevizli yapılan kokular arasında en güzeli ve en kalıcısı. Bu aralar günlük tekrardan kendisini kullanıyorumda:KK23:
Çok teşekkür ederim tatlım, ama Hindistan cevizi kokusu normalde pek sevmiyorum, yine de tekrardan teşekkür ederim.
Bu sıralar yine taktım kokulara. Hobi mi, hastalık mı bilmiyorum artık :KK48:.
Ama heralde şimdiye kadar kokladigim en iyi pudralı koku Narciso Poudree. Bir de geçenlerde kardeşim Kenzo Flower sıkmış koluna, inanılmaz güzel pudralı çiçek kokuyordu. Ama inanamadım Kenzo olduğuna. Seneler önce kuzenim kullanıyordu, çok keskin ve ağır kokardı, ama kardeşimin sıktığı çok güzel, hatta senelerdir aradığım koku bu olabilir. Sen ne düşünüyorsun tatlım Kenzo Flower hakkında?

Çok teşekkür ederim tatlım, ama Hindistan cevizi kokusu normalde pek sevmiyorum, yine de tekrardan teşekkür ederim.
Bu sıralar yine taktım kokulara. Hobi mi, hastalık mı bilmiyorum artık :KK48:.
Ama heralde şimdiye kadar kokladigim en iyi pudralı koku Narciso Poudree. Bir de geçenlerde kardeşim Kenzo Flower sıkmış koluna, inanılmaz güzel pudralı çiçek kokuyordu. Ama inanamadım Kenzo olduğuna. Seneler önce kuzenim kullanıyordu, çok keskin ve ağır kokardı, ama kardeşimin sıktığı çok güzel, hatta senelerdir aradığım koku bu olabilir. Sen ne düşünüyorsun tatlım Kenzo Flower hakkında?
İnanır mısın bende bu parfümü cook önce denemiştim ve suan kokusu cokta aklımda değil. Pudra&çiçek olarak dediğin gibi guerlain insolence favorim. Ama bunuda mutlaka denerim sana yorumlamak için:)

İnanır mısın bende bu parfümü cook önce denemiştim ve suan kokusu cokta aklımda değil. Pudra&çiçek olarak dediğin gibi guerlain insolence favorim. Ama bunuda mutlaka denerim sana yorumlamak için:)
Çok teşekkür ederim tatlım, bekliyorum o zaman. Parfüm konusunda senin yorumlarına güveniyorum :KK25:.
Guerlain insolence biliyorum çok güzel gerçekten ancak bu marka günlük kullanım için fazla lüks bence. Günlük için biraz daha uygun markaların kokularını araştırmak istiyorum.

ben parfumevinden aldım orjinali bilmiyorum ama bu kokuyu beğendim gerçekten pudralı tatlı bi koku güllü krem gibi falan kokuyor

Orjinali çok çok güzel. Deneme imkanınız olursa mutlaka deneyin derim. Ama buraya yazın, hem açığı ile kıyaslama yaparsınız.
orjinal parfüm deneme imkanım hiç olmuyor. mağazalar hem uzak, hem ben dışarı hiç çıkmıyorum hem de ordaki insanlar peşimde koşup aldırmaya çalıştıkça uyuz oluyorum :/ ama denersem yorum yapacağım :)

X