nasıl değiştiriyorsunuz sevmediginiz huylarınızı banaa yardım edin :(

Sen kac yasindasn canm yani Gerçekten zamanla mı oluyor bu gerçekten yaşımdan mı acaba. Aynen dedigin gibk resmen içime oturuyor

Kızlar konuştuk şimdi normal konuştu geçti mi sinirin dedim geçti dedi. Çok şükürler olsun ya cooooook şükür

Ben artik bseynsorasim geldiginde hemen salavat getirp dua okuyorum sormuyorum yoksa kocaminkendimden sogutup gitcem cok kiziyo herseyi sorup merak etmeme. Guvenaiz hareketler yapmama face yok bzde ama bu numara kim... bsey anlatiyo mesela nerden ogrendin kim dedi vs. Vs. Ama karar aldim bdha yapmicam

Ay evet aynı benm yaptıklarım neden bu kadar merak ediyorum şaşırıyorum kendime. Bende söz verdim canm kendime ona işte faceden gene çıkardm bişey ama eskiden gün boyu giderdi o taktığım konu şimdi bikaç saate pişman oluyorum biraz gelisme var gibi :) dua okuycam bende senin gibi çok güzel düşünmüşsün. En iyi o sakinleştiriyor huzur veriyor insana

Aynen canim zaten bisey olcaksa biz nekdar sorgulasakta olur.... hayir bide bir yalanini dahil yakalamadim bu guvenaiz supheci hareketler nye ben anlamiyorum kendime tahammulnedemezdim ben ama degiscem bende sormucam biseyi anlatmak isterse anlatir guvencem zaten guveniyorumda guvendgimi hissettircem insanin icinde olduktan sonra her sekilde yapar canim yaa bz sorsakta sormasakta sorark kebdimizden sogutuyoruz..

Aynen canm ya ruhumuz duyma insann içinde olduktan sonra. Bende aynı şekilde daha tek bi yanlışını görmedim böyle yapınca daha çok itiyoruz aslında nasıl olsa güvenmiyor deyip yapabilir. Bari yapaymda öyle sorsun diye geçer yani insann aklından. Allah korusun ya düzelcez bizde

Bu hareketlerin karsindaki insandan daha cok sana zarar veriyor ..
Dusuncelerle kendini yiyip bitiriyorsun..

Deger mi kendini uzmeye..

Bu hareketlerin karsindaki insandan daha cok sana zarar veriyor ..
Dusuncelerle kendini yiyip bitiriyorsun..

Deger mi kendini uzmeye..
Çok doğru ya en çok bana zarar veriyor. Bazen bakıyorum insanlar nelerle uğraşıyor benim yaptığım şımarıklık gibi geliyor o zaman. Önce kendimi böyle küçük şeylerle yıpratmamak için vazgeçmeye çalışıcam bu huyumdan en azndan bastırıcam biraz yoksa bu şekilde ne olursa olsun mutlu olamıcam. Sonrada sevdiğim için :) uzulmesin oda küçük Şeyler bunlar farkndaym allah daha büyük dert vermesin

En acayibi de bu kadar her şeyin farkındayım. Doğruyu yanlışı görebiliyorum. Yaptığımın sonunu da tahmin edebiliyorum. Yine de engel olamıyorum kendime

kendime baskı yapılmasını istemiyorum, izin de vermiyorum.. ona baskı yapma hakkımın olmadıgını düşünüyorum böylece...
Ben seviyorum ya beni sahiplendigini anlıyorum o karıştıkça e haliyle bende ona karışıyorum :) dozunu ayarlamak önemli işte

Yaa benimko bazen dyo aldatovercem bi gun gorcen ozaman dyo cok kzyo eew cnm bz olsak bzde kizariz... bak oyle bsey yapmis olsalar onlarda bzdeb suphelenir yapiyormu dye ama bnim esim tlfnumj blw kurcalamaz guvenir

En acayibi de bu kadar her şeyin farkındayım. Doğruyu yanlışı görebiliyorum. Yaptığımın sonunu da tahmin edebiliyorum. Yine de engel olamıyorum kendime
Oooof bukadar aynilik olamaz yaaa :)) canim vazgec bak ben karar aldim kesib vazgecicem mutlu olcamm dedektif gbi hata arayipdurmucam... :))

Oooof bukadar aynilik olamaz yaaa :)) canim vazgec bak ben karar aldim kesib vazgecicem mutlu olcamm dedektif gbi hata arayipdurmucam... :))
Ay yaptığımız aynen bu ya dedektif gibi hata arayıp durmak :))) bende kesin karar aldm canm böyle mutlu olunmazki hata aramaktan bugünü yaşayamıyoruz. Farklı olcak bundan sonra. öyle yine aklına bişey takıldığında bana yaz istersen canm gaz verelim birbirimize :))))

Yaa benimko bazen dyo aldatovercem bi gun gorcen ozaman dyo cok kzyo eew cnm bz olsak bzde kizariz... bak oyle bsey yapmis olsalar onlarda bzdeb suphelenir yapiyormu dye ama bnim esim tlfnumj blw kurcalamaz guvenir
Benimkide dedi valla öyle.. hep yargılıyosun beni diyo her hareketimden bişey çıkarıyosun diyo.. haklı

Sen kac yasindasn canm yani Gerçekten zamanla mı oluyor bu gerçekten yaşımdan mı acaba. Aynen dedigin gibk resmen içime oturuyor
29 yaşım. Annem hep söylerdi senin de kalbin zamanla taşlaşır diye de inanmazdım. Okuyormuş meğer:)

Tamam sende bana yaz canim... bak ben hergub illa esimin telini kurcalardim aliskanlik olduydu ama 1 haftadir elim gdiyor almiyorum ve suan elimde gitmiyor.. zaten adamin telfnu ortada sakli gizli deil ne dye kariatyorsun iste saf ben :)) ne kadar komik duruma dusuruyoruz kendmizi yaa sonra pisman olup agliyorum ozur dliyorum ertesi gun yine ben yine ayni ben yine kavga inanirmisin 6 yildir boyle evlenince gecer sandim 9 aylik evliyoz yine boyle yaa :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…