Nasil kilo aldim,nasil zayiflamaya calisiyorum

Inan onu bende anlamadim son iki ay kala aldim 2 kilo sonrada dogumda verdim 2 kilo geri aldim hemen anlamadim ama son gune kadar surekli kusyordum 9 ay boyunca
Bulanti nedeniyle almamissiniz o zaman. Bende beslenmeyle mi alakali acaba dedim. Bebeginiz saglikli olsun da onemli olan o.
Ablamda kızına hamileyken 7 ay kustu. 7 kilo almıştı toplam. Ama oğluna hamileyken bulantısı doğru düzgün olmadi.

bugün itibariyle 79.0 a düştüm umarım devamlı olur dun bir losyon hazırladım streçle göbek ve üst bacak bölgeme sürdüm 2 cm incelme de oldu :) bakalım haftada 2 gün yapmayı planlıyorum zencefilim bitti çünkü :)

Çok üzüldüm gözünüz için bunu yapan çocuğa ne oldu peki yani hic birşey olmamış gibi devam mı etti

Ailem ah ailem muhtac deilizz deyip hic bir sey istemediler halbuki durumumuz belliydi ameliyat bile ettirebilirdiler
Babam kendi ailesini her zaman onde tuttu bizde boyle kaldik
Çok üzgünüm çok üzüldüm gercekten su an hiç bir tedavi yöntemi yok mu peki ? Cocuklar bazen çok acımasız olabiliyormus sizin hayatinizi okuyunca daha iyi anladım benim de çocuklarım var ve her saniue yanlarinda olamayacağım Allah kötü niyetli herkesden korusun çocuklarımızı babaniz da bence cok pisman olmustur

1 kez ameliyat oldum katarakt alindi lens catlak ve kayma var 5mm onlar icin 3 kez daha olmam lazim
Adana da olmustum 2015 te o doktoru bulmam lazim

1 kez ameliyat oldum katarakt alindi lens catlak ve kayma var 5mm onlar icin 3 kez daha olmam lazim
Adana da olmustum 2015 te o doktoru bulmam lazim
Tanınmış bir doktor mu acaba? Türk tabipler birliğine danissaniz ve ya doktorların dernekleri vardir orada arastirip bulabilirsiniz belki. Cok geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…