ne diyeceğimi şaşırdım ??

dream24

Guru
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2011
1.530
448
Az önce ailemle konuşuyorduk . mevzu iş güçten açıldı .Zaten delirmişim kpss yüzünden ve iş bulma sürecinden

Akrabalardan biri torpille hep askerilğini bulunduğu şehirde yapmış ...hem de öğretmen ataması ve öğretmenlik boyunca ayın şehirde tayinsiz kalmış ..hem de en batı bölgelerden birinde ..

Bende tabi yaram var .. Bende dedim ki ALLAH BİLE BU KADAR TORPİL YAPMAZ .. kızdılar ailem bana ..haklı olabilirler tabi yanliş demiş olabilirim. Muballa etmek istedim sadece ... ne biliyim çok yoruldum artık .. yok onun çocukluğu kötü geçmiş falan filan .. bizimde çok iyi geçmedi ..geçmeyen daha çok insan var .. Hayatta başıma iyi şeyler gelmesi için kötü şeyler mi gelmeli ..??? İyicene kafam karıştı .Her şey Allahtan neticede ama artık çok yoruldum . Sağlıklı düşenemiyorum . Ne düşüneceği mi de bilmiyorum .

Az önce ailemle konuşuyorduk . mevzu iş güçten açıldı .Zaten delirmişim kpss yüzünden ve iş bulma sürecinden

Akrabalardan biri torpille hep askerilğini bulunduğu şehirde yapmış ...hem de öğretmen ataması ve öğretmenlik boyunca ayın şehirde tayinsiz kalmış ..hem de en batı bölgelerden birinde ..

Bende tabi yaram var .. Bende dedim ki ALLAH BİLE BU KADAR TORPİL YAPMAZ .. kızdılar ailem bana ..haklı olabilirler tabi yanliş demiş olabilirim. Muballa etmek istedim sadece ... ne biliyim çok yoruldum artık .. yok onun çocukluğu kötü geçmiş falan filan .. bizimde çok iyi geçmedi ..geçmeyen daha çok insan var .. Hayatta başıma iyi şeyler gelmesi için kötü şeyler mi gelmeli ..??? İyicene kafam karıştı .Her şey Allahtan neticede ama artık çok yoruldum . Sağlıklı düşenemiyorum . Ne düşüneceği mi de bilmiyorum .

Aileniz kullandığınız kelimeye kızdı sanırım. Bana da pek doğru gelmedi ama bazen ne dediğimizi bilemiyoruz. Dilin kemiği yok bazen sahip olamayabiliyoruz. Hemen tovbeden gelin.. Her koyun kendi bacağından asılacak sonuç olarak herkesin pis günahı kendi boynuna boşverin.

Hakkınızda hayırlısı bu arada.

sizi o kadar iyi anlıyorum ki...zaten yapı olarak hayatta en çok kızdığım şey her ne şekilde olursa olsun HAK YEMEK..o sebeple biri gelip rahat rahat yok şurda tanıdık var beni oraya alacak vs gibi bi konuşma yaparsa lafımı esirgemiyorum..siz de sinirle söylemişsiniz belki kelime olarak başka bi kelime kullansaydınız daha iyi olurdu ama olmuş artık..

Siz yolunuzda istikrarlı olun ben de yıllarca KPSS ye ayrı KPDS ye ayrı mülakatlara ayrı hazırlandım, sonuçta gireceğiniz iş size bir ömür para getirecek bunun helal olması herşeyden önemli..gönlünüze göre bi kuruma girersiniz inşallah

X