Ne hissediyorum?

tnvrd1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2016
4
0
24
Çevremdeki birçok kişi onun için 'senden hoşlanıyor' diyor, ancak ben hiç böyle bir şey hissetmedim. Onunla oldukça yakınız. Belki bu benim açımdan normal, çünkü herkese karşı davrandığım gibi davranıyorum. Ancak o asosyal biri ve benimle oldukça yakın. Bana sarılıyor, vakit buldukça yanıma geliyor. Bunların yanında oldukça da üzüyor. Dışarıdan görenler hep 'sevgili' olduğumuzu düşünüyor ya da öyle olmamızı istiyor. Açıkçası onun bunlardan haberi yok, eğer olursa benden uzaklaşır diye korkuyorum. Onun yanında kendimi fazlasıyla rahat ve güvende hissediyorum. Tipini beğenmiyorum, ama kendimi hep ona bakarken buluyorum. O üzüldüğünde üzülüyorum ve depresyonda gibi davranıyorum. Onunlayken beni ne kadar üzse de mutlu hissediyor, o yokken de kendimi eksik ve boş hissediyorum.
Daha önce birine karşı böyle hissetmedim. Bu hisse nasıl bir ad koymalıyım?

Hangi davranislariyla sizi üzüyor?

Örnek verecek olursam; geçenlerde kendi telefonundan 'ben başkasıyım' diyerek sorular sordu. Ona gıcık olup, olmadığımı, onu sevip, sevmediğimi vb. Beni salak yerine koymuş gibi hissettim. Bunun sebebini sorduğumda, sadece 'sıkılmıştım' dedi.

Örnek verecek olursam; geçenlerde kendi telefonundan 'ben başkasıyım' diyerek sorular sordu. Ona gıcık olup, olmadığımı, onu sevip, sevmediğimi vb. Beni salak yerine koymuş gibi hissettim. Bunun sebebini sorduğumda, sadece 'sıkılmıştım' dedi.

yok artik. Kac yasinda bu? Yaptigi cok cocukca ve insani aptal yerini koymak gibi birsey

yok artik. Kac yasinda bu? Yaptigi cok cocukca ve insani aptal yerini koymak gibi birsey

Maalesef öyle... Bu konu üzerinde konuştuğumuzda oldukça kızgın ve üzgündü. Ama bu anlık gibiydi biraz. Gerçekten onun neler düşündüğünü ya da neler hissettiğini anlayamıyorum.

Maalesef öyle... Bu konu üzerinde konuştuğumuzda oldukça kızgın ve üzgündü. Ama bu anlık gibiydi biraz. Gerçekten onun neler düşündüğünü ya da neler hissettiğini anlayamıyorum.

Birde bu yaptigi seyin üzerine o mu kizdi, üzüldü? Kusura bakma ama bana biraz dengesiz, henüz olgunlasmamis, ne istedigini bilmeyen biri gibi geldi. Helleki o s1k1ldigi icin yaptigi.

Birde bu yaptigi seyin üzerine o mu kizdi, üzüldü? Kusura bakma ama bana biraz dengesiz, henüz olgunlasmamis, ne istedigini bilmeyen biri gibi geldi. Helleki o s1k1ldigi icin yaptigi.

Dengesiz olduğu konusunda haklısın, gerçekten öyle. İçine kapanık biri, bu yüzden gerçekten 'sıkıldığı' için yapıp yapmadığını bilemiyorum. Başka bir nedeni olsa bile söylemeyebilir çünkü.

Dengesiz olduğu konusunda haklısın, gerçekten öyle. İçine kapanık biri, bu yüzden gerçekten 'sıkıldığı' için yapıp yapmadığını bilemiyorum. Başka bir nedeni olsa bile söylemeyebilir çünkü.

nedeni ne olursa olsun yaptigi cok saygisizca o ne öyle dalga gecer gibi. Onun hakkindaki düsüncelerini merak ediyorsa düzgünce sorsun o kadar zor olamaz. Senin adina ben sinir oldum burda. Kac yasinda bu adam?

X