Ne isi yapabilirim?

Eucalyptus

Guru
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2013
560
516
Merhaba, uzun yillardan sonra Turkiyeye yerlesmeye karar verdik ailece ve ben orda ne is yapacagimi bilemiyorum? Yasadigim yerde ogretmen yardimciligi yaptim ama su an calismiyorum. Ingilizcem cok iyi. Ne tur isler yapabilirim konusunda dusuncelerinizi bekliyorum. Ilgilendigim alanlar kreslerde ogretmenlik ve emlakcilik (mahalle arasi emlakcilikdan bahsetmiyorum) ama farkli dallarda da calisabilirim ama aklima birsey gelmiyor acikcasi. Tesekurler.

Merhaba, uzun yillardan sonra Turkiyeye yerlesmeye karar verdik ailece ve ben orda ne is yapacagimi bilemiyorum? Yasadigim yerde ogretmen yardimciligi yaptim ama su an calismiyorum. Ingilizcem cok iyi. Ne tur isler yapabilirim konusunda dusuncelerinizi bekliyorum. Ilgilendigim alanlar kreslerde ogretmenlik ve emlakcilik (mahalle arasi emlakcilikdan bahsetmiyorum) ama farkli dallarda da calisabilirim ama aklima birsey gelmiyor acikcasi. Tesekurler.
Ben mesleğime ara verince gayrimenkul danışmanlığına başladım bilindik bir markada,kendi çabalarımla işlem yaptım ama satış değil.Türkiye’de bu işi usulsuz çok yapan kesim var ve bu sebeple insanlar emlakçı ve danışmanlara çok ön yargılı,bu sebeple sabit para kazanamayabilirsiniz.

Ben yerinizde olsam çevirmenlik arayışı olan çok şirket vs var onlara başvururdum.

Bir komşumuzun eşi Almanya‘dan Türkiye’ye döndü evde çağrı merkezi işi yapıyor telefonda almanca konuşuyor yaklaşık 12.000TL maaşla

X